pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry wieczór wszystkim.
1
@Comentateiro Teraz je się tylko craftowe z manufaktur o smaku słony karmel z powidłem śliwkowo, morelowo, czekoladowym(oczywiście belgijska) oraz wypiekane na eko oleju. Cena niestety powyżej 3 zł
1
@IronSanHybrid Piłem ja na ciepło i niesamowicie wchodziła.
5
@Pawel13sz 191 cm więc się łapie w kryteriach wielu dziewczyn "prawdziwego faceta"
Niemniej życie osoby z przedziału 170-180 cm jest wygodniejsze jeśli chodzi o podróże samolotem, dostępność ubrań, miejsce w samochodzie ale ma to swoje wady bo się wygląda jak karakan.
0
@RomanHoffer To że masz ambicję to bardzo dobrze tylko przełóż ją na dokształcanie i jakiś krok w dalszym kierunku. Ludzie mają jej coraz mniej i olewają pracę i myślą tylko o własnej wygodzie nie rozumiejąc że trzeba do wszystkiego dojść zazwyczaj ciężką pracą i wyrzeczeniami.
Nadal powtórzę - "Musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, zajebiście ważne"
3
@lucca87 piękna to była dyskusja, czyli jak każda na LR
2
Te 4147,63 zł to większą wypłata niż tego nauczyciela co wrzucał screeny?
3
@Bulbulator Ja go lubię
2
@RomanHoffer
Musisz sobie zadać jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie.
Tak z innej beczki, sporo moich znajomych po studiach jako inżynier technologii chemicznej zarabia podobne kwoty. Rynek pracy jest bardzo nierówny.
Jeżeli jesteś ambitny i nie kręci Cię praca produkcyjna to zacznij przede wszystkim inwestować czas w siebie, jest masa różnych kursów, podcastów, perspektywa wyjazdu i odłożenia. Nie twórz sobie ciśnienia że w wieku 30-35 lat musisz mieć wszystko. Masa osób dorabia się po 40 czy 50stce i wiedzie godne życie.
Ja np. nie skończyłem ostatecznie studiów więc mam tylko maturę, zawsze wszyscy uważali mnie za lenia i mało ambitną osobę, w szkole same trójki i czwórki, matura napisana średnio (no nie jestem jakimś super bystrzakiem i jeśli chodzi o naukę to zdaję sobie sprawę że muszę poświęcić dużo więcej aby być na poziomie tych najpilniejszych niż oni) ale podejmowałem się różnych prac sezonowych. W 2015 zacząłem dorywczo pracę w jednej firmie z potencjałem gdzie było 2 pracowników i dawałem z siebie po prostu maksa zamiast odbębniać od 8 do 16. Było to kilka lat wyrzeczeń w prywatnym życiu, wyjazdy poza domem, powroty o 3 w nocy ale doceniano moje zaangażowanie. Od 2 lat jestem na stołku dyrektorskim pod prezesami i zarządzam sam bandą gamoni, wszystkiego uczę się tak naprawdę sam z kursów, podcastów itp.
0
@Antimadridista_WR Ale Xenona nie ma co się bać. Z tego co kojarzę to zawsze była to wysoka półka procesorów, głównie pod pracę lub serwery ale do grania też były wykorzystywane.
2
@Zoker Podobna jest sytuacja z Euroligą w kosza. Zamknięta liga dla 20 najlepszych zespołów. Kiedyś mistrz polski mógł grać normalnie, mierzyć się z najlepszymi, robić niespodzianki. Teraz jest to niemożliwe
2
@Antimadridista_WR Ja mam w firmowym. Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1620 v2 @ 3.70GHz 3.70 GHz. Śmiga to aż miło przy codziennych czynnościach
9
@Zoker W ogóle śmieszny jest płacz o te transfery klubów z Anglii gdzie Barcelona przez ostatnie dziesięciolecie szastała kasą co okienko a przez swoje nieumiejętne zarządzanie znalazła się w kryzysie mimo że mądrzy ludzie już bili na alarm od 2016 roku że to może się źle skończyć. Liga Hiszpańska nie pomaga w tym wszystkim ale to nie jest całkowita wina ligi tylko w dużej mierze nasza że mamy taką sytuację. Pamiętam jak 20 lat temu były problemu w lidze hiszpańskiej z brakiem wypłacalności, pensjami itp z powodu szastania kasą.
2
@Atencjuszek Ja mam z napędem ale kompletnie nie używam. Kupuję tylko wersje cyfrowe. Nie lubię zaśmiecania domu płytami ani zmieniania co chwilę płyt.
2
@chavez Bo NBA ssie pod tym względem. Polecam Euroligę lub ACB - grają na całego z mega twardą obroną. Niemniej nie mają takich warunków fizycznych ani umiejętności jak w NBA.
0
@gumaz
kiedyś jadłem za małolata kiełbaski/parówki z nutellą.
Lubię bardzo połączenie słodkiego ze słonym - pizza hawajska czy z gruszką najlepsza. Tak samo jak słodkie crossanty z szynką.
1
Jedna z mocniejszych historii kryminalnych w Polsce. https://open.spotify.com/episode/3qtkd0jN2RYfnEwbnfWsgx?si=NXdAT9NmQJeBsYs0v-NnzQ
4
Bawarski die Walze juz nie może się doczekać aby rozjechać tych patałachow z Francji.
1
@Emhyr Przecież Messi i jego stary mają doświadczenie z mafią i przekrętami podatkowymi
1
@macio_944 A gdzie keczup do frytek?
1
Kiedyś to były zabawy a nie to co teraz
Wydaje mi się że na filmie widzę naszych kolegów laramblowych z wulkanizacji.
edit: już widzę chłopa, jest od 3:03
5
Pamiętacie tego piłkarza którego wypożyczyliśmy i odpalił po czym wrócił i wskoczył do składu pierwszej drużyny? Ja też nie
0
Kontrola i władza to wspaniała rzecz
0
@KmN W Straszynie ale tam od strony Jankowa/Kowal :) Przeniosłem się z Wrzeszcza z Garnizonu. Szukałem też dużo w okolicach Otomina i Sulmina ale ciężko było coś znaleźć w dobrej cenie.
1
@Isso89 Zobaczymy. Może ktoś tutaj będzie wiedział czy walka się odbędzie skoro Murański zmarł?
2
@Pawel13sz The fans are very concern about the Ansu Fati form.
0
@KmN Bardzo ładna okolica, piękny widok z balkonu. No i układ też fajny choć brakuje mi drugiej łazienki, dla mnie to mus :p
Mnie się udało w 2021 zakupić dom 230 m2 z działką 750m2 za 785k (cena świetna jak za metraż i lokalizację - pod samym Gdańskiej przy lesie i jeziorze niedaleko) . Powodzenia w remoncie, u mnie budżet na niego pochłonął już 500k a jeszcze trochę do zrobienia jest :/
2
@fcbarcafan19 a ten to mój akurat jest
1
@Comentateiro Mnie przeraża to gdy widzę po sobie czy mojej żonie że ciężko nam się skupić na filmie, książce. Co jakiś czas po prostu jest zerkanie w telefon jak zombie. Nie ma szans abym usiadł przed TV i od deski do deski obejrzał mecz Barcy.
1
@Comentateiro Jeśli chodzi o pracę to nie ponieważ lubię to co robię i nie potrafiłbym pracować 8-16 i mieć wszystko gdzieś, staram się rozwijać i być aktywnym w życiu firmy aby wspinać się coraz wyżej. Zresztą też nie jest tak że zasuwam 24h, mam chwilę jak ta np. gdzie siedzę sobie na LR w biurze i odpoczywam i wydaję tylko polecenia innym.
Z kolei jeśli chodzi o resztę to niestety jestem strasznie uzależniony od informacji dookoła Barcy, oraz samej LR mimo że piszę się tutaj często o głupotach. Staram się to redukować, na razie ograniczyłem mocno Youtuba który był rytuałem po pracy gdzie "musiałem" obejrzeć filmy subskrybowane najnowsze.
Staram się raz w tygodniu wyjść do natury na cały dzień bez telefonu i odświeżyć umysł.