pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontrola i władza to wspaniała rzecz
0
@KmN W Straszynie ale tam od strony Jankowa/Kowal :) Przeniosłem się z Wrzeszcza z Garnizonu. Szukałem też dużo w okolicach Otomina i Sulmina ale ciężko było coś znaleźć w dobrej cenie.
1
@Isso89 Zobaczymy. Może ktoś tutaj będzie wiedział czy walka się odbędzie skoro Murański zmarł?
2
@Pawel13sz The fans are very concern about the Ansu Fati form.
0
@KmN Bardzo ładna okolica, piękny widok z balkonu. No i układ też fajny choć brakuje mi drugiej łazienki, dla mnie to mus :p
Mnie się udało w 2021 zakupić dom 230 m2 z działką 750m2 za 785k (cena świetna jak za metraż i lokalizację - pod samym Gdańskiej przy lesie i jeziorze niedaleko) . Powodzenia w remoncie, u mnie budżet na niego pochłonął już 500k a jeszcze trochę do zrobienia jest :/
2
@fcbarcafan19 a ten to mój akurat jest
1
@Comentateiro Mnie przeraża to gdy widzę po sobie czy mojej żonie że ciężko nam się skupić na filmie, książce. Co jakiś czas po prostu jest zerkanie w telefon jak zombie. Nie ma szans abym usiadł przed TV i od deski do deski obejrzał mecz Barcy.
1
@Comentateiro Jeśli chodzi o pracę to nie ponieważ lubię to co robię i nie potrafiłbym pracować 8-16 i mieć wszystko gdzieś, staram się rozwijać i być aktywnym w życiu firmy aby wspinać się coraz wyżej. Zresztą też nie jest tak że zasuwam 24h, mam chwilę jak ta np. gdzie siedzę sobie na LR w biurze i odpoczywam i wydaję tylko polecenia innym.
Z kolei jeśli chodzi o resztę to niestety jestem strasznie uzależniony od informacji dookoła Barcy, oraz samej LR mimo że piszę się tutaj często o głupotach. Staram się to redukować, na razie ograniczyłem mocno Youtuba który był rytuałem po pracy gdzie "musiałem" obejrzeć filmy subskrybowane najnowsze.
Staram się raz w tygodniu wyjść do natury na cały dzień bez telefonu i odświeżyć umysł.
1
@Comentateiro Praktycznie co chwilę, głównie związane z pracą - non stop maile, telefony, zerkanie na konkurencję itp - można powiedzieć że 24h na dobę. Co pół godzinki zerkanie na wyniki meczów, LR, twittera. Wyjątkiem są u mnie rowery czy wycieczki gdzie świadomie często wyłączam telefon na kilka dni i mam wszystko gdzieś.
3
@Comentateiro Ostatnio się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku że to jest zły pomysł. 18-latek to bardzo często jeszcze dzieciak nie mający żadnej wiedzy o gospodarce, podatkach itp. Z drugiej strony starsi ludzie są tak uparci że nawet nie chcą poznawać innej strony i mają zabetonowane umysły. Zastanawia mnie tylko czy to wynika z natury człowieka i im starszy tym bardziej się zamyka czy wynika to z naszego narodu, komunizmu itp.
Podejrzewam że najbardziej trzeźwe spojrzenie mają ludzie z przedziału 20-50 lat ale to tylko moje domysły. Nie ma idealnego systemu. Z kolei propozycja punktów, dodatkowych głosów itp przechodzi trochę w kontrolę społeczeństwa jak w Chinach - przerażający dla mnie świat. Niemniej obecny jest również przerażający gdzie większość ludzi to dla mnie debile. Tak jak kiedyś wspominałem, w końcu nasza cywilizacja i ludzkość upadnie całkowicie.
0
@Medium Poleciały mi łzy ze wzruszenia
1
Spoko bardzo ten Harry Potter, właśnie wchodzę na wyższy poziom
https://i.postimg.cc/9QW7XCgm/Harry2-BPotter2-Bin2-BDiagon2-BAlley.jpg
0
@macio_944 Czy w RDR1 trzeba grać przed RDR2? Bo było na początku gry jest sporo dialogów o jakiś wydarzeniach, strzelaninach i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi. Trochę mnie dezorientowały relacje między postaciami które się wymieniały jakimiś historiami, znali się już dobrze a ja nie wiedziałem do czego nawiązują i nikogo nie znałem.
Szkoda że też że nie powstał dubing, co jak co ale potrafią Polacy robić to dobrze
0
@MesQueUnClub_87 eee tam. Co to za realizm gdzie zabijam kogoś i wrzucam pod tory i płacę na poczcie kary 5 dolców. Do tego strzelanie ssie w tej grze oraz poziom trudności. Niemniej szczegółowy świat to fakt, pięknie zrobili. Mnie boli bardziej interfejs ekwipunku, zadań itp ale to każda gra od Rockstar cierpi na podobną bolączkę.
Myślę czasami aby znowu zagrać bo skończyłem kiedyś w okolicach 50% jednak słabo mi się robi na myśl o tym nudnym epilogu zimowym.
0
@Zoker Na szczęście udało mi się omijać hotele gdzie mają takie brzydkie zwyczaje rodem z prl
3
@arsenallondyn0 Nie mogłem nigdy przekonać się do jej urody. Jeśli chodzi o przyjaciół to dla mnie najgorsza postać oraz najsłabiej zagrana czysto technicznie aktorsko.
3
Czemu większość pracowników przed 30stym rokiem życia jest zdałniona?
5
Dlaczego wszystkich tak boli wielki Bayern Monachium z tak fantastycznym gościem na czele jak Tomek Muller?
1
@Comentateiro Moja żona zawsze płacze gdy nie ma mięsa, ja sam zresztą też jem jego bardzo dużo, czasem lubię coś vege zjeść ale to tak raz na tydzień. Jak jestem w trasie służbowo to niestety tylko fastfoody wchodzą w grę gdy jest to dłuższy wyjazd. W domu różnie, są okresy gdzie gotuję a teraz od 2 miesięcy mam pudełka z żoną i sobie chwalę. Dużo czasu i kasy się oszczędza + mam wybór 4 dań na każdy posiłek.
Jeśli chodzi o rodziców to jedzą zdrowo, a jeśli chodzi o mięso, ryby. to tylko od myśliwych, znajomych ze wsi itp. Moja mama raz w życiu piła coca colę a w maczku czy kfc to nigdy nie była :p
1
@Comentateiro 3 najbardziej irytujące osoby w TV w jednym gronie?
1
@Toretto Ja miałem przez wiele lat Gopro hero 5 i był to fajny zakup aczkolwiek trzeba mieć na uwadze że przez większość roku leży w szafie. Jeśli chcesz nagrywać to pamiętaj że potrzeba też zaznajomienia się z montażem filmów co jest potem dość czasochłonnym zajęciem oraz targania jakiś uchwytów i akcesoriów. Niemniej pamiątki są potem do końca życia z wyjazdów i dla mnie jest to warte każdej ceny. Teraz bym kupił najnowsze Gopro albo DJ pocket jakiś z tych nowszych
0
@Toretto jeśli kamerka typu gopro to do filmów. Do zdjęć lepszy telefon będzie.
0
@VamosRakieta Jednak to kibice i piłkarze najbardziej cieszą się po wygranej w LM gdzie często musisz pokonać najlepsze drużyny. W oczach kibicaców innych drużyn również wieksze uznanie dostaje drużyna która siega po LM
0
@Ojciec5tkidzieci @Marcin91fcb @Sulimo
Bayern zrobi top transferowe jak zazwyczaj i wydymają znowu wszystkich :) Uwielbiam ich zakupy a są w topce Europejskiej już ponad 10 lat
1
@norbi77 W meczu z Interem 3:3 niezmiernie to irytowało z wysokości trybun. Brał się za rzeczy których nie powinien robić.
3
@Medium Pierwsze kilka odcinków było spoko ale później zaczął się dramat.
0
@Pewex oceniam większość
1
@Gall Ale po śmierci żony można wziąć drugi kościelny.
3
@fcbarcafan19 Ma być drogo i dobrze.
3
Muszę przyznać że bardzo ładnie w tym Szczecinie a tak rzadko się o nim mówi pod kątem turystycznym.
Pytanie zasadnicze, gdzie na obiad?