pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Też mam takie wrażenie. Sam uważam go za łacha ale nie widzę aby jakoś bardzo odstawał od Dembele (odstaje oczywiście w jakimś stopniu) gdzie dembus jest okrzykiwany zbawcą ataku
0
@rydz_bdg Z ciekawości, jaki Ośrodek chcecie wybrać w Kujawsko pomorskim?
4
@rydz_bdg Coś tam poszło. Rehabilitacja potrafi zdziałać cuda więc walczcie mocno o fundusze
0
@arasz1819 Ej, ja od zawsze chciałem aby on gral zamiast sztangi.
1
@Sulimo Ale znowu nie miał racji z Fatim
2
Dyspozycja Balde najbardziej mnie cieszy, nie trzeba oglądać Alby na boisku i jest duża szansa że odejdzie po sezonie.
9
Karny bardzo miękki, moim zdaniem naciągany ale Vini by dostał na 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartek22 A czy gdzieś napisałem nieprawdę? Jak chcesz to sobie wierz w niego. Nie ze mną te numery. Tylko potem się nie dziw ze Barca gra taką padlinę i dostaje bęcki w LM jeśli tacy "wirtuozi" będą stanowić o sile zespołu. Niemniej teksty i wycieczki osobiste są słabe z Twojej strony tylko dlatego że mam inne zdanie co do piłkarza.
1
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca No na mundialu wyglądał świetnie i był potworem. To że nie miał liczb nic nie znaczy a bidon pewnie by nosił Busiemu bo ten nie miałby siły go udźwignąć pewnie.
0
@PatrykBarca Czyli liczbowo na poziomie Busiego a chociaż biegać potrafi :) minusem byłaby cena
2
@PatrykBarca Gdyby Amrabat miał formę jak na mundialu to by wciągał całą naszą pomoc nosem.
1
@Bartek22 To że tak glupi piłkarzy z tyloma brakami jest głównym motorem napędowym tylko źle świadczy o obecnej Barcelonie. Co zresztą widać po wynikach w Europie. Co do gry ofensywenj to nawet nie chce mi się rozpisywać bo w 4 meczach z Interem i Bayernem strzeliliśmy 3 gole w jednym meczu.
Chłop jest tu tylko dlatego że obniżył pensje, nikt go nie chciał i mamy jeszce wieksze kaleki od niego w ataku + nie możemy robić transferów.
1
@MaVii Dlatego przy każdej sadze transferowej potwierdzają się moje obawy. Znaczna część ludzi ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.
1
@szkutnik91 Napisał " może być piekny". Ja nie widziałem żadnych pewniaków ani deklaracji. To ludzie się napinają i nastawiają na niewiadomo co nie czytając lub nie rozumiejąc newsów.
Dodatkowo w oknie transferowym wszystko się może zmienić w jednej sekundzie. Transfer to milion zmiennych z których każda może się wysypać.
1
@Culer_1906 Szczerze to spływa po mnie ta wiadomość. Gość tyle razy zawiódł że niczego się po nim nie spodziewam.
1
@verdant Ciemawe czy się nauczy do grudnia bo potem już ich nie będzie tutaj.
11
Ile to 20% z 0 ?
1
@RomanHoffer Zależy jaką masz umowę. Czy jesteś dogadany na netto czy brutto, umowa o pracę, działalność? Nie słyszałem aby coś się miało zmienić a jak już to odczułbyś przy wypłacie za styczeń.
1
Cancelo na bank marzył o wypożyczeniu do Barcy aby bić się w LE niż do Bayernu który jest w topce klubów i walczy o LM. Po prostu zaspaliśmy
0
@Zoker Brakowało przepychanek słownych Ellie i Billa. Zgadzam się w 100% że ten wątek mało wniósł. Wolałbym przeprawę z Billem jak w grze z zarażonymi w tle a tak to nawet nie doszło do spotkania tylko od razu zaatali ich martwych.
Mnie niepokoi Ellie serialow, ciężko się na nią patrzy i ogląda. Na razie mało przypomina te z gry
1
@Hubsao Zachcianka prezesa
9
Też lubicie szkolenia sprzedażowe gdzie wychodzi gość o dziwnym imieniu np. Konstantyn w błękitnych oprawkach, szelkach zaczepionych do spodni w kratę i kolorowych wystających skarpetkach gdzie opowiada przez pierwsze 15 minut o swoim 18 letnim doświadczeniu na stanowisku menadżerskim w zagranicznym korpo (mimo że lat ma 32), potem opowiada historię i wymyślą zabawę z obrazkami na slajdach a na końcu są wnioski : każdy klient jest inny więc trzeba dopasować się do niego.
Niesamowite że ludzie na takim picu zarabiają kasę.
0
Pierwsza część 3 odcinka bardzo fajna ale potem od 40 minuty strasznie mi się dłużył i wynudził. Czekam na rozkręcenie bo zaraz dojdziemy do połowy sezonu a na razie po każdym odcinku czuć lekki niedosyt.
1
@Jakub1513 Eis. Nowa płyta z gościnnymi występami nawet spoko. Szkoda że trzeba było czekać 20 lat :d
3
@masq Po pierwsze baby są głupsze od mężczyzn a po drugie gorzej umieją w internety. Wrzuca to zazwyczaj pokolenie Grażyn które całe życie siedziało w domu i wychodziło tylko do sklepu i do kościoła na wiosce. Nagle dostały internet i bum - obrazki i gify żenady
0
@takisobiektos Ja kompletnie nie pamiętam nawet kim był Bill i Frank choć grałem rok temu zaledwie.
0
@macio_944 W grze też był taki wątek czy to coś nowego od scenarzystów?
0
@tomek8756 Nie wiem ale na pewno fajne jest to że jest dużo teraz materiałów na youtube z tanimi przepisami jedzeniowymi. Jak ktoś sobie to dobrze ogarnie to można jeść smacznie za dobrą cenę. Ja na jedzenie zawsze wydawałem masakrycznie dużo, sporo przez to też marnowałem i dieta pudełkowa za 1400 zł jest dla mnie ogromną oszczędnością (20 dni , bez weekendów)
Obczaj sobie kanał Policzona Szama