@Eklerek chodziło mi o osoby które przez brak przeglądu stwarzają większe niebezpieczeństwo na drodze niż ktoś kto po prostu posiada BMkę. Szczególnie takich którzy świadomie stawiają gruza do znajomego Janusza żeby im przybił papier więc świdomie narażają innych na uszczerbek a mądrzą się o bezpiecznej jeździe. To był akurat pewien przykład. I ja doskonale wiem że to symbol takich których wymieniłeś, ja po prostu nikogo takiego osobiście nie znam. I nie będę wrzucał wszystkich kiero BMek do jednego wora na podstawie paru kretynów których gdzieś ktoś tam nagrał i stali się pośmiewiskiem albo tematem na cały kraj czy też na podstawie tego że pewna grupa ludzi (tzw Sebixy) upodobali sobie markę BMW. Równie dobrze możesz zaraz zebrać ze statystyk wszystkie kolizje z udziałem Mercedesów i dorabiać do tego jakieś symboliki albo twierdzić że posiadacze meśków to zadufane w sobie buce.
@Gronek ten stereotyp wymyślili ludzie którzy jeżdżą autami bez ważnego przeglądu i zgrywają znawców tematu. Sam nie mam BMki ale znam sporo ludzi którzy nimi jeżdżą i w przeciwieństwie do innych są znakomitymi kierowcami.
@Antimadridista_WR to wszystko jest łatwo powiedzieć. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy się nie rozkojarzył za kierownicą. Gość jadąc tym BMW mógł z większej odległości ocenić że Volvo normalnie jedzie. Jechał z większą prędkością, zadzwonił np telefon albo nie wiem spojrzał na chwilę w lusterko wsteczne lub gdziekolwiek i gotowe. Nie wiemy co się tam wydarzyło. Taką samą winę ponosi kierowca Volvo i można pisać że "debil" bo się zatrzymał na środku lewego pasa. Może zasłabł a może mu się lać zachciało? Jak ktoś dużo jeździ to zanim kogoś oskarży za sam fakt posiadania BMW dwa razy się zastanowi żeby wskazać winowajcę albo głupio komentować. Wiele razy jechałem autostradą i niby lewy był wolny, wszystko fajnie a nagle ktoś postanowił mi zjechać na mój pas bo sobie postanowił nagle wyprzedzić akurat w tym momencie, nie zwracając w ogóle uwagi z jaką prędkością się zbliżam. Zaznaczę ze zawsze koncentruje się na drodze ale zawsze coś może cię zdekoncentrować. Dodatkowo monotonia jazdy autostradą potrafi płatać figle nawet doświadczonym kierowcom. Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.
@MesQueUnClub_87 jest to postęp cywilizacji ale na pewno nie będzie wykorzystany na jej korzyść. Co z tego jak za jego pomocą ocalą jedno życie jeśli następnego dnia inteligentny dron obierze je 100 osobom? Idealne narzędzie do ogłupiania mas. Zobaczmy co propaganda robiła z ludźmi już na etapie gdy nie wiedzieliśmy nawet co to komputer. Z wykorzystaniem ai będzie znacznie gorzej. Prawdziwe efekty będą widoczne kiedy na Ziemii nie będzie luż ludzi pamiętających jak trzeba było samodzielnie napisać maila :)
@ViscaelBarca2007 święta racja, do walki w ogóle nie powinno dojść ale wiadomo co rządzi światem. Co do samego ciosu można się spierać ale pewne jest że gdyby się wtedy nie wstrzymał to by odłączył tego młodzieńca, miał go jak na tacy.
@ViscaelBarca2007 wierzę:) Ja ogólnie boxem się nie interesuję, oglądam czasem jedynie te medialne walki ale widziałem jakieś filmiki jak Mike cofał rękę a miał na czysto gościa.
@MichalZZZ ja mam zawsze obawy jak wychodzą w trzecim a nawet drugim komplecie strojów :D jak grają w domówkach to jakoś jestem spokojny. Nie wiem czemu bo pewnie statystyki tego nie potwierdzają ;d
@AmigoBlancos problem jest w ludziach bo wydaje im się że są jacyś wyjątkowi i na wszystko muszą mieć odpowiedź :) Dlaczego zakładają że muszą ją uzyskać a gdy jej nie ma to przeważnie coś negują? Fakt że wymyśliliśmy koło, komputery i ai wcale nie czyni nas wyjątkowymi. Nam w naszym egoiźmie tak się tylko wydaje. Rozejrzyj się dookoła, na przyrodę i wszystkie mechanizmy w niej zachodzące - to dopiero ktoś mądry wymyślił i przynajmniej ja nie wierzę tu w żaden przypadek. Możecie nazywać mnie naiwnym, głupim czy jak tam chcecie. Mam z tym totalny luz. Ludzie od wieków próbują to wszystko racjonalizować, ewolucją, wielkim wybuchem itd. Prawda jest taka że nasz mózg nawet nie jest przystosowany do zrozumienia większych rzeczy i po prostu wydają nam się irracjonalne, jednocześnie zakładając że przecież nie mogą być prawdziwe, "to niemożliwe". Zadawajcie sobie dalej te pytania, to nic złego, jesteśmy tylko i aż ludźmi ale odpowiedzi w tym życiu nigdy nie uzyskacie. Im więcej odpowiedzi będziemy mieli, np dotyczących fizyki kwantowej, tym bardziej bardziej będziemy dochodzić do wniosku że nic nie wiemy. Może wtedy dojdziemy do punktu w którym zrozumiemy że nie taka jest nasza rola na Ziemii:) Ja idę przez życie z Bogiem i choć wiem że często go zawodzę to gdzieś w głębi czuję że on i tak mnie kocha. Nic od niego nie oczekuję i wstyd mi o cokolwiek prosić. Mogę mu tylko dziękować za każdy kolejny dzień na tej pięknej planecie. On i tak dał mi aż nad to. Aha i jeśli chodzi o Twoje pytanie czemu takie dziecko jest winne. Nie wiem, sam tego nie rozumiem i chciałbym żeby było inaczej ale jestem za głupi żeby to rozumieć... Wszystkiego dobrego dla tych wierzących i tych nie.
0
Jak tam w tyrce pomioty Negreiry? Już święta? U mnie tyle pracy że pierwszą odpaliłem laramble zamist outlooka...
0
@Eklerek chodziło mi o osoby które przez brak przeglądu stwarzają większe niebezpieczeństwo na drodze niż ktoś kto po prostu posiada BMkę. Szczególnie takich którzy świadomie stawiają gruza do znajomego Janusza żeby im przybił papier więc świdomie narażają innych na uszczerbek a mądrzą się o bezpiecznej jeździe. To był akurat pewien przykład.
I ja doskonale wiem że to symbol takich których wymieniłeś, ja po prostu nikogo takiego osobiście nie znam. I nie będę wrzucał wszystkich kiero BMek do jednego wora na podstawie paru kretynów których gdzieś ktoś tam nagrał i stali się pośmiewiskiem albo tematem na cały kraj czy też na podstawie tego że pewna grupa ludzi (tzw Sebixy) upodobali sobie markę BMW.
Równie dobrze możesz zaraz zebrać ze statystyk wszystkie kolizje z udziałem Mercedesów i dorabiać do tego jakieś symboliki albo twierdzić że posiadacze meśków to zadufane w sobie buce.
1
@Gronek ten stereotyp wymyślili ludzie którzy jeżdżą autami bez ważnego przeglądu i zgrywają znawców tematu. Sam nie mam BMki ale znam sporo ludzi którzy nimi jeżdżą i w przeciwieństwie do innych są znakomitymi kierowcami.
1
@Antimadridista_WR to wszystko jest łatwo powiedzieć. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy się nie rozkojarzył za kierownicą. Gość jadąc tym BMW mógł z większej odległości ocenić że Volvo normalnie jedzie. Jechał z większą prędkością, zadzwonił np telefon albo nie wiem spojrzał na chwilę w lusterko wsteczne lub gdziekolwiek i gotowe. Nie wiemy co się tam wydarzyło. Taką samą winę ponosi kierowca Volvo i można pisać że "debil" bo się zatrzymał na środku lewego pasa. Może zasłabł a może mu się lać zachciało?
Jak ktoś dużo jeździ to zanim kogoś oskarży za sam fakt posiadania BMW dwa razy się zastanowi żeby wskazać winowajcę albo głupio komentować. Wiele razy jechałem autostradą i niby lewy był wolny, wszystko fajnie a nagle ktoś postanowił mi zjechać na mój pas bo sobie postanowił nagle wyprzedzić akurat w tym momencie, nie zwracając w ogóle uwagi z jaką prędkością się zbliżam. Zaznaczę ze zawsze koncentruje się na drodze ale zawsze coś może cię zdekoncentrować. Dodatkowo monotonia jazdy autostradą potrafi płatać figle nawet doświadczonym kierowcom.
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało.
1
@MesQueUnClub_87 właśnie mi przypomniałeś że muszę do tego wrócić. Skończyłem na odcinku z politykiem i świniakiem a więc dużo przede mną ;d
2
@MesQueUnClub_87 jest to postęp cywilizacji ale na pewno nie będzie wykorzystany na jej korzyść. Co z tego jak za jego pomocą ocalą jedno życie jeśli następnego dnia inteligentny dron obierze je 100 osobom?
Idealne narzędzie do ogłupiania mas. Zobaczmy co propaganda robiła z ludźmi już na etapie gdy nie wiedzieliśmy nawet co to komputer. Z wykorzystaniem ai będzie znacznie gorzej. Prawdziwe efekty będą widoczne kiedy na Ziemii nie będzie luż ludzi pamiętających jak trzeba było samodzielnie napisać maila :)
0
@ViscaelBarca2007 święta racja, do walki w ogóle nie powinno dojść ale wiadomo co rządzi światem. Co do samego ciosu można się spierać ale pewne jest że gdyby się wtedy nie wstrzymał to by odłączył tego młodzieńca, miał go jak na tacy.
0
@ViscaelBarca2007 wierzę:) Ja ogólnie boxem się nie interesuję, oglądam czasem jedynie te medialne walki ale widziałem jakieś filmiki jak Mike cofał rękę a miał na czysto gościa.
5
@Roobo ja 5000 do przodu. Może jakbym nie podcierał dupy banknotami to byłoby trochę lepiej.
0
@D10SLEO ciekawe czy Joshua tak jak Tyson za wszelką cenę będzie się starał by go nie trafić. Za wszelką cenę użyłem nie przypadkowo.
1
@PatrychoO jedyna maskotka jaka mi się marzy w wieku 35 lat to Flat Eric w skali 1:1.
0
@CurryTheGoat30 na notatniku już pewnie ta narracja. Barca się męczyła pierwszym składem a oni rezerwami takie kozaki. Choć trochę racji w tym jest :D
1
@Zoker za to masz żyłkę do interesów.
1
@Eklerek brakuje tylko browarów w rękach.
1
@Kgorecki2500 wrócę z pracy to aż sprawdzę ale myślę że jestem w stanie przewidzieć wynik już teraz:
Top3 gier:
1. Hell let loose
100% myszka i klawiatura.
0
@Dari0G nasi wolą jak kibice patrzą na nich z góry :d
3
@MichalZZZ ja mam zawsze obawy jak wychodzą w trzecim a nawet drugim komplecie strojów :D jak grają w domówkach to jakoś jestem spokojny. Nie wiem czemu bo pewnie statystyki tego nie potwierdzają ;d
0
@lithotripter wszystko jest możliwe.
1
@AmigoBlancos problem jest w ludziach bo wydaje im się że są jacyś wyjątkowi i na wszystko muszą mieć odpowiedź :) Dlaczego zakładają że muszą ją uzyskać a gdy jej nie ma to przeważnie coś negują? Fakt że wymyśliliśmy koło, komputery i ai wcale nie czyni nas wyjątkowymi. Nam w naszym egoiźmie tak się tylko wydaje. Rozejrzyj się dookoła, na przyrodę i wszystkie mechanizmy w niej zachodzące - to dopiero ktoś mądry wymyślił i przynajmniej ja nie wierzę tu w żaden przypadek. Możecie nazywać mnie naiwnym, głupim czy jak tam chcecie. Mam z tym totalny luz. Ludzie od wieków próbują to wszystko racjonalizować, ewolucją, wielkim wybuchem itd. Prawda jest taka że nasz mózg nawet nie jest przystosowany do zrozumienia większych rzeczy i po prostu wydają nam się irracjonalne, jednocześnie zakładając że przecież nie mogą być prawdziwe, "to niemożliwe".
Zadawajcie sobie dalej te pytania, to nic złego, jesteśmy tylko i aż ludźmi ale odpowiedzi w tym życiu nigdy nie uzyskacie. Im więcej odpowiedzi będziemy mieli, np dotyczących fizyki kwantowej, tym bardziej bardziej będziemy dochodzić do wniosku że nic nie wiemy. Może wtedy dojdziemy do punktu w którym zrozumiemy że nie taka jest nasza rola na Ziemii:)
Ja idę przez życie z Bogiem i choć wiem że często go zawodzę to gdzieś w głębi czuję że on i tak mnie kocha. Nic od niego nie oczekuję i wstyd mi o cokolwiek prosić. Mogę mu tylko dziękować za każdy kolejny dzień na tej pięknej planecie. On i tak dał mi aż nad to.
Aha i jeśli chodzi o Twoje pytanie czemu takie dziecko jest winne. Nie wiem, sam tego nie rozumiem i chciałbym żeby było inaczej ale jestem za głupi żeby to rozumieć...
Wszystkiego dobrego dla tych wierzących i tych nie.
3
@Zoker U mnie jest prawie identycznie bo na 2 egzekwo z Leo jest Daniel Day Lewis i jego rola w Moja Lewa Stopa.
1
@BorzyKrzys Ciekawe jak wypadnie sequel ale pokładam w nim ogromne nadzieje. Obym się nie zawiódł. No i ciekawe czy Al w nim zagra :)
2
@NeroTFP1 zamach w Polsce imo to kwestia czasu ale dobrze widzieć że służby w czas potrafią wyłapać taki odpad. Tym razem się udało.
2
@lajcior "a do picia, picie"
0
@MesQueUnClub_87 szkoda ze nie ma nagrania jak wyrwali chwasta. Ogólnie nie lubię takich filmików ale jak takiego kończą to jakoś milej się ogląda.
0
@Katalończyk 99 byłem w Ekwadorze. Najfajniejszy był koks i pająki wielkości talerza.
0
Yamal nie machaj łapami do pani bo zaraz z ciebie mizogina zrobią madrycie piśmaki :D
1
@Dari0G akcję z jeziorem przeprowadził ojciec i nie był to śpiwór a zwykły worek płócienny ;d
3
@Pedri16Future
-Mamo mamo pobawimy się?
-Jasne synku w co chcesz się dziś bawić?
-Hmmm może sous-vide?
-Nie ma sprawy.
Posrane to, ja pamiętam jak mnie braciak w śpiworze zamknął i panikowałem.
0
@Kgorecki2500 podobno nawet jeźdźcy apokalipsy przesunęli desant na 2027 rok bo chcą ograć GTA ;d
1
@gumaz też od razu o nim pomyślałem ale on by mi awansu nie dał.