0

Komentarz usunięty

2

@Messinio82 wiem, że po tamtej stronie nie do końca to ma przełożenie ale czasami mniej znaczy lepiej.
Siedząc tu cały czas (w czasie pracy) doskonale widzę, że to prawda.

12

Komentarz usunięty

0

@Katalończyk 99 szkoda strzępić ryja serio ;d

4

@Misugi14 to znaczy, że Twoich rodziców na to stać

4



WTF? :D

0

@Bykunn to chyba niezgodne z RODO...

2

@IronSanHybrid Wiem beczke toczę :) Ostatecznie stawiam na Lodówę. Jego cios zamrozi każdego rywala.

0

@NeroTFP no ba. Ja też wolałem naukę od jakiejś nieodpowiedzialnej ucieczki!

1

@Rewolucja123 ustawiony też był średnio + czas reakcji ale to tylko człowiek nie ma co naszego MC Pinto za to winić :)

1

@IronSanHybrid tosz to solówa a nie boks tylko nie ma szczypania i kopania:D Nie no oczywiście świry niech sie biją chłopaki. Tylko niech tego Capo oszczędzą bo będziemy mieli Włochów na głowie a oni już sie nie ceregielą.

5

@IronSanHybrid jakbym wszedł do ringu i dowiedział się, że na kolesią wołają lodówa a następny walczy Capo vs Brodacz to odklepałbym ze śmiechu :D

7

@IronSanHybrid co to konkurs na najbardziej przypałową ksywę?:D

3

@Jakchcesz dom jednorodzinny miałem na myśli :D Najlepiej bez somsiadów:D

0

@BarcaInfo piękne uderzenie. Mimo wszystko myślę, że Pinto mógł to wyjąć (przynajmniej z tej bocznej kamery to tak wygląda)... Zabrakło koncentracji ?

1

@zadafcb mBank / PKO BP
A najlepiej to trzymać gotówkę w chałupie pod kluczem. Tylko ciężko teraz otrzymać np wynagrodzenie w gotówce :D

3

@DonMatteo901 tego w mediach nie zobaczysz.

0

@Messinio82 epidemia? a komu to potrzebne? a dlaczego?

0

@capoN ..............baby.

0

@maroon no wiadomo niech sobie idą. Zasugerowałem tylko, że można te pieniądze przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego :( Dla mnie pozostają dzbanami. Nie oczekuję, że ktoś mnie popiera w tej kwestii:D Ja po prostu nie lubię tandety i denerwuje mnie, że taki Vega zabiera miejsce lepszym od niego reżyserom.

0

@AduŚ07 muszę Cię zmartwić ale nie ma na świecie tyle miejsca na wybudowanie nowych więźień. Sugerowałbym raczej kulkę w łeb :)

1

@Colon are You kiddin me?

0

@maroon dzbany i tak pójdą do kina zamiast dać te 15 zł potrzebującym...

0

@DaPi dobre ale aby dopełnić ten przepis musisz dorzucić do środka jeszcze pokruszone czipsy.

0

@Transu96 not bad but not enough.

2

0

@Barwindg taktyczny

3

@IronSanHybrid psy to są straszne zazdrośniki ;d

0

@MesQueUnClub_87 mam to samo :) jak Wilson wpada do wody i Chuck musi się z nim rozstać to zawsze łezka kręci mi sie w oku :(

0

@MESSIah16 ale bzdura ;d ważne jest chyba jak go traktujesz nie?

Ja nie mam problemu z tym żeby powiedzieć, że są czarni czy skośnoocy czy inni bo najzwyczajniej w świecie tacy są ale nie traktuję ich przez to gorzej albo lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?