2

@IronSanHybrid choćbyś trząchał 3 tygodnie, i tak ostatnia kropla w spodnie.
Btw nie wiedziałem, że więcej niż 3 razy to już walenie kapucyna ;d

3

@KamQiX pamiętaj, nie ma spiny, są drugie terminy :) Wesołych!

1

@Rewolucja123 kurde nie mogę pozwolić żeby moja kobieta to zobaczyła bo jeszcze będzie takiego chciała...
#cutenessoverload

0

@Tomek54321 Panie żebym ja to jeszcze pamiętał :( ale chyba było spoko bo gdy tylko pojawię się w Zakopanem to wszyscy mi się kłaniają :)

0

@fortunate_son JP na 100% mordo.

2

@CycuMat ja byłem, nie wiem czemu ale następnego dnia obudziłem się nad morzem...

2

@IronSanHybrid haha tosz to pomiot szatana jakiś a nie kot:D

0

@Cochise podjąłbym dyskusję ale już od dawna nie palę marihuany :(

a tak serio to bardzo ciekawy temat.

0

@JacekM miałem na myśli, że jak nie biegasz to ciągle jesteś łapany na pułapkę ofsajdową

0

Nowy rok może się zacząć równie dobrze :) O ile Barca nie powinna mieć problemów z Espańjolem to Hetafe może sprawić niemiłą niespodziankę realowi.

1

@Avada Kedavra kłuciłbym się;d

0

@Szicek10 jak Cię stać to warto a jak nie to niewarto :)

0

@Kapitan hawk ta nazwa w ogole ^^ Cafe Bernabeu. Jak to jest wieśniacko ściągnięte to szok. Pomijam sam fakt, że nazwa też padaczka:D

0

@Adamski69 jak na takiego młodego gościa to i tak spore wyróżnienie wystąpić w takiej produkcji :)

1

@xaviorek6 pocieszę Cię jeszcze, że w sam dzień Wigilii ma padać deszcz:D

edit: całe święta ;d

0

@Kamiloza91 ja tez wieczorem, dwa odcinki przed orliczkiem i dwa po bo rano planuję wstać:(

2

@Colon setka cytrynówki :)

1

@amanter szanuję ją i to głęboko:)

0

@Transu96 i jak jej idzie machanie mieczem? tak samo dobrze jak jego połykanie?

1

@TheNekro94 o bogowie, walka!

11

@BlauGrana1404 Panie nie czytaj tych przejaskrawionych opinii znawców kina, którzy piszą o złożoności podkładów muzycznych w filmach typu "Transporter" :D
Tobie ma się podobać, nie daj sobie mieszać w podświadomości;d

1

@IronSanHybrid czekaj czekaj, wlasnie sprawdzam i chyba jednak się gdzieś walnąłem... :/

poprawny wynik to 1000 500 100 938.

7

@sonek 1000 500 100 900 ;d

1

I co fajny ten Wiedźmin?;d

1

@MarioVeB! rozumiem i nie rozumiem :)

0

Zazdro dla wszystkich gamoni oglądających Wieśka od 9:00 :d
Dziś na forum będzie tylko Wiedźmin, Wiedźmin, Wiedźmin, Barca gra padakę, Wiedźmin, Wiedźmin.

4

@HassanMubarak lubił nawet przysmażyć lola przed walką:)

0

@chavez obawiam się, że konieczna by była dogrywka:d

0

@koksik2700 W sobotę miałem rano wstać. Już wiem, że się nie wyśpię :(

2

@Krzychu1010 kiedyś na Discovery leciał taki program "Brainiac". Udowodnili tam, że seks przed meczem pozytywnie wpływa na wynik spotkania. Skonfrontowali dwie grupy Angoli. Jedni zamoczyli przed meczem a inni grzecznie czekali na przeciwników. Ci pierwsi ich roznieśli.
Wiadomo, że te ich badania były o kant dupy wytrzeć no ale jednak ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?