@VamosRakieta ja to nie wiem jak to jest:D tyle lat już gram w piłe, na orklikach zawsze kopiemy się po kulasach i nigdy nic mi nie było;d nawet jak grałem w okręgówce to nic mi nie było a ten na treningu znowu coś sobie zrobił?:D tosz to anemik rzadziej łapie jakies urazy :D mam nadzieję, że to jakiś wkręt.
@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach ludzie łatwiej ulegają presji społeczeństwa;d wielu już mam znajomków przed 30stką po rozwodach albo zerwanych zaręczynach:d
@Piotr89Sand a Ty co obrońca uciśnionych?:D oczywiście, że nie ale jest też coś takiego jak zaufanie w pracy / dobrze wykonywana robota / współpraca itp itd. "szanujmy się" ? można by to powiedzieć temu szefowi Edit: oczywiście jak częściej znikał przed czasem to wiadomo. Natomiast jeśli wyrywkowo sobie to śledzi to słabo i to miałem na myśli.
0
@Damian11 to od tego jest trener zeby ich wziąć za ryj i wyjaśnic sytuację :)
0
Komentarz usunięty
7
@BarcaInfo ten Javi Miguel to jakaś wyrocznia? czy oglądał wczorajszy mecz i teraz chce stworzyć historyjkę?
0
@BarcaInfo Messi kończy karierę?
1
@VamosRakieta ja to nie wiem jak to jest:D tyle lat już gram w piłe, na orklikach zawsze kopiemy się po kulasach i nigdy nic mi nie było;d
nawet jak grałem w okręgówce to nic mi nie było a ten na treningu znowu coś sobie zrobił?:D tosz to anemik rzadziej łapie jakies urazy :D
mam nadzieję, że to jakiś wkręt.
3
Myyszo Je Leń!
3
@Chwytliwy "Jak to w życiu czyli ogólnie. Raz się wiedzie dobrze albo bywa niefortunnie"
1
@NeroTFP można umierać.
0
@hihohihox podejrzewam, że żadne z powyższych.
0
@Goruul 11ste zdjęcie bankowo jest ze Skellige a nie z Ameryki.
1
@KamQiX z telefonu pisze i emotka mi się na znaki zapytania zamieniła... WTF:d
0
Ale totki mają spoko te bluzy i kurteczki ????:D
0
@Kengo po dobrym koksie nic Cię nie powali a co dopiero jakiś wirusek:D:D
2
Nie srajcie żarem bo to grozi pożarem...
0
@karszun jak już kupuję to Berlinki
0
@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach ludzie łatwiej ulegają presji społeczeństwa;d wielu już mam znajomków przed 30stką po rozwodach albo zerwanych zaręczynach:d
0
@jacob345 tak to potem jest jak balonik się za bardzo pompuje ;d
mnie na ten moment nie przekonał indywidualnie.
1
@Piotr89Sand niestety to prawda :)
0
@student97r coś mi się obiło o uszy, że w Warszawie na boisku przy Metro Wilanowska ma powstać pomnik Kobiego:)
0
@Piotr89Sand a Ty co obrońca uciśnionych?:D oczywiście, że nie ale jest też coś takiego jak zaufanie w pracy / dobrze wykonywana robota / współpraca itp itd.
"szanujmy się" ? można by to powiedzieć temu szefowi
Edit: oczywiście jak częściej znikał przed czasem to wiadomo. Natomiast jeśli wyrywkowo sobie to śledzi to słabo i to miałem na myśli.
0
@Bruttal współczuje szefa jak patrzy na kamerach o której wychodzicie;d
0
@NeroTFP dzięki, teraz muszę kupić nowy monitor...
0
@Odesseiron pierwszego i ostatniego najpiękniej pocisnął :)))
0
@Resoviak123 to byłby czysty idiotyzm...
2
@ShowMe lubię słuchać Mario :) Mario to jest gość.
0
@Kengo tosz to fejk^^
0
@amanter this shit is fu**d up son...
0
@amanter damn boi...
0
@krzychu1526 królowa feministek:D
0
@amanter co to kurła jest?...