0

@czosnekfcb Himalaya Dental Cream - zajebista pasta;d

8

Mało co mnie denerwuje. Jedną z tych rzeczy są osoby wstawiające te znicze [*]...
Ja rozumiem, jak ktoś na serio interesuje się koszykówką, sportem, Bryant był jego idolem albo jest realna szansa, że ktoś bliski zmarłego to zobaczy i może lżej zrobi mu się na serduchu.

Jak widzę te "modelki" albo zwykłych łaków, którzy nie wiadomo jak rozpaczają po jego śmieri i wstawiają te znicze to nóż mi się w kieszeni otwiera:D

Refleksji i przemyśleń na temat śmierci kogokolwiek powinno się chyba dokonywać samemu w głebi duszy a nie na siłe dzielić się ze światem swoją "wrażliwością". Może się mylę ale dla mnie to sztuczne i niepotrzebne.

Tak to se zapalą znicza w internecie a za minutę idą się pośmiać z jakiejś bzdury chwilę wcześniej dając znać jak to im ciężko na serduszkach.
Może myślą, że nikt nie czyta wiadomości i tylko patrzy na ich relacyjki czerpiąc z nich wszelkie informacje? Nie wiem.

TFU!

Edit: musiałem to z siebie wyrzucić... ;D

1

@Rewolucja123 6/7, max 8

1

@Kengo dzisiaj chyba obudziłem się w alternatywnej rzeczywistości...

0

@Odesseiron "Może Kaarol coś będzie wiedział"

0

@heniek168 ten to miał to coś.

3

@Kengo nie wiem ja jakoś nigdy za nim nie przepadałem;d

1

@Odesseiron do szwagra jutro jadę na łiskacza;d naszczęście moja będzie obok więc na drugi dzień powinno być ok. Niech moc będzie ze mną!

0

@Gappeq nie wiem czemu ale ja myślałem, że to knajpa Bilona z HempGru ;d

0

@BARCA_FOR_EVER Jeszcze za Valverde ta historyjka powinna wisieć na drzwiach od szatni :(

6

@MichalZZZ pewnie masz imponujący zapas srajtaśmy na chacie:)

0

@Sabrina_spellman jeśli idę do sklepu po browca to nie ale jak idę walczyć z mrocznymi siłami zła to zawsze.

0

Dobry wszystkim,

Zacząłem oglądać serial "Mad Men" i jestem po pierwszym odcinku. Jakie są Wasze opinie na temat tego serialu? Widzę, że jest dość długi. Sezony trzymają poziom czy np po 4tym się nudzi i ciągnie jak flaki z olejem?

0

ale piła dziwnie chodzi na tym łorliku...

2

@Avada Kedavra nie no pochlałby tam;d

3

@IronSanHybrid ryż z ważywami i kurczakiem + aloesik truskawkowy :)

0

@Avada Kedavra widoczek fajny ale jak oni się tam kurła pomieścili to nie wiem...

2

@Bobo25 zgadzam się w 100%, no dobra w 98% :D

4

@TR3YWAY możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i wyliczyć ze wzoru prędkość dostawy owego żarcia

3

@Bobo25 dokladnie te;d Chemia jak prawie wszystko;d ja staram się zdrowo odżywiać ale nie zwracam uwagi już na te etykiety bo nic bym nie jadł i idzie zgłupieć na zakupach.
Mam koleżankę co idzie do marketu i spędza tam godzine bo wszystko czyta :D Taki paradoks, niby przedłżuza życie konsumując zdrowe jedzenie ale traci wch** czasu na jego znalezienie:d
@deyna2018 te co Bobo pokazał;d

0

@deyna2018 polecam lody z biedronki w takim przezroczystym kubku. deserowe się chyba nazywają ale sztosik są:)
a z pudełka to Manhattan i Grycan

2

@MesQueUnClub_87 ta z kuleczkami jest dobra do sosu winegret jak cos:D

0

Komentarz usunięty

10

Ronaldinho i Neymar właśnie żałują, że nie grają juz w Barcelonie

6

@Artsss skoro to czytamy to można chyba zacytować "chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was" ?
gość wyszedł pewnie mega na minus więc wcale nie taki cfany z niego lis.

1

@Odesseiron ja swój trzymam w sejfie pancernym zakopany 100m pod ziemią bo się boję o domy w promieniu 20km :) :>

1

@FeloRPS pamiętam jak srałem w gacie przed Nemessisem...

5

@joloskyy tak :)
@Kettger no jak? cieło się ostro, jeden z lepszych PESów:)

8



co do k.... ?

0

@Vxb93 a daj Pan spokój, irytowało mnie to strasznie... ogólnie po jakimś czasie zaczął mi zamulać i dziwnie sie zachowywać. wyrwałem chwasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?