1

@RoberDzik
Trochę szkoda, że lewy, de jong i ferran najprawdopodobniej zostaną. Ja bym chciał żeby raphinia został ale nie chce narzekać, jest mnóstwo talentu w tej ekipie.
I'd say hot!!!
W tym roku koszulka z Gavim zasila kolekcję:-)

0

@jeronimofrancisco
No ale my mamy kim grać na "10" (Pedri, Gundo, Raphinia, Fermin, Felix jeśli by został), a lewe skrzydło to jest pozycją, która musimy wzmocnić i Nico tu pasuje idealnie.

6

Rabiot zgaszony jak pet

0

@BISHBASHBOSH
Flick tego głośno nie powie ale wystarczy zobaczyć jak Lewy wygląda na boisku. I to już od mundialu. Gość jest cieniem samego siebie i niczyje słowa tego nie zmienią.

0

@BISHBASHBOSH
Tiaa, na pewno będzie opierał kręgosłup drużyny na 36 letnim piłkarzu, który jest na poziomie mls obecnie. On po prostu nie chce odchodzić więc co mają zrobić, na trybuny go posadzić? Laporta popełnił błąd dając chłopowi tak duży kontrakt w takim wieku to się teraz z nim będą bujać. Wiem, że znajdzie się pełno takich co go będą bronić bo polak ale on już jest skończony. Już w tamtym sezonie większość meczy miał słabych. Lepiej nie bedzie.

0

Nie ma szans, że Raphinia zgodzi się na transfer do arabii. Jedyna opcja to jakiś inny klub z czołówki, może premier league aczkolwiek mało prawdopodobne żeby odszedł i dobrze bo jest waleczny i robi niezłe liczby.
Oczywiście wolałbym Nico, z tym że jeśli mamy się kogoś pozbyć to niech to będzie Ferran, Lewy i de Jong. Żaden z nich się tu nie nadaje. Wypad z baru z tymi dziadami

0

@aarroo76
Onu jenu ma większe zmartwienia, jak zaburzenia psychiczne czy rozmycie tożsamości ale to już jegu problem :D

33

Super. Z tej okazji chciałbym wszystkim przypomnieć, że są tylko dwie płcie. Dziękuję i nie zapraszam do dyskusji.

2

Dla mnie jako kibica Barcelony lepiej byłoby gdyby zmienił klub na jakiś egzotyczny bo to obecnie jego poziom. W reprezentacji bez różnicy czy będzie grałczy nie, i tak się to zwykle kończy na meczu o honor ale w Barcy wolałbym już go nie oglądać.

3

Po co nam taki kasztan

1

No to nasze szanse maleją

0

@Lionel_Messi10
Nikt nikomu nie każe po to sięgać ale jak działa taka reklama to wiadomo. Alkohol to narkotyk i nie powinno go być w sporcie wcale. Kiedyś sportowcy reklamowali papierosy i palenie jako ćwiczenia oddechowe. Takie coś nie powinno mieć miejsca.

0

@bartekvisca
Jeszcze im ten Joselu zapewnił finał LM

1

Robert to powinien nie być zadowolony z tego jak przyjmuje piłkę

1

Strasznie to smutne

0

Kto by nie przyszedł i tak Xavi nic sensownego z tego nie ulepi, nie ma co się nakręcać

0

No nic, najważniejsze żeby się teraz zjednoczyć, wyciągnąć wnioski i wrócić silniejszym

6

Wielu się teraz zachwyca wczorajszym hat-trickiem Roberta ale biorąc pod uwagę jego występy w skali całego sezonu, a zwłaszcza jego ogromny kontrakt i wiek to lepiej jednak jakby w przyszłym sezonie grał gdzieś na pustyni.

2

Umowa z nike zerwana to chyba na złość nam takie badziewia robią. Poza tym logo nike lepiej by sie prezentowalo nad herbem moim zdaniem.

Czarna z 20/21 to było prawdziwe cudo!

9

Super, że rewanż u siebie.
Super, że udało się uniknąć City.
Super, że srealik się będzie mógł na la lidze skupić po ćwierćfinałach.
Może jestem szalony ale coś czuję, że będziemy w finale haha

4

Na ten moment nie ma lepszego kandydata niż Gundo

1

@NeroTFP1
Zdrówka byku, dasz radę!

1

Tylko Klopp, teraz albo nigdy!

0

Roberto jakby umiał wyciągać wnioski ze swoich występów to już dawno by odszedł. Od Romy w kółko to samo, żenujące

0

@MaFCB
Haha tylko że to samo można powiedzieć o Barcelonie

1

@Rl9k1nG
Alkohol to legalny narkotyk, który uszkadza mózg i powoduje raka. Nie ma bezpiecznej dawki. Każdy kto pije robi to na swoją odpowiedzialność. Nie ma wielkiej różnicy między piciem, a ćpaniem. Ludzie się chwała że piją, a powinni się z tym chować bo to zwyczajny obciach, że nie radzą sobie ze swoim życiem i muszą sięgać po narkotyki:D

0

@Trojanek23
No dokładnie. Może 3 miesiace dobrej gry. Nieprzydatny, a często jak ciało obce już okrągły rok! Słaba technika, kiepski w grze na małej przestrzeni, wolny. Tacy napastnicy nie pasują do Barcy i ostatni rok to pokazuje.
Do tego dochodzi kiepska skuteczność, holowanie piłki, wszyscy go przepychają jak tyczki. Stracił praktycznie wszystkie swoje atuty.

16

Ha tfu na te przekupne madryckie sędziowskie szmaty

0

@Trojanek23
Ty, ale wiesz ze on ma fatalną formę od roku?

0

@Lanosss
Są 32 miliony powodów żeby lepiej w ogóle nie rozgrywał tu trzeciego sezonu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?