0

Chciałbym jeszcze dodać, że imo nie warto kupować klasowego obrońcy a uzupełnić linię defensywną wychowankami. Pamiętajcie, że w razie nieobecności Puyola czy Pique mamy świetnego Mascherano. A młodzi Fontas i Montoya też mogliby dostać swoje szanse :)

0

Chciałbym, żeby to była prawda i Rossi do nas przyszedł. Było trochę takich meczów co Villa i Pedro nie mogli strzelić i brakowało napastnika, który mogłby odmienić losy meczu. Rossi mogłby się sprawdzić, profilem pasuje do stylu Barcy i jest ograny w PD.

Do tego jeszcze Fabregas do pomocy!

Z La Masii Fontas i Montoya i jedziemy :)

VeB ;]

0

hahahaha co sie dzieje :D ładny zonk!

0

Visca el Barca mi ucieło :D Sry

0

Visca el Barca y Visca Catalunya :)

Campeones Campeones Ole Ole Oleeeee :D:D:D

0

Też dziwi mnie informacja, jakoby Rossi był priorytetem! Jestem na tak jeśli chodzi o Fabregasa, ale Thiago musi zostać. Afellay jest z nami dopiero od kilku miesięcy i nie chce mi się wierzyć, że to właśnie jego Barca mogłaby zaoferować w zamian. My się musimy wzmacniać a nie osłabiać!! Co do Bojana, oddałbym go do innego klubu ale tylko na wypożyczenie.

0

Chyba każdy kibic Barcy chciałby żeby Cesc do nas wrócił, ale jeśli on nie chce odchodzić to niech sobie tam siedzi i kropka! Poza tym uważam, że w tym momencie jeśli chodzi o transfery przydałby się bardziej lewoskrzydłowy i środkowy obrońca.

0

I ja nie zwątpię! Będę z nim zawsze całym sercem, na dobre i na złe :) VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?