redman83
Dołączył/a: wrzesień 2010
Oslo
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore
prezydenta b. powinno być, nie wypada tam stawiać dużej litery
1
Przynajmniej nie będzie narzekania, że w tvp znowu leci Barca. Ale będą emocje, vamos!
0
Przybył na ratunek lol
0
Sezon długi, mistrzostwa świata w międzyczasie. Przydałby się nam drugi obok Pedriego ofensywny pomocnik, który potrafi zrobić różnicę, jeśli chcemy walczyć na wszystkich frontach.
1
Frenkie musi być załamany tym faktem :D
3
Niech ta saga się już kończy. Pakuj młody walizki i powodzenia w chelsea
0
Ktoś wie czy taka koszulka polo co ma na sobie Kounde jest gdzieś dostępna? Na oficjalnym sklepie nie widzę, a kupiłbym sobie w oczekiwaniu na meczową rl9 :]
4
Nie będę za nim płakał. I tak pewnie kwestia czasu jak się znowu dzban połamie¯\_(ツ)_/¯
1
@Pawel13sz
Od kiedy Szwajcaria leży w Afryce?
3
Oby z Fatim było podobnie
0
@pride98
ac valhalla
0
@Messibestplayerintheworld
No i to jest super wiadomość!
0
Na wypadek fiaska transferu Hålanda to plan powinien być taki żeby kupić szampana
0
@clyde
Szkoda, że moja partnerka nie ma takiego podejścia do gier. Ja choć nie mam czasu grać tyle co bym chciał czasami to wystarczy, że odpalę konsolę ze dwa razy w tygodniu i już słyszę, że ciągle tylko gram :p
Aż się boję co będzie teraz bo zakupiłem cyberbuga w końcu, po patchu 1.5 postanowiłem się skusić, a to gierka na wiele godzin i boję się o stany emocjonalne mojej kobity. Czemu większość kobiet jest tak przewrażliwiona xd
0
@messi564
Ile kosztował Perdi, ile będzie haaland? Ile za prowizje? To jest zbyt duże ryzyko. Jeśli Laporta chce rozbić bank lepiej niech staje na głowie żeby przekonać mbappe
3
W Chirignuito wyliczono, że przez ostatnie 3,5 roku napastnik zmagał się z 12 poważniejszymi urazami. Wśród nich były różnego rodzaju kontuzje: głównie mięśniowe, ale także te dotyczące więzadeł w kolanie czy biodra.
Tylko w tym sezonie Håland zmaga się obecnie z trzecią poważną kontuzją. Na przełomie września i października napastnik przez 18 dni pauzował przez problemy mięśniowe, przez które przegapił cztery mecze. Następnie po kilkunastu dniach doznał urazu zginacza stawu biodrowego, z którym walczył przez 34 dni, w trakcie których przegapił siedem spotkań w klubie. Teraz pauzuje już 42 dni, w trakcie których przegapił już sześć meczów, a dojdzie do tego zapewne kilka kolejnych starć. Bild podaję, że Haaland wróci na boisko dopiero w kwietniu.
0
@Inko
..powiedział Inko wstając z łóżka i patrząc w lustro, po czym włączył telefon żeby sprawdzić w google co to jest ten sarkazm
0
Proponuję na kolejny sezon w obronie roberto-pique-lenglet-alba i asekurujący busquets. Wydajmy wszystko na haalanda oraz premie dla tatusia i grubasa. Z tyłu jakoś to będzie bo norweg strzeli więcej, o ile nie będzie kontuzjowany. .
0
Jestem w 100% na tak.
Jeszcze tylko uznać za priorytetowe trzymanie się z dala od mino riaoli
0
Mam nadzieję że to tylko zasłona dymna z tym haalandem, a latem Barca kupi innego napastnika, kogoś kto podniesie poziom sportowy i konkurencję w zespole ale nie zaburzy drabinki płacowej na taką skalę jak norweg z pazernym riaola.
1
@Maciej_T
https://www.facebook.com/groups/645646073288127/permalink/689177555601645/
0
Ha det bra Erling, lykke til I Manchester
0
@lukkobe
No zobaczymy, ja też jestem dobrej myśli odnośnie naszego zarządu. Mam tylko nadzieję że Laporta będzie przeprowadzał transfery pasujące do wizji Xaviego, nie jego osobistych obsesji
0
@lukkobe
Drobne 8 kontuzji mięśniowych lub kolana w ostatnim 1,5 roku. Ryzykowny transfer, będzie kosztował krocie.
Mane to piłkarz klasy światowej, nie porównuję go do haalanda 1 do 1, wiem że to skrzydłowy. Widziałbym na środku poza Auba, Fatiego czy Torresa.
Wiem że o Mane mówiło się ostatnio, że chciałby zagrać w Hiszpanii. Mnie poza aspektami typowo sportowymi imponuje jakie wartości prezentuje poza boiskiem.
Inna kwestia jakim budżetem będziemy dysponować. Najbardziej dziurawą mamy obronę i od tego trzeba by zacząć letnią przebudowę. Pau Torres lub Kounde, Jose Gaya, w następnej kolejności napastnik. Moim zdaniem ofc
0
@lukkobe
A może tak zamiast szklanego haalanda przychodzi sadio mane, na 9 może grać auba, torres czy nawet fati. Dla mnie brzmi to lepiej
0
@maroon
Podobnie w eliminacjach do mistrzostw świata. W najważniejszych dla Norwegów meczach Haaland był kontuzjowany
1
W końcu jakieś dobre wieści, im dalej od Barcelony jest pazerny riaola ze swoim szklanym klientem tym lepiej
4
@Putin99
Haaland w ostatnie ok 1,5 roku jakieś osiem kontuzji, najczęściej mięśniowe lub kolana. Duże ryzyko, ogromne pieniądze w tle, głosu rozsądku brak. O dziurawej obronie nie wspomnę. Lepiej zaburzać drabinkę płacową poraz kolejny bo Haaland vs mbappe jak Messi vs Ronaldo
Niczego niektórych nie nauczyły ostatnie lata i bezmyślne szastanie kasą bartomeu
0
@El dominatore
Porównuję zawodników ofensywnych którzy mogą opuścić swoje kluby tego lata.
Może tak
Jakikolwiek środkowy napastnik>dembele v2
0
Sadio Mane>Haaland