0

@Kazragore
prezydenta b. powinno być, nie wypada tam stawiać dużej litery

1

Przynajmniej nie będzie narzekania, że w tvp znowu leci Barca. Ale będą emocje, vamos!

0

Przybył na ratunek lol

0

Sezon długi, mistrzostwa świata w międzyczasie. Przydałby się nam drugi obok Pedriego ofensywny pomocnik, który potrafi zrobić różnicę, jeśli chcemy walczyć na wszystkich frontach.

1

Frenkie musi być załamany tym faktem :D

3

Niech ta saga się już kończy. Pakuj młody walizki i powodzenia w chelsea

0

Ktoś wie czy taka koszulka polo co ma na sobie Kounde jest gdzieś dostępna? Na oficjalnym sklepie nie widzę, a kupiłbym sobie w oczekiwaniu na meczową rl9 :]

4

Nie będę za nim płakał. I tak pewnie kwestia czasu jak się znowu dzban połamie¯\_(ツ)_/¯

1

@Pawel13sz
Od kiedy Szwajcaria leży w Afryce?

3

Oby z Fatim było podobnie

0

@pride98
ac valhalla

0

@Messibestplayerintheworld
No i to jest super wiadomość!

0

Na wypadek fiaska transferu Hålanda to plan powinien być taki żeby kupić szampana

0

@clyde
Szkoda, że moja partnerka nie ma takiego podejścia do gier. Ja choć nie mam czasu grać tyle co bym chciał czasami to wystarczy, że odpalę konsolę ze dwa razy w tygodniu i już słyszę, że ciągle tylko gram :p
Aż się boję co będzie teraz bo zakupiłem cyberbuga w końcu, po patchu 1.5 postanowiłem się skusić, a to gierka na wiele godzin i boję się o stany emocjonalne mojej kobity. Czemu większość kobiet jest tak przewrażliwiona xd

0

@messi564
Ile kosztował Perdi, ile będzie haaland? Ile za prowizje? To jest zbyt duże ryzyko. Jeśli Laporta chce rozbić bank lepiej niech staje na głowie żeby przekonać mbappe

3

W Chirignuito wyliczono, że przez ostatnie 3,5 roku napastnik zmagał się z 12 poważniejszymi urazami. Wśród nich były różnego rodzaju kontuzje: głównie mięśniowe, ale także te dotyczące więzadeł w kolanie czy biodra.

Tylko w tym sezonie Håland zmaga się obecnie z trzecią poważną kontuzją. Na przełomie września i października napastnik przez 18 dni pauzował przez problemy mięśniowe, przez które przegapił cztery mecze. Następnie po kilkunastu dniach doznał urazu zginacza stawu biodrowego, z którym walczył przez 34 dni, w trakcie których przegapił siedem spotkań w klubie. Teraz pauzuje już 42 dni, w trakcie których przegapił już sześć meczów, a dojdzie do tego zapewne kilka kolejnych starć. Bild podaję, że Haaland wróci na boisko dopiero w kwietniu.

0

@Inko
..powiedział Inko wstając z łóżka i patrząc w lustro, po czym włączył telefon żeby sprawdzić w google co to jest ten sarkazm

0

Proponuję na kolejny sezon w obronie roberto-pique-lenglet-alba i asekurujący busquets. Wydajmy wszystko na haalanda oraz premie dla tatusia i grubasa. Z tyłu jakoś to będzie bo norweg strzeli więcej, o ile nie będzie kontuzjowany. .

0

Jestem w 100% na tak.

Jeszcze tylko uznać za priorytetowe trzymanie się z dala od mino riaoli

0

Mam nadzieję że to tylko zasłona dymna z tym haalandem, a latem Barca kupi innego napastnika, kogoś kto podniesie poziom sportowy i konkurencję w zespole ale nie zaburzy drabinki płacowej na taką skalę jak norweg z pazernym riaola.

0

Ha det bra Erling, lykke til I Manchester

0

@lukkobe
No zobaczymy, ja też jestem dobrej myśli odnośnie naszego zarządu. Mam tylko nadzieję że Laporta będzie przeprowadzał transfery pasujące do wizji Xaviego, nie jego osobistych obsesji

0

@lukkobe
Drobne 8 kontuzji mięśniowych lub kolana w ostatnim 1,5 roku. Ryzykowny transfer, będzie kosztował krocie.

Mane to piłkarz klasy światowej, nie porównuję go do haalanda 1 do 1, wiem że to skrzydłowy. Widziałbym na środku poza Auba, Fatiego czy Torresa.
Wiem że o Mane mówiło się ostatnio, że chciałby zagrać w Hiszpanii. Mnie poza aspektami typowo sportowymi imponuje jakie wartości prezentuje poza boiskiem.

Inna kwestia jakim budżetem będziemy dysponować. Najbardziej dziurawą mamy obronę i od tego trzeba by zacząć letnią przebudowę. Pau Torres lub Kounde, Jose Gaya, w następnej kolejności napastnik. Moim zdaniem ofc

0

@lukkobe
A może tak zamiast szklanego haalanda przychodzi sadio mane, na 9 może grać auba, torres czy nawet fati. Dla mnie brzmi to lepiej

0

@maroon
Podobnie w eliminacjach do mistrzostw świata. W najważniejszych dla Norwegów meczach Haaland był kontuzjowany

1

W końcu jakieś dobre wieści, im dalej od Barcelony jest pazerny riaola ze swoim szklanym klientem tym lepiej

4

@Putin99
Haaland w ostatnie ok 1,5 roku jakieś osiem kontuzji, najczęściej mięśniowe lub kolana. Duże ryzyko, ogromne pieniądze w tle, głosu rozsądku brak. O dziurawej obronie nie wspomnę. Lepiej zaburzać drabinkę płacową poraz kolejny bo Haaland vs mbappe jak Messi vs Ronaldo
Niczego niektórych nie nauczyły ostatnie lata i bezmyślne szastanie kasą bartomeu

0

@El dominatore
Porównuję zawodników ofensywnych którzy mogą opuścić swoje kluby tego lata.
Może tak
Jakikolwiek środkowy napastnik>dembele v2

0

Sadio Mane>Haaland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?