0

@BombowiecKrawczyk
Jest szansa, że latem przyjdzie Azpilicueta, Pique mógłby jeszcze pograć rok ale musimy budować drużynę od obrony. Alba może być co najwyżej zmiennikiem, oby Jose Gayi. Pau już jest doświadczonym graczem, zna ligę, reprezentant Hiszpanii.

20

Ja tu widzę Pau Torresa w jego miejsce

0

@Clue
Gotowanie w domu milion razy lepsze niż te guawno fastfoody

2

@mielniczas
Haaland ostatnio uraz za urazem. Wydaje się, że to może być ryzykowny ruch, ściąganie go za duże pieniądze.
Argument z Norwegami średnio trafiony, mówimy o kraju który liczy 5 mln mieszkańców

1

@lukgruszer
Głos rozsądku

0

Na trybuny z tym pajacem

0

***** psg ***** bombele

0

@Rewolucja123
Ja nie jestem. Jego ciągle urazy budzą duży niepokój.

0

@chavez
Bombele będzie ciężko pobić ¯\_(ツ)_/¯

2

Nie wiem który większy dzban xD mam nadzieję, że to tylko plota

0

Haaland z kolejnym urazem. Mam obawy czy warto na niego postawić w kontekście wzmocnienia ataku. Obym się mylił ale czuję że typ może być szklany i znów utopimy grube siano

1

@Przemek2323
I bardzo dobrze. Człowiek jest z natury roślinożerny, pora przestać żyć w matriksie.

3

Czy ktoś poda przykład jakiegoś polityka który zmarł na koronke?
Gdyby naprawdę była pandemia oni chowali by się w bunkrach ze strachu. Tymczasem ich obostrzenia nie dotyczą, są przeciw obowiązkiem szczepień dla nich samych. Wydaje się że pandemii się nie boją. Pandemii, której definicję zmieniono toż przed jej wybuchem żeby ją ogłosić.

0

No nic, gratulacje. Cieszcie się biali póki możecie. Trzon tej drużyny jest u schyłku. Trzon naszej właśnie zaczyna rozkwitać.
Pedri, Gavi, Ansu, Nico, Ferran, Araujo, Eric
Będzie z tego walec coś czuję ;)

0

@szkutnik91
Lautaro bardziej pasowałby do Barcy imo

0

Komentarz usunięty

0

0

Wypad z Barcelony smoluchy

13

Niektórych chyba ponosi. Cou już w Liverpoolu miał co najwyżej przebłyski, często jego występy były dość średnie. Nigdy nie był crackiem. Następca Iniesty...tiaaa xD

2

To teraz święte krowy pakować się i wyjazd z Barcelony. Latem Gaya, Pau Torres i jakiś dzik na PO i lecimy

0

@Messibestplayerintheworld
Ani jeden ani drugi nie pasuje do Barcelony.
Pytanie najważniejsze, kogo chce Xavi

0

Najlepiej żeby nic nie robili w tej sprawie

1

Pomijając fakt,że nas na niego nie stać Haaland jakoś mnie nie przekonuje. Nie pasuje do Barcelony

0

Ale że depay tak łatwo odpuścił alabe .. ehh

0

Za jakie grzechy muszę tego roberto dalej oglądać w Barcy:/

1

Mam nadzieję że psg nigdy nie wygra ligi mistrzów

4

@SkilledHydra16
Nazario przejmie 10 :-)

1

@4drian0
Jeśli remastery to nie ma się czym podniecać niestety. Remake GTA Trilogy i RDR1 na silniku RDR2 to byłby sztos

1

https://vm.tiktok.com/ZMRJjHqW4/

Microchip? A gdzie tam panie, teorie spiskowe ????

44

Dziękujemy bartomeu ty k...o j....a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?