6

Bordalas ogląda na stojąco i płacze ze szczęścia

1

@FabianekMrozek czy choćby jeden z nich zagrał jeden mecz w barwach Barcelony? Czy więcej niż jeden z nich w ogóle jest w tym klubie?

0

@Anonimowy1997 Barcelona tax

0

@Habarokar masz wprost wyróżnione w tekście kobiety o konkretnym statusie społecznym czy finansowym a pytanie zadajesz o wszystkie kobiety. Odpowiedz sobie sam

1

Czy będąc z Madrytu automatycznie stajesz się rozwydrzonym bachorem który nie potrafi zaakceptować rzeczywistości czy jak to jest?

7

nie no, Mbappe w trybie absolutnego zwierzęcia na ten mundial przyjechał

2

Ale brama. No on jest niesamowity w reprezentacji

0

Ale Mbappe to jest dzik w reprezentacji. Tam jest cały czas groźnie, mimo że ma skrzydłowych koło siebie jak w Realu

1

@jacobFCB że wam się to nie nudzi

3

O matko to się dzieje jednak, już miałem tu toczyć bekę z nas że znowu w cuda chcemy wierzyć

1

@Hindus nie no w LM też coś strzelał

3

Ktoś mi wyjaśni jakim cudem Lautaro w reprezentacji jest taki słaby?

0

@PaPo Xiaomi S20+, rok temu go kupiłem za 800 zł więc może teraz taniej. Ma wszystko czego potrzebujesz od odkurzacza

6

Allah Akbar ktoś krzyknął do mikrofonu xD

0

Pedro dzisiaj świetny

0

Yamal koniecznie chce mieć gola z dystansu

0

Brawo Laminek, ciągnij tam za uszy

2

Nie no świetnie gra Portugalia, to będzie spotkanie gołej dupy z batem

1

ale gwiazdy dziś rozstrzelane

4

Mieć taki skład żeby sobie na luzie posadzić Cherkiego i Barcole bez większej obawy przed meczem ze cos będzie nie tak to jest jednak potężna broń

0

Mam nadzieję że Deco to ogląda i sobie przypomni jaki napastnik został w klubie xd

1

@Criss18Barca moim zdaniem fajny pomysł, ale nie wiem po co przedstawiać jakby pisał to Trump

0

@Luciano99 to prawda, ale pomyślałem że skoro powiedział wprost kwotę która krąży w kontekście Alvareza to o to chodzi.
Jeszcze jedno nazwisko (?) mi wpadło do głowy - Rodri

0

Czyli papa Perez wprost powiedział że będzie to 150 mln euro i nikt się jeszcze nie zająknął że chodzi o Alvareza? Bo to jest moje pierwsze skojarzenie

5

Ja to się dziwię Lewandowskiemu że mu się chce w takim meczu jeszcze grać xD nawet nie to że podziwiam tylko jest to po prostu dziwne xD jak nie teraz kończyć to kiedy

3

1. Yamal
2. Joan
3. Eric

Nie widzę innej możliwości

3

@norbi77 ludzie nadal komentują to co noszą inni w wielkim 2026

1

@Arden nie no był po drodze Bayern Flicka, tam też raczej zawsze był spokój o wynik

0

Ale to jest cudowne jak nie ma żadnych przecieków, medialnych negocjacji i grzania tematu tylko w jeden dzień pyk pyk i fichado jak w przypadku Gordona. Oby tak było jak najczęściej na całym rynku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?