0

Imie mówi samo za siebie :D

1

Może to prezent na urodziny, niekoniecznie kontuzja.

0

To jest Barça!

0

Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.

0

MATKO.....

0

Cebullos..

11

Co za burak.

1

99 niecelnych podań. :O

0

BRAWO!

1

Już czuje ten ból hala dzieci. :D

1

Lahoz, nie psuj meczu.

0

Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..

1

Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?

21

Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D

2

Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.

1

Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O

0

Miesięcznie?

16

Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D

6

I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.

17

Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.
A Mascherano szacunek wieczny.

0

W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.

2

Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P

7

Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.

0

Tylko w obecniej formie. ;)

22

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Tyle powiem.

0

To warkocz xd

0

Simeone standardowo pajacyki. :P

11

Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.

1

Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.

1

Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?