30 kwietnia 2016, 22:19
0
Imie mówi samo za siebie :D
30 kwietnia 2016, 22:14
1
Może to prezent na urodziny, niekoniecznie kontuzja.
30 kwietnia 2016, 22:07
To jest Barça!
30 kwietnia 2016, 22:03
Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.
30 kwietnia 2016, 21:59
MATKO.....
30 kwietnia 2016, 21:54
Cebullos..
30 kwietnia 2016, 21:45
11
Co za burak.
30 kwietnia 2016, 21:37
99 niecelnych podań. :O
30 kwietnia 2016, 21:35
BRAWO!
30 kwietnia 2016, 21:05
Już czuje ten ból hala dzieci. :D
30 kwietnia 2016, 21:03
Lahoz, nie psuj meczu.
30 kwietnia 2016, 20:53
Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..
30 kwietnia 2016, 20:47
Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?
30 kwietnia 2016, 20:30
21
Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D
30 kwietnia 2016, 19:45
2
Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.
30 kwietnia 2016, 19:42
Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O
30 kwietnia 2016, 16:29
Miesięcznie?
30 kwietnia 2016, 11:29
16
Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D
29 kwietnia 2016, 15:01
6
I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.
29 kwietnia 2016, 09:06
17
Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.A Mascherano szacunek wieczny.
28 kwietnia 2016, 21:16
W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.
28 kwietnia 2016, 17:44
Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P
28 kwietnia 2016, 17:41
7
Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.
28 kwietnia 2016, 17:30
Tylko w obecniej formie. ;)
27 kwietnia 2016, 22:20
22
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHATyle powiem.
27 kwietnia 2016, 22:08
To warkocz xd
27 kwietnia 2016, 22:04
Simeone standardowo pajacyki. :P
27 kwietnia 2016, 21:57
Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.
27 kwietnia 2016, 21:33
Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.
27 kwietnia 2016, 21:22
Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Imie mówi samo za siebie :D
1
Może to prezent na urodziny, niekoniecznie kontuzja.
0
To jest Barça!
0
Przypomniałem sobie że oni grają w 10. W 10. My powinniśmy na nich siedzieć cały czas. A tu nic, ciężko się patrzy.
0
MATKO.....
0
Cebullos..
11
Co za burak.
1
99 niecelnych podań. :O
0
BRAWO!
1
Już czuje ten ból hala dzieci. :D
1
Lahoz, nie psuj meczu.
0
Kartka dla Messiego. Ciekawe za co..
1
Ej panowie, co jest? Co taka cisza tu?
21
Lucho w koszulce, tego jeszcze nie widziałem. :D
2
Poyebao ich.. Za 2 kanały 15 zł. Ździerstwo roku.
1
Eleven w Polsacie będzie kosztować 15 zł MIESIĘCZNIE? :O
0
Miesięcznie?
16
Dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Marc Andre Ter Stegen, wszystkiego najlepszego i jak najwięcej udanych interwencji! Oczywiście w Barcelonie. :D
6
I dobrze, mimo paru świetnych meczów to nadal kot w worku.
17
Real chce się oszczędzać na Anoeta? Powodzenia.
A Mascherano szacunek wieczny.
0
W Lidze Europy nawet jakby było Bayern vs Juve to i tak nie to samo w Lidze Mistrzów.
2
Jajka będą jak Bayern nie złoży ofery za Hummelsa :P
7
Bartek, nie spierdzielcie tego okienka, proszę.
0
Tylko w obecniej formie. ;)
22
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
Tyle powiem.
0
To warkocz xd
0
Simeone standardowo pajacyki. :P
11
Zaczyna się jedna z gorszych rzeczy w futbolu. Tiki-taka vs autobus.
1
Lewy coś się pluje do innych. Ja bym zdejmował za to od razu.
1
Bayern przynajmniej atakuje od razu po stracie gola. Gdybyśmy my wcześniej na nich siedli to kto wie czy teraz nie oglądalibyśmy naszej Barçy..