12 kwietnia 2016, 20:32
0
/
12 kwietnia 2016, 20:29
Bez SopCasta raczej nie pociągniesz.
12 kwietnia 2016, 20:24
5
Każda porażka Realu jest zadowalająca. :D
12 kwietnia 2016, 18:00
FIFA 11, ścieżka dźwiękowa w tej grze była niesamowita i ta arena... Na drugim miejscu FIFA 13, a potem moja pierwsza - 07 :D
12 kwietnia 2016, 10:21
W Marce na pewno chodzi o kulki? Może o jaja? :D
11 kwietnia 2016, 21:48
2
Taki zje**y ryj z bliska to ja. ;D
11 kwietnia 2016, 21:47
22
Wcale.
11 kwietnia 2016, 20:05
Talentu odmówić mu nie można, ale jest jednym z najbardziej szklanych zawodników w Europie. Przez to raczej w top 5 bym go nie umieścił.
11 kwietnia 2016, 18:24
A więc jednak Lechia i Ruch są w grupie mistrzowskiej.
Odpowiem żeby potem znaleźć. Dzięki.
11 kwietnia 2016, 15:31
12
Warto dodać że sędziował on najważniejsze że wszystkich spotkań - finał Mistrzostw Świata.
10 kwietnia 2016, 18:40
Ulala..
10 kwietnia 2016, 18:37
Tak w ogóle skoro już mamy sprzedawać tego Turana do Chin, to na jaką kwotę wpłynęła oferta? Wie ktoś?
10 kwietnia 2016, 11:15
Przyczyną słabszej formy, o ile takowa jest, mogą być KMŚ. Real rok temu też dławił się w tym okresie, Bayern 2 lata temu też. Odbijają się dodatkowe spotkania i kilometry.
10 kwietnia 2016, 01:52
7
Prawda, ale w grudniu nie odpadniemy z LM i nie przegramy mistrzostwa. A w kwietniu niestety przegrać można wszystko.
10 kwietnia 2016, 01:31
Po raz kolejny sprawdziło się Barcelońskie porzekadło: Jak gra Busi, tak cała drużyna.
9 kwietnia 2016, 21:10
Chciałbym żeby Arda nas wszystkich przekonał do siebie tym meczem.
9 kwietnia 2016, 20:54
53
Rekacjo, banujcie te ameby intelektualne. Leo wali 6 czy 7 goli z wolnych w sezonie, a oni "niech odda wolne". Wstyd za was.
9 kwietnia 2016, 20:47
3
Komentarz usunięty
9 kwietnia 2016, 20:43
1
HAHAHAHAHAHAH XDDD Sam się zmień. Jak możesz tak mówić o najlepszym piłkarzu w historii? Zaraz sieknie gola i będziesz sikał.
9 kwietnia 2016, 20:41
Marchewka..
9 kwietnia 2016, 20:32
Obrazki z meczu powinny trafić na kartofliska.pl...
9 kwietnia 2016, 20:28
Ser del barca es el millor que hi ha!
9 kwietnia 2016, 20:22
Ale zawsze jest lepiej wygrać i grac potem z mniejszym ciśnieniem, nie?
9 kwietnia 2016, 18:56
Real jest mocny na ESB, ciężko będzie Wolfsburgowi cokolwiek ugrać. Liczę na gola z kontry.
9 kwietnia 2016, 16:23
Ale mimo wszystko każdy z czterech obecnych na nią zasługuje, poza tym Pique był w jednym meczu kapitanem tym sezonie. :D
9 kwietnia 2016, 14:00
24
Przyszły kapitan, mam nadzieję. Przynajmniej 2. lub 3. :)
9 kwietnia 2016, 12:31
Super. ッ
9 kwietnia 2016, 12:25
Dzięki.
9 kwietnia 2016, 11:20
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym 2, 1 albo X? Bo to temat równie dobrze mi znany jak LM polskim klubom.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
/
0
Bez SopCasta raczej nie pociągniesz.
5
Każda porażka Realu jest zadowalająca. :D
0
FIFA 11, ścieżka dźwiękowa w tej grze była niesamowita i ta arena... Na drugim miejscu FIFA 13, a potem moja pierwsza - 07 :D
0
W Marce na pewno chodzi o kulki? Może o jaja? :D
2
Taki zje**y ryj z bliska to ja. ;D
22
Wcale.
0
Talentu odmówić mu nie można, ale jest jednym z najbardziej szklanych zawodników w Europie. Przez to raczej w top 5 bym go nie umieścił.
0
A więc jednak Lechia i Ruch są w grupie mistrzowskiej.
0
Odpowiem żeby potem znaleźć. Dzięki.
12
Warto dodać że sędziował on najważniejsze że wszystkich spotkań - finał Mistrzostw Świata.
0
Ulala..
0
Tak w ogóle skoro już mamy sprzedawać tego Turana do Chin, to na jaką kwotę wpłynęła oferta? Wie ktoś?
0
Przyczyną słabszej formy, o ile takowa jest, mogą być KMŚ. Real rok temu też dławił się w tym okresie, Bayern 2 lata temu też. Odbijają się dodatkowe spotkania i kilometry.
7
Prawda, ale w grudniu nie odpadniemy z LM i nie przegramy mistrzostwa. A w kwietniu niestety przegrać można wszystko.
2
Po raz kolejny sprawdziło się Barcelońskie porzekadło:
Jak gra Busi, tak cała drużyna.
0
Chciałbym żeby Arda nas wszystkich przekonał do siebie tym meczem.
53
Rekacjo, banujcie te ameby intelektualne. Leo wali 6 czy 7 goli z wolnych w sezonie, a oni "niech odda wolne". Wstyd za was.
3
Komentarz usunięty
1
HAHAHAHAHAHAH XDDD
Sam się zmień. Jak możesz tak mówić o najlepszym piłkarzu w historii? Zaraz sieknie gola i będziesz sikał.
0
Marchewka..
0
Obrazki z meczu powinny trafić na kartofliska.pl...
0
Ser del barca es el millor que hi ha!
0
Ale zawsze jest lepiej wygrać i grac potem z mniejszym ciśnieniem, nie?
0
Real jest mocny na ESB, ciężko będzie Wolfsburgowi cokolwiek ugrać. Liczę na gola z kontry.
0
Ale mimo wszystko każdy z czterech obecnych na nią zasługuje, poza tym Pique był w jednym meczu kapitanem tym sezonie. :D
24
Przyszły kapitan, mam nadzieję. Przynajmniej 2. lub 3. :)
0
Super. ッ
0
Dzięki.
0
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym 2, 1 albo X? Bo to temat równie dobrze mi znany jak LM polskim klubom.