Jeżeli Real sprzeda największego szkodnika, z Bale'a uczynią lidera drużyny a Zidane'owi dadzą pracować przez dłużej niż pół roku bez presji to na prawdę Real może znów być groźny w przyszłości.
Co Ty pieprzysz? Przecież nie kręcą reklam w trakcie treningu. Poza tym na pewno będą lepsi jak będą zasuwać 18 h dziennie.. Puknij Ty się w łeb. Ci "celebryci" to Mistrzowie Świata. A każdemu zdarza sie gorszy okres, szczególnie po dużym sukcesie. Jestem ciekaw co mówiłeś, gdy nie szło Barcelonie.
4
Może Lewy Prezydentem FIFA jeszcze?
5
Dokładnie. Szczyt baranizmu i zaślepienia gorszego niż u Hala Dzieci.
1
Na serio, włączcie sobie Eurosport, przynajmniej się pośmiejecie, bo to brak słów na te redaktorzyny.
0
Niesamowite. "Messi nie wygrał z reprezentacją, Neymar to nieee, Ronaldo nic z Portugalią, ale Robercik KRUL SCZELCÓW ELIMINACJI"
Żenada.
0
Ronaldo nie podpisywał koszulek innych niż Realu. :D
10
Jeżeli macie słabe nerwy to nie oglądajcie studia na Polsat Sport.
2
Coś Ty, nie mógłby, nie oficjalnie. :D
1
Taka ironia. :D
1
"Mario Goetze" i od razu przed oczami straszne chwile gdy strzelił gola w finale MŚ...
0
Wszyscy o tej Złotej Piłce, a nikt nie powie że dziś prawdopodobnie Messi zgarnie najważniejszą nagrodę indywidualną świata.
0
Powiecie mi skąd u nas jakiś dziwny zwyczaj pisania na fladze miejscowości? Wśród innych flag tego nie widać, tylko u nas.
0
Jeżeli Real sprzeda największego szkodnika, z Bale'a uczynią lidera drużyny a Zidane'owi dadzą pracować przez dłużej niż pół roku bez presji to na prawdę Real może znów być groźny w przyszłości.
32
Roberto wczoraj kapitalnie grał, z wielką przyjemnością się go oglądało, niczym Busquetsa.
8
"Messi to bardzo dobry zawodnik"
Najlepszy w historii. "Bardzo dobry" to jest Aguero. ;)
0
Zawodzą, ale to nie powód żeby ich nazywać "celebrytami" i wytykać im to że grają w reklamach.
8
Co Ty pieprzysz? Przecież nie kręcą reklam w trakcie treningu. Poza tym na pewno będą lepsi jak będą zasuwać 18 h dziennie.. Puknij Ty się w łeb. Ci "celebryci" to Mistrzowie Świata. A każdemu zdarza sie gorszy okres, szczególnie po dużym sukcesie. Jestem ciekaw co mówiłeś, gdy nie szło Barcelonie.
1
"Za Anastasiego". Czyli daaawno temu.
1
Też uważam że Drzyzga powinien teraz grać. Najbardziej szkoda że nie mamy atakującego na poziomie Kurka, np. Wlazłego.
1
Lewandowski absolutnie zasłużył. Swoją drogą: Ania wygląda zjawiskowo. :)
2
Jasne że tak, posmarował Merkelowej i naściągał bydła.
0
Który raz już w tym sezonie 4-0 wygrywamy? xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Suarez jak Pedro się śmieje po zepsuciu akcji :D
2
Messi wow!
0
Rakitić bardziej za pivote dzisiaj.
48
Turan piła jak Iniesta.
1
Jak ja kocham te podania Leo..
0
Dzięki panie i panowie. ;)
0
Jak poprawnie czytać imię Vidala?