0

Florek się weźmie za trenowanie i będzie tryplet.

13

Patrząc na dwa pierwsze miejsca trudno nie uznać Cruyffa za geniusza futbolu i człowieka, który zmienił jego oblicze.

0

W FCBotiga powinien być. :D

0

Benitez już poleciał?

2

Haha, karma. :D

0

Co tam jest napisane? :)

1

Mają swojego Suareza. :D

0

Ogólnie jest dobry, tylko w Realu musi grać na prawej, bo Krysia gra na lewej, inaczej foch. A gra na prawej stronie go ogranicza.

5

Dobra, ide grać w fife.

3

Poklepali.

0

To jest ten Ćwiąkała z Weszło?

3

W 6 meczów 94 strzały. :O

6

Wiem że akcja idzie powoli, ale jest dokładnie opisana i przedstawiona. Mnie się to cholernie podobało.

4

Incepcja. Albo Interstellar, oba po prostu genialne.

0

Szkoda że cała przewaga po Klasyku poszła się przysłowiowo "je**ć".

2

Ciężko mi sobie wyobrazić moment odejścia Messiego. To będzie gorsze od odejścia Xaviego i Puyola. To samo Iniesta.

5

Skoro o kinematografii to i ja dorzucę coś :) Najlepszy serial w historii to "Przyjaciele". Lionel Messi wśród seriali. :D

0

Z pozdrowieniami dla tych co nie chcą Nolito.

1

Jebać to, zdarzają się takie mecze, przynajmniej remis nie był frajerski jak z Deportivo. Niestety musimy liczyć na gorszy dzień Atletico.

2

Dawać Rudego, banią coś jebnie.

3

2 magiczne podania. Od Busiego i Leo.

0

Mourinho ich trenuje?

0

Już weźcie przestańcie. Rakitić świetnie gra ale nadal będziecie swoje mądrości prawić.

0

Masche pełna kulturka i kartka..

0

Pobudka Leo.

0

Jordi wróć do swojego poziomu, proszę.

0

W SopCast.

0

My jesteśmy gośćmi więc dwójka jest po naszej stronie.

0

Okej, dzięki chłopaki.

0

Na flashscore jest taka zakładka gdy klika się na mecz "Powyżej/poniżej" o co tam chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?