4 stycznia 2016, 16:49
0
Florek się weźmie za trenowanie i będzie tryplet.
4 stycznia 2016, 15:03
13
Patrząc na dwa pierwsze miejsca trudno nie uznać Cruyffa za geniusza futbolu i człowieka, który zmienił jego oblicze.
4 stycznia 2016, 14:35
W FCBotiga powinien być. :D
4 stycznia 2016, 10:41
Benitez już poleciał?
3 stycznia 2016, 22:30
2
Haha, karma. :D
3 stycznia 2016, 22:28
Co tam jest napisane? :)
3 stycznia 2016, 22:18
1
Mają swojego Suareza. :D
Ogólnie jest dobry, tylko w Realu musi grać na prawej, bo Krysia gra na lewej, inaczej foch. A gra na prawej stronie go ogranicza.
3 stycznia 2016, 20:49
5
Dobra, ide grać w fife.
3 stycznia 2016, 20:47
3
Poklepali.
3 stycznia 2016, 20:42
To jest ten Ćwiąkała z Weszło?
3 stycznia 2016, 19:51
W 6 meczów 94 strzały. :O
3 stycznia 2016, 18:56
6
Wiem że akcja idzie powoli, ale jest dokładnie opisana i przedstawiona. Mnie się to cholernie podobało.
3 stycznia 2016, 18:53
4
Incepcja. Albo Interstellar, oba po prostu genialne.
3 stycznia 2016, 12:55
Szkoda że cała przewaga po Klasyku poszła się przysłowiowo "je**ć".
3 stycznia 2016, 00:46
Ciężko mi sobie wyobrazić moment odejścia Messiego. To będzie gorsze od odejścia Xaviego i Puyola. To samo Iniesta.
3 stycznia 2016, 00:42
Skoro o kinematografii to i ja dorzucę coś :) Najlepszy serial w historii to "Przyjaciele". Lionel Messi wśród seriali. :D
2 stycznia 2016, 18:30
Z pozdrowieniami dla tych co nie chcą Nolito.
2 stycznia 2016, 17:49
Jebać to, zdarzają się takie mecze, przynajmniej remis nie był frajerski jak z Deportivo. Niestety musimy liczyć na gorszy dzień Atletico.
2 stycznia 2016, 17:31
Dawać Rudego, banią coś jebnie.
2 stycznia 2016, 16:44
2 magiczne podania. Od Busiego i Leo.
2 stycznia 2016, 16:31
Mourinho ich trenuje?
2 stycznia 2016, 16:27
Już weźcie przestańcie. Rakitić świetnie gra ale nadal będziecie swoje mądrości prawić.
2 stycznia 2016, 16:23
Masche pełna kulturka i kartka..
2 stycznia 2016, 16:16
Pobudka Leo.
2 stycznia 2016, 16:04
Jordi wróć do swojego poziomu, proszę.
2 stycznia 2016, 16:02
W SopCast.
2 stycznia 2016, 15:27
My jesteśmy gośćmi więc dwójka jest po naszej stronie.
2 stycznia 2016, 15:25
Okej, dzięki chłopaki.
2 stycznia 2016, 14:40
Na flashscore jest taka zakładka gdy klika się na mecz "Powyżej/poniżej" o co tam chodzi?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Florek się weźmie za trenowanie i będzie tryplet.
13
Patrząc na dwa pierwsze miejsca trudno nie uznać Cruyffa za geniusza futbolu i człowieka, który zmienił jego oblicze.
0
W FCBotiga powinien być. :D
0
Benitez już poleciał?
2
Haha, karma. :D
0
Co tam jest napisane? :)
1
Mają swojego Suareza. :D
0
Ogólnie jest dobry, tylko w Realu musi grać na prawej, bo Krysia gra na lewej, inaczej foch. A gra na prawej stronie go ogranicza.
5
Dobra, ide grać w fife.
3
Poklepali.
0
To jest ten Ćwiąkała z Weszło?
3
W 6 meczów 94 strzały. :O
6
Wiem że akcja idzie powoli, ale jest dokładnie opisana i przedstawiona. Mnie się to cholernie podobało.
4
Incepcja. Albo Interstellar, oba po prostu genialne.
0
Szkoda że cała przewaga po Klasyku poszła się przysłowiowo "je**ć".
2
Ciężko mi sobie wyobrazić moment odejścia Messiego. To będzie gorsze od odejścia Xaviego i Puyola. To samo Iniesta.
5
Skoro o kinematografii to i ja dorzucę coś :) Najlepszy serial w historii to "Przyjaciele". Lionel Messi wśród seriali. :D
0
Z pozdrowieniami dla tych co nie chcą Nolito.
1
Jebać to, zdarzają się takie mecze, przynajmniej remis nie był frajerski jak z Deportivo. Niestety musimy liczyć na gorszy dzień Atletico.
2
Dawać Rudego, banią coś jebnie.
3
2 magiczne podania. Od Busiego i Leo.
0
Mourinho ich trenuje?
0
Już weźcie przestańcie. Rakitić świetnie gra ale nadal będziecie swoje mądrości prawić.
0
Masche pełna kulturka i kartka..
0
Pobudka Leo.
0
Jordi wróć do swojego poziomu, proszę.
0
W SopCast.
0
My jesteśmy gośćmi więc dwójka jest po naszej stronie.
0
Okej, dzięki chłopaki.
0
Na flashscore jest taka zakładka gdy klika się na mecz "Powyżej/poniżej" o co tam chodzi?