0

Wybiera się ktoś dzisiaj na otwarcie Tendura w Krakowie?

0

@Kamiloza91 jesteśmy za bardzo rozpieszczonymi kibicami niestety i oczekujemy czasów Guardioli co sezon. Ludzie się zachwycają Arsenalem a co Arsenal wygrał? Mniej osiągnięć niż Flick w rok a Artete wychwalają jak Boga xD i wiele innych klubów tak ma. Poprostu musimy się przyzwyczaić że takie czasy szybko nie wrócą. Nadal jesteśmy topowa drużyna i nadal możemy być lepsi!

0

@Malcom co wygrał ostatnio Arsenal?

5

Jesteśmy chyba jedynym klubem w historii który ma najwięcej bramek w lidze i prawie najwięcej w lidze mistrzów a mamy kryzys

0

@Tomek_TF tah mógł naprawić , szkoda że Inigo wcześniej się nie określił że chce odejść ...

0

@Kinginiesta faul jest ale bardzo miękki. Nie lubię takich sytuacji... Oczywiście dzisiaj się cieszę ale w drugą stronę byłbym bardzo wściekły.

0

Co myślicie o faulu na Szczęsnym? Myślę że jednak bardzo "miękki " faul

0

@nwchades no wiem tylko wątpię że Wiedźmin ma większą oglądalność i wątpię że więcej zarabia... Jedyne racjonalne wytłumaczenie jest takie że być może Westworld był zbyt drogi w produkcji a Wiedźmin jest raczej niskobudżetowym serialem

0

Czasami zastanawiam się jakim cudem takie gnioty jak serial Wiedźmin co jest gniotem od początku ludzie nie chcą kontynuacji piszą o tym otwarcie a oni ciągną dalej i zapowiedzieli właśnie 5 sezon... A np takie genialne Westworld po jednym słabszym sezonie gdzie mimo wszystko ludzie nadal chcieli zobaczyć jak to się skończy i pisali nawet petycje o kontynuację to i tak kasują... Wiem że to 2 różne stacje ale gdzie tutaj logika

1

I my takienu psg tylko bramkę strzeliliśmy... Nie mówię że źle grają ale obronę to mają tragiczna

2

@MessiForeverTheBest haha klasyk chyba :D

2

Który mecz dzisiaj oglądacie? Ciężko wybrać... Ja chyba 1 połowę PSG Bayern a ma drugą włączę Real

1

@AxelF dzięki wielkie :D

2

@papikkuchta e wy śmieszki krucy xD

1

Poleci ktoś jakiś fajny aku klucz udarowy do odkręcania kół w samochodzie? Makita lub Stanley wchodzi w grę bo z tych firm mam ładowarkę i baterie

0

@PawkoFCB mówisz że ujnia? Zakończenie nie porywa? Ja się zatrzymałem gdzieś w połowie gry i myślałem że dokończę na jesień bo jakoś nie wciągnęła mnie na tyle ta gra by marnować letnie wieczorki

0

Masakra nie dość że podnieśli abonament game pass to 15 listopada usuwają stalkera 2... A dopiero co miałem wrócić do tej gry na jesień skończyć w końcu i dupa.

3

Bellingham to żart prawda? Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy co on tam robi xD?

0

Co się bardziej opłaca już teraz spłacić połowę kredytu i w grudniu resztę czy lepiej w grudniu spłacić od razu całość? Mam kredyt na 3 lata który wziąłem w tym roku ale dostałem niespodziewany przypływ gotówki i obliczyłem że w sumie do grudnia uda mi się odłożyć całą kwotę.

0

Można gdzieś obejrzeć streszczenie Stranger Things sezon 1-4? Pasuje odświeżyć pamięć przed nowym finałowym sezonem a nie mam za bardzo czasu by obejrzeć każdy od nowa

0

Oglądałem właśnie kompilacje Inigo z poprzednich klasyków... I właśnie dotarło do mnie dlaczego ten przegraliśmy

1

@RozowaPantera ogólnie mam wyj**ane w całe Halloween ale fajne w ten dzień są klimatyczne imprezy czy podobają mi się wystrojone restauracje no i często pełno dupeczek się pląta w ten wieczór :D

3

@Kessie oglądałem... Dobry film

1

Poleci ktoś jakiś fajny film sci-fi?

2

@spiderman1899 stosujesz kulturę japońska? Czytałem gdzieś kiedyś że w Japonii mają taki standard że jakbyś dał napiwek to byś uraził obsługę , każde danie traktują jako idealnie wycenione :D

0

Nie wiem czy ktoś ma tak samo jak ja ale od jakiegoś już czasu zrezygnowałem kompletnie z dawania napiwków w restauracjach... Co jedna to droższa, ceny nie adekwatne do jakości nienawidze tej manii dawania napiwków za każdym razem... Okej w większym gronie jeżeli jedzenie smakuje jeszcze lepiej niż zazwyczaj i jeżeli zostaliśmy obsłużeni bardzo miło to wtedy można pomyśleć ale nie do cholery za każdym razem xd

1

Chciałem sobie obejrzeć odcinek cwiakaly o el clasico , myślę sobie no może w końcu gość nagra coś obiektywnego... Jakże się znowu myliłem widząc tytuł "Real ośmieszył Barcelonę " xDD

0

Jak komentarz na eleven klasyku? Bo tych madrycioków na Canal Plus nie dało się słuchać

1

Szkoda że nie udało się wyciągnąć remisu... Gdyby kounde bił z pierwszej piłki... No cóż jestem zły ale jednocześnie doceniam waleczność w 2 połowie i co zrobić panowie bez ławki było wręcz dzisiaj niemożliwe wygrać a udało się prawie zremisować... Wyciągnąć wnioski i wrócić na właściwe tory jeszcze nic nie jest stracone.

0

Przelew doszedł z 45 minutowym opóźnieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?