reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wybiera się ktoś dzisiaj na otwarcie Tendura w Krakowie?
0
@Kamiloza91 jesteśmy za bardzo rozpieszczonymi kibicami niestety i oczekujemy czasów Guardioli co sezon. Ludzie się zachwycają Arsenalem a co Arsenal wygrał? Mniej osiągnięć niż Flick w rok a Artete wychwalają jak Boga xD i wiele innych klubów tak ma. Poprostu musimy się przyzwyczaić że takie czasy szybko nie wrócą. Nadal jesteśmy topowa drużyna i nadal możemy być lepsi!
0
@Malcom co wygrał ostatnio Arsenal?
5
Jesteśmy chyba jedynym klubem w historii który ma najwięcej bramek w lidze i prawie najwięcej w lidze mistrzów a mamy kryzys
0
@Tomek_TF tah mógł naprawić , szkoda że Inigo wcześniej się nie określił że chce odejść ...
0
@Kinginiesta faul jest ale bardzo miękki. Nie lubię takich sytuacji... Oczywiście dzisiaj się cieszę ale w drugą stronę byłbym bardzo wściekły.
0
Co myślicie o faulu na Szczęsnym? Myślę że jednak bardzo "miękki " faul
0
@nwchades no wiem tylko wątpię że Wiedźmin ma większą oglądalność i wątpię że więcej zarabia... Jedyne racjonalne wytłumaczenie jest takie że być może Westworld był zbyt drogi w produkcji a Wiedźmin jest raczej niskobudżetowym serialem
0
Czasami zastanawiam się jakim cudem takie gnioty jak serial Wiedźmin co jest gniotem od początku ludzie nie chcą kontynuacji piszą o tym otwarcie a oni ciągną dalej i zapowiedzieli właśnie 5 sezon... A np takie genialne Westworld po jednym słabszym sezonie gdzie mimo wszystko ludzie nadal chcieli zobaczyć jak to się skończy i pisali nawet petycje o kontynuację to i tak kasują... Wiem że to 2 różne stacje ale gdzie tutaj logika
1
I my takienu psg tylko bramkę strzeliliśmy... Nie mówię że źle grają ale obronę to mają tragiczna
2
@MessiForeverTheBest haha klasyk chyba :D
2
Który mecz dzisiaj oglądacie? Ciężko wybrać... Ja chyba 1 połowę PSG Bayern a ma drugą włączę Real
1
@AxelF dzięki wielkie :D
2
@papikkuchta e wy śmieszki krucy xD
1
Poleci ktoś jakiś fajny aku klucz udarowy do odkręcania kół w samochodzie? Makita lub Stanley wchodzi w grę bo z tych firm mam ładowarkę i baterie
0
@PawkoFCB mówisz że ujnia? Zakończenie nie porywa? Ja się zatrzymałem gdzieś w połowie gry i myślałem że dokończę na jesień bo jakoś nie wciągnęła mnie na tyle ta gra by marnować letnie wieczorki
0
Masakra nie dość że podnieśli abonament game pass to 15 listopada usuwają stalkera 2... A dopiero co miałem wrócić do tej gry na jesień skończyć w końcu i dupa.
3
Bellingham to żart prawda? Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy co on tam robi xD?
0
Co się bardziej opłaca już teraz spłacić połowę kredytu i w grudniu resztę czy lepiej w grudniu spłacić od razu całość? Mam kredyt na 3 lata który wziąłem w tym roku ale dostałem niespodziewany przypływ gotówki i obliczyłem że w sumie do grudnia uda mi się odłożyć całą kwotę.
0
Można gdzieś obejrzeć streszczenie Stranger Things sezon 1-4? Pasuje odświeżyć pamięć przed nowym finałowym sezonem a nie mam za bardzo czasu by obejrzeć każdy od nowa
0
Oglądałem właśnie kompilacje Inigo z poprzednich klasyków... I właśnie dotarło do mnie dlaczego ten przegraliśmy
1
@RozowaPantera ogólnie mam wyj**ane w całe Halloween ale fajne w ten dzień są klimatyczne imprezy czy podobają mi się wystrojone restauracje no i często pełno dupeczek się pląta w ten wieczór :D
3
@Kessie oglądałem... Dobry film
1
Poleci ktoś jakiś fajny film sci-fi?
2
@spiderman1899 stosujesz kulturę japońska? Czytałem gdzieś kiedyś że w Japonii mają taki standard że jakbyś dał napiwek to byś uraził obsługę , każde danie traktują jako idealnie wycenione :D
0
Nie wiem czy ktoś ma tak samo jak ja ale od jakiegoś już czasu zrezygnowałem kompletnie z dawania napiwków w restauracjach... Co jedna to droższa, ceny nie adekwatne do jakości nienawidze tej manii dawania napiwków za każdym razem... Okej w większym gronie jeżeli jedzenie smakuje jeszcze lepiej niż zazwyczaj i jeżeli zostaliśmy obsłużeni bardzo miło to wtedy można pomyśleć ale nie do cholery za każdym razem xd
1
Chciałem sobie obejrzeć odcinek cwiakaly o el clasico , myślę sobie no może w końcu gość nagra coś obiektywnego... Jakże się znowu myliłem widząc tytuł "Real ośmieszył Barcelonę " xDD
0
Jak komentarz na eleven klasyku? Bo tych madrycioków na Canal Plus nie dało się słuchać
1
Szkoda że nie udało się wyciągnąć remisu... Gdyby kounde bił z pierwszej piłki... No cóż jestem zły ale jednocześnie doceniam waleczność w 2 połowie i co zrobić panowie bez ławki było wręcz dzisiaj niemożliwe wygrać a udało się prawie zremisować... Wyciągnąć wnioski i wrócić na właściwe tory jeszcze nic nie jest stracone.
0
Przelew doszedł z 45 minutowym opóźnieniem