reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć wszystkie części Harrego Pottera ale w języku angielskim z polskim lektorem?
0
https://zapodaj.net/plik-J62UUIjPvu
Jeżeli to prawda to zapowiada się pierwszy raz od Xboxa 360 większa premiera niż nowego PlayStation.
2
@Stinger_ każdy tak ma i dziwnym trafem każdy odczuwa przyspieszenie od czasów covida :D
0
Wiem że Barcelona ostatnio jest w dołku formy ale żadnym remisem w niedzielę się nie zadowole! Tutaj musi być zwycięstwo... Tylko i wyłącznie potrzebny jest mocny impuls a myślę że wygranie 5 klasyku z rzędu naprawdę pozwoli wrócić na właściwe tory.
15
Dać mu mecz pożegnalny na camp nou w pucharze króla ,pożegnać z honorami czy coś i transfer definitywny myślę że obie strony powinny być z tego ruchu zadowolone.
5
@chomer73 no właśnie. Nie popieram casado ale wszyscy po nim jadą a na męczennika nie można nic powiedzieć
3
Myślę że więcej sensu miałoby rozgrywanie meczy pucharu króla zaa oceanem. Np niektóre z tych co są bez rewanżu, neutralny teren byłby przynajmniej fair.
4
Ten drugi komentator liże rowa pod zatrudnienie do Madrit.tv?
1
Ależ Fermin jest piękny w tym sezonie.
5
Ale ten jeden komentator bije Madrytem masakra... Się słuchać nie da.
1
@Stinger_ ja ograniczyłem alkohol
... Tak do godziny dziennie
14
@Cules69 gdyby babcia miała wąsy... Nie lubię takich argumentów równie dobrze jakby Rashford z wolnego centymetr niżej kopnął, gdyby wykończył jedna ze swoich prawie dwóch setek , gdyby Fermin kopał mocniej to byłoby po meczu w drugą stronę.
2
Tusk z tymi 30 % głosów i przez to spelnil tylko 1/3 obietnic wyborczych to jest ai prawda? Niemożliwe ze aż takim tłukiem jest by naprawdę tak powiedzieć xD
0
@Gacu95 do czego się przyznał?
0
Wierzycie w to? Raphinha (jeden z najlepszych zawodników który ma większy wpływ niż Yamal) nie grał raz z powodu spóźnienia i nikt nie interweniował a teraz nagle coś się takiego stało bo Yamal? Myślcie XD jest ogólna nagonka pewnie przez madryckich dziennikarzy z racji zbliżającego się klasyku którego nie oszukujmy się real nie może przegrać bo to byłaby katastrofa dla nich
0
Jakie jest wasze top 3 gier z najlepszą fabułą?
Dla mnie nr1 jeden bez zmian od lat trylogia Mass Effect
Na 2 miejscu nie sądziłem że w dzisiejszych czasach doczekam się tak wspaniałej histori bez zwątpienia daje Expedition 33 ( liczę na więcej gier w tym uniwersum )
3 miejsce było mi najtrudniej wybrać ale chyba seria Life is Strange.
0
Kiedy można się spodziewać bf6 na gamepass? Bo nie wiem czy jest sens kupowania teraz a abonament i tak mam wykupiony na rok
10
Czy wy jesteście normalni? Każda kontuzja to strata... Wiadomo też wolę żeby Fermin grał w podstawie ale zawsze to lepiej jak ma zmiennika niż go nie ma wgl
0
@Lanosss właśnie zachęciłeś mnie do tego by sobie darować ten film xD miałem takie złe przypuszczenia że w filmie będzie więcej o Marinie której nie trawie niż o Wojtusiu
1
Masakra znowu chory znowu jeb... Katar kaszel... Ten rok jest tak przeklęty pod tym względem że byłem częściej chory niż chyba przez całe życie xd
0
@MichuZ44 a czy ja napisałem że to są nienormalne osoby? Tylko poprostu jest na siłę wciskanie pewnej idei która zaszkodzi tylko i wyłącznie im. To tak jakby w każdym programie był np czarnoskóry z rudymi włosami czy byłoby to naturalne? Też byś się zastanawiał dlaczego czarnoskóry ziomek z rudymi włosami jest w każdym programie
1
@LOPEZ16 jestem tego samego zdania. Ferrana trzeba sprzedać po tym sezonie i tak tak wiem... Lewy zastępcy nie ma a Ferran jest kreowany na niego i że to głupota... Ale to ostatni sezon gdzie uważam za Ferrana można dostać 40-50 mln. Bo on pewniego poziomu nie przeskoczy. Musimy kupić solidna 9tke która zapewni bramki.
4
Czy w każdym reality show musi być jakaś para homoseksualistów? Oni dostają dotacje za to? Bez hejtu ale nie czarujmy się , nie jest realne żeby za każdym razem pojawiała się wszędzie taka para... Powiem więcej ktoś kto zadecydował żeby wszędzie wciskać takie pary tak naprawdę im szkodzi...
0
I chu.... Trzeba odpalić FC na najłatwiejszym poziomie i wygrać 10:0 z nimi...
0
Ależ irytował komentator kolega Święcickiego. Rozumiem być kibicem realu ale bez przesady....
0
Czemu zawsze jest ta sama narracja? real madryt z nie oszukujmy się mocno średnim atletico przegrywa 2-5 ojoj słabszy mecz realu i tyle real idzie po wszystko ... Barcelona przegrywa z najmocniejszym psg od lat (jak i nie od początku historii klubu ) skromne 1:2 i nagle że Barca została zniszczona, zmiażdżona itp itd.
0
@reakwon no z cenami ich odkleiło... Mi się udało wykupić na rok po starych cenach jeszcze
0
hogwarts legacy w game pass. Powiem wam nieźle zaskoczyli
9
Srutu tutu. Wystarczyło żeby Olmo nie miał klapek na oczach i byśmy kończyli mecz 3:2. Przegraliśmy przez fatalna 2 połowę , siadła kondycja i przez beznadziejne zmiany a nie przez wysoka linię obrony
0
Jaką polecacie stronę do sprzedaży rzeczy poza marketplace i olx?