reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś z was pomoże. Potrzebuje zrobić szybką pożyczkę w banku na ok 10 tys... Możliwie jak najmniej rat małe odsetki mógłby by być po 1000 miesięcznie raty. gdzie najlepiej spróbować? W moim banku (pekao) cały czas odrzucają no chyba że rozłożę na milion rat i wezmę ubezpieczenie ale pieprzę to.
0
Panowie doradzi ktoś? Mam okazję kupić na miejscu forda mondeo MK5 w wersji titanium rocznik 2016r końcówka w sumie pierwsza rejestracja 2017r. Silnik 2.0 dcti diesel skrzynia manual przebieg ok 175 tys. Cena 49900 zł. Sporo ale jak myślicie ile może być takie warte? Chciałbym coś ponegocjować a nie wiem na ile mam szanse zbić
Gość niby ma dokumenty rozrząd robił 30 tys km temu reszta oleje i takie tam , przyznał się że 1 właściciel miał szkodę a on jest drugim i jeździ już 4 lata bez szwanku.
https://zapodaj.net/plik-d89lzmJV8t
https://zapodaj.net/plik-lIcYdMfjMx
https://zapodaj.net/plik-S2Tkq4I8qn
https://zapodaj.net/plik-3ufNlYUZ5o
0
@pt9 oglądałem już tylko chciałem komuś pokazać
0
Wyśle ktoś filmik z tym zabójstwem w pociągu?
0
Co myślicie o takiej historii pojazdu?
2017 rok... Auto 4 właścicieli w tym dwie chyba firmy?
O co chodzi że ktoś zgłosił jednocześnie zbycie i nabycie pojazdu???
https://zapodaj.net/plik-xnHCceRVxX
0
Komentarz usunięty
0
@Barcanajlepszyteam tak tak.
1
Jedno mnie zastanawia... Skoro leciał dron przez Ukrainę to czemu Ukraińcy go nie zestrzelili?
0
@Kgorecki2500 przecież 3/4 naszych piłkarzyków to lewaki xd
0
Był ktoś z was w Chorzowie na meczu? Jak się ogląda na żywo? W tv stadion prezentuje się obłędnie ale wydaje mi się że na żywo troszkę odległość do murawy jest zbyt duża?
0
Panowie... Coś do 40-45 tys. Jakiś sedan benzyna najlepiej, co polecacie? Bardzo kusi mnie Mondeo mk5 ale słyszałem że jak mondeo to raczej diesel a ja chcę benzynioka
0
Pomimo bardzo dobrego początku zakończenie nowego Dextera jest mocno średnie...
1
@FiscaelBarca nie rozumiesz , najszybszy powrót na camp nou to ogromny zastrzyk gotówki który potrzebujemy, nie możemy sobie pozwolić na kolejny rok wynajmu stadionu bo nadal będziemy w takiej czarnej... W jakiej jesteśmy
7
@gumaz zamiast śpiewać gorzko będzie głęboko
4
@VAMOS1899LaMasia puskas arenę zna raczej każdy
0
Serio Yamal jej kupił na urodziny Ferrari? XDD
https://zapodaj.net/plik-28oNeTHvq0
https://zapodaj.net/plik-ALZBhLpak1
1
@Laminedependencia elegancki garniak, tylko nie mój przedział cenowy ale może znajdę coś tańszego w tym kolorze
0
@AlexDark00haha genialny
0
Panowie w niedzielę mam wesele dobrego ziomka a że już od kilku lat nie kupowałem żadnego garniaka pasuje się w coś zaopatrzyć. Co teraz jest modne? Jaki kolor garniturka? Czarny, ciemno granatowy odpada bo mam i bym kupił jakiś inny może
1
Dla mnie powinna być sprawa jasna. Jeżeli piłka leci w światło bramki i tor jej blokuje wyłącznie ręka przeciwnika to ręka i UJ. W tym przypadku jak i w przypadku Tchouameniego
0
@KamilS689 też byłem tego pewien...
Tyle co wyczytałem że mimo dobrych ocen to orginal sin przyciągnął zbyt małą widownię i anulowali.
1
@Roobo z kim smieciuchy grają?
1
Stacja Showtime ogłosiła że anuluje serial Dexter Orginal sin... Szkoda bo bardzo liczyłem na 2 sezon.
0
Kurde wiele fajnych gier na konsole jest w wersji angielskiej które niby mają zrobione spolszczenie (amatorskie lub przez jakąś grupę ) ale tylko na PC da się zainstalować . Nie ma jakiegoś myku żeby i na konsoli pogrzebać w plikach?
0
@clyde jedynka jest mocno połączona fabularnie z dwójką?
0
Grał ktoś z was w Alan Wake remasted i Alan Wake 2? Jest na Xboxie promka na wersję deluxe która zawiera te 2 części za 110 zł i zastanawiam się czy warto
1
@blakkudium taktyk
0
@July_6_BcN chodzi mi o jakieś dłuższe trasy ponad kilku godzinne
0
Podróżuje ktoś z was czasem samotnie pociągiem? Jeżeli tak to jaki wagon wybieracie? Przedziałowy czy bez przedziałów?
1
@PW27 dokładnie. Casado potrafi jednym podaniem odmienić losy spotkania, idealny zawodnik na mecz gdy poprostu nie idzie... Sprzedaż to głupota chyba że wpłynęłaby oferta za ponad 50 mln to w obecnej sytuacji można by bylo zrobić deal.