0

oj nie tylko tobie :d

0

kaluza 125 mln ? Wow..

0

A gdzie Montoya ?

0

i Thiago Silva na so

0

Mam identyczne zdanie tylko Alexisa bym zostawil a i zapomniales dodac kupno srodkowego napastnika, jak dla mnie Lukaku:)

0

Ale egoista z Ciebie.. Alves dla nas zrobil wiecej niz myslisz ! Mimo ze gra piach w tym sezonie to cenie go jako pilkarza ktory zrobil wiele dla nas..

2

To najlepsza odpowiedz tym chu*a z Fifa na sankcje, brawo chlopacy !

0

Najwidoczniej zmienili zasady, bo troche by bylo to glupie np w finale Barca A i Barca B, wiadome ze Barca B 'musialaby przegrac' a

0

Ale jak to ? Jak by np Barca B doszla do finalu i Barcelona A tez to co wtedy ?

0

Aa czaje.. Dzieki za info bo zawsze mnie to zastanawialo :) a np w pucharze krola copa del rey moga na siebie trafic ?

0

Pytanie, co by bylo gdyby Barca B awansowala do 1 ligi ? Barcelona grala by przeciwko Barcelonie B ?

0

Co jak co ale... Barcelona w formie czy nie w meczach z Realem zawsze grala na 100 procent. Dlaczego ? Bo to jest nasz odwieczny wrog i podczas meczu jest agresja, zlosc i chec udowodnienia kto jest lepszy .Tego brakowalo w meczu np z Atletico :)

0

Dante ? No prosze was.. Thiago Silva bez dwoch zdan jest najlepszy :)

1

Wedlug mnie kazdy zawinil, mam nadzieje ze zarzad Barcelony w ramach przeprosin wysle mi tabletki na bol gardla :p

0

Moim zdaniem zabraklo nam jaj nie liczac Neymara ktory dwoil sie i troil, gdybysmy strzelili na 1 1 TO mecz by wygladal tak jak na camp nou

0

co ty pie*dolisz ? Messi sie konczy ? Sezonowcy..

0

Moim zdaniem Martino bal sie dac Pedro za Messiego i temu Ineste zmienil..

0

Ci ktorzy nie maja c+sport mecz leci na niekodowanym programie rete 4 na cyfrowym polsacie jest to bodajze kanal 250 :P

1

Yy normalnie ? Messi na srodek , Alexis na prawo i git, nieraz juz tak grali :)

0

Wielkie dzieki za info, co prawda nie lubie wloskiego komentarza ale lepsze to niz nic :)

1

Alexis za Fabregasa i git :p

1

Pepe gra jak nasz Mascherano.. Potrafi zagrac fantastycznie by w nastepnym meczu zagrac fatalnie :)

0

To jest wloski kanal ?

0

mam pytanie, mecz na c+sport czy nsport ?

0

No rozumiem, wiec niektorym jest to na plus innym na minus :)

0

20 zl :p

0

Ja np mam u siebie w pokoju TLK i mam nsport ale C+Sport juz nie, wiec wolal bym zeby transmitowali na nsport :) do ktorego wiecej osob ma dostep

0

A kogo tu to obchodzi ?!

0

Marc sie bardzo rozwija, popatrzcie jaki zrobil postep wzgledem tamtego sezonu :) moze jeszcze nie teraz ale za jakies 2 lub 3 sezony bedzie na miano 1 skladu

0

Ej a takie pytanie, co by bylo gdyby Barcelooa zignorowala te sankcje i kupila kogos np takiego ter stergena ? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?