0

Czemu nie ma dongulasa :/ ????

14

Bardzo chce zobaczyc gre Vermaelena :)

0

Nie od razu kutosenat zbudowano xD Real moze byc jeszcze grozny :)

0

Real az tak ujowo gral xD ?

0

Git git, ale mam nadzieje zobaczyc w 2 polowie Neymara za Pedro ;)

0

Listopad 2010 :-D najlepsza wypowiedz hahaha xD

2

troche dojebal.. Prawie kazdy kibic wie kto gral z 16 numerem, a chlop ktory mowi ze zawsze marzyl grac w fcb nie wie?

0

Gdzie Thiago i Rafinha ?

2

Hahaha Ronaldo ty to jednak jestes wiesniak.. Wstyd mi ze kiedyś Cie podziwiałem jako piłkarza..

0

Był kiedyś finał na camp nou ?

0

Dokładnie :-D ! Polać mu !

0

Wole Reusa, tym bardziej ze jest polowe tańszy a umiejętnościami śmiało dorównuje Di Maria

0

Za ta cenę nic tylko brac ;)

6

Czemu Suarez chciał bić Brawo ? Przecież dobrze bronił xd

6

Na cyfrowym Polsacie jest jakiś ten kanał ????

0

Jest któryś z tych programów na cyfrowym Polsacie ???

0

A no to kicha... Mam nadzieje ze w zimowym okienku transferowym go sprowadzą ;)

0

Może mi ktoś powiedzieć do jasnej ciasnej co się stało z transferem Cuardado ????

0

Ty ty chyba nie wiesz kim jest Suarez.. W Madrycie tylko Ronaldo jest tak dobry jak Suarez

0

To widocznie nie zdajesz sobie sprawy kim jest Suarez

5

Tyś chyba mundialu nie oglądał..

0

Oczywiscie ze nie zapominam, w tej wypowiedzi mialem na mysli tylko stoperow :)

17

Nie ma co, dawno nie mielismy tak dobrego okienka transferowego:) ciesze sie ze kupilismy doswiadczonych stoperow a nie mlode i zarazem drogie talenty, bo piekne diamenty ktore czekaja tylko na szlif juz mamy - Barta, Denis Suarez.

0

Vermaelen gral na MS ? Jesli tak to jak zagral ? Bo nie ogladalem meczow Belgii..

0

hahahaha ! Jeblem xd

1

Lepszy rydz niz nic, te 12 mln to rozsadna cena, skoro Pique gra tak fatalnie to musimy za wszelka cene kupic stopera..

0

Idioto, Neymar ma kontuzje, Suarez jest zawieszony, a Messi dopiero co wrocil do Barcelony.. A mecze towarzyskie sa po to by testowac nowa taktyke i dac kazdemu pograc !

5

O tak ! Brac go nawet i za te 40 mln ! Bo nikogo lepszego w tym okienku juz nie wyciagniemy..

3

Pedro gra podobnie jak Alba, wiec opcja ciekawa :)

0

Nie moga, jesli pierwszy zespol spadnie do 2 ligi to Barcelona B automatycznie spada do 3 ligi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?