reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kto z was chce zobaczyc Suareza w barwach Barcelony jak gryzie Ronaldo ? Jestem na tak xd
0
No wlasnie :)
8
w czasie mundialu cena Cuardado wzrosla do 50 mln a Alexisa 25 mln ? Gdzie tu sens ?
0
Alez Argentyna przypominala mi dzis Barce, slaba forma zespolu, slaby przeciwnik, i Messi, ktory mimo slabej formy dal te 3 pkt :)
2
As fajna okladka, Suarez w Barcelonie ? Hmm, kiedys kazdy mowil ze Neymar jest nie realnym transferem :p
0
Lol, Co wy widzicie w tej okladce Marca ?
1
Alexis ;D
8
Alexis pogrzebie dzis Hiszpanie w zalobie :)
0
70 mln ? Serio ? W domu wszyscy zdrowi ?
0
0
0
Wole Fabregasa niz Koke.. On sie u nas nie odnajdzie..
0
Casillas ? Mial kontuzje i temu broni piach.. Przyklad to Buffon, Petr Czech ! W wieku 31 lat grali na najwiekszym poziomie
5
ludzie !! 25 lat na bramkarza to bardzo malo a wy juz pi*rdolicie ze teraz albo nigdy ! Chlop na tej pozycji smialo do 40 moze grac na rownym poziomie, a najlepszy okres formy to w przypadku bramkarza ok 27 l - 31 l :d
0
hahahaha dobre xD
0
Jeju pomylilo mu sie a wy juz hejty..
0
*ataku
0
Alves wiadome jak gra, ale Cuadrado gra we florencji na skrzydle a nie obronie i temu tak zapedza sie do adaku, gdyby gral na obronie to jestem pewny ze dal by rade grac jak alba czyli tylko wlanczac sie do ataku
0
No tak wiem :D myslalem o 13 a napisalem 12 xD
0
Jak myslicie przejmie od Valdesa nr 1 ? Czy jednak 12 stke Pinto ?
1
Pier*olenie.. Rudi moze tak mowic ale zarzad romy ma najwiecej do gadania, a Rome nie stac na utrzymanie takiego obroncy, dostana dobra oferte to sie zgodza.
2
Espanyol tez gral rezerwami..
0
Alexis za Llorente plus 20 mln ? Zal.. Ku*rwa Alexis jest w formie a na dodatek nadal jest bardzo mlody, za dwa lub trzy bedzie jednym z najlepszych skrzydlowych na swiecie.. A mialem nadzieje ze zarzad zmadrzal..
0
No tak 200 mln sorki. Ale dodaj kwote sprzedazy bo na pewno kogos opyla wiec te 250 mln bedzie:d
0
Nie robmy tego samego co Real z Ozilem..
0
Slyszalem ze Manchester United chce wydac 250 mln na transfery wiec co to dla nich 53 mln..
0
*mistrzostwo, sorki
0
Wiem ale im wlasnie wystarczy remis.. Remis w finale.. I obawiam sie ze beda sie na sile bronic.. Obym sie mylil i bylo ciekawe widowisko ! Tak np 2-2 I Messi w 90 min pakuje swoja 3 bramke w tym meczu i ustala wynik na 3-2 krol strzelcow dla Messiego, Miszczostwo Hiszpani dla Barcy, dla Tito !
0
Simeone chcesz nam powiedziec ze zrobisz autobusa i kontry ? Blagam tylko nie antyfutbol..
1
PZPN ? Przez chwile pomyslalem ze chodzi o polska lige