reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie da się tego oglądać to jak wszyscy grają pod siebie jest niemożliwe. Yamal 16 letni dzieciak do którego nie moglibyśmy mieć pretensji że chce coś sam na siłę grał chyba najbardziej zespołowo z naszego ataku, no i może Ferran ale to co odwalał cały mecz adoptowany brazylijczyk Raphinha jest kryminałem.
0
Nie wiem co w tym sezonie się dzieje z obroną ale to jest kryminał. Początek był niezły ale jak widzę kompletny brak zrozumienia przy ostatnim podaniu to mam poporstu wrażenie jakby pierwszy raz ze sobą grali xd
2
@basuza nie przesadzaj xd mieli może dwie klepki top reszta poprostu solidna. Tak to fakt grają dobrze ale to my gramy kaszanę.
7
@szymonekk samo stwierdzenie "dużo lepszy niż Messi" czyli jaki? Można być "dużo lepszym" od jakiegoś średniaka ale jak można być " dużo lepszym" od najlepszego piłkarza tej dyscypliny? Musiałby mieć chyba 4 nogi , 2 łby i nie wiem co jeszcze
0
@Matt_i1992 Mi też bardzo podoba się Kounde na prawej. Przypomina Abidala. W naszym ustawieniu dobrze mieć jednego ofensywnego i jednego bardziej defensywnego bocznego obrońcę. Balde i Cancelo grają zbyt ofensywnie a Kounde idealnie dodaje tego balansu.
3
@brzucho daj spokój z tą patologia
7
Nie ogarniam, żenada najlepszy bo strzela dużo bramek jak na pomocnika. typ strzela bramki bo grają bez typowej 9 i tyle. Gdyby był Benzema miałby może 4 bramki i nikt by o nim tak nie gadał
1
Mam nadzieję że absencja Ter Stegena to będzie wielki test Iniakiego Peny.
Chciałbym w przyszłym sezonie zobaczyć rywalizację jak za początków Ter Stegena i Claudia Bravo. Nie liczę że dostanie mecze ligowe jak swego czasu Bravo ale mam nadzieję że chociaż będzie mógł grać regularnie w pucharze króla
0
@clyde dzięki wielkie
0
Oglądał ktoś z was serial Castle Rock? Bardzo mi się spodobał po 1 odcinku tylko czy jest sens oglądać dalej skoro serial skasowany po 2 sezonach?
0
@Rl9k1nG Zakopane może i ładne ale to nie miasto a raczej małe miasteczko i jest bardzo nudne na dłuższą metę. Wiem bo mieszkam niedaleko. Natomiast najpiękniejsze i najciekawsze, najlepsze do życia chyba bez wątpienia każdy napisze że Gdańsk.
0
Łukasz Demon nie żyje... Bardzo szkoda chłopa. Jeden z nielicznych tik tokerow których naprawdę fajnie się oglądało.
0
@Rewolucja123 to w końcu GTA haha
0
I co tam La Ramblowicze? Jak wrażenia ze zwiastunu GTA VI?
9
@Ziemny a skąd mogli wiedzieć że się połamie? Rozwalają mnie takie komentarze. O Gavim też tak będziesz pisał że trzeba było go sprzedać jak po kontuzji nie wróci już do formy?
3
Gundogan to chyba gra dzisiaj mecz solidarności dla Romeu. Fatalny występ
1
Nie licząc bramkarza skład gdzie teoretycznie najsłabszym zawodnikiem jest gość który przyszedł za 60 mln to chyba o czymś świadczy, jeżeli dzisiaj nie będzie pełnej dominacji i kilku bramek to ja już nie wiem kto by musiał do nas dołączyć
54
Facet który operował Gaviego - " Gavi, operacja przebiegła pomyślnie i nie było konieczności usuwania łąkotki zewnętrznej"
Gavi-" to będę mógł zagrać wieczorem z Porto?"
1
Nie ma co się rozczulać na temat wczorajszych karnych... One powinny nas okraść z wyniku 5-1, 6-1 a nie kur od ewentualnego zwycięstwa 2-1... Graliśmy fatalnie przez całą 1 połowę , w drugiej może było coś lepiej było widać przebłyski umiejętności poszczególnych zawodników ale i tak nie ma drużyny, nie wiem co się z nimi podziało, po fenomenalnym meczu z betisem 5-0 i później z Antwrep człowiek widział namiastkę dobrze funkcjonującej drużyny. Dodam że w obu meczach (nie w pełnym wymiarze czasowym) grał Romeu. Teraz to jest jakaś kaszana a Romeu gra dosłownie dramat.
0
Felix też wam przypomina pobyt Traore? Początek super a później zjazd
0
@Arys Ciężko stwierdzić, niby Messi to bardzo inteligentny facet, grał u najlepszych trenerów na świecie ale czy to wystarcza? W trenerce chyba to nie wszystko, żeby być wybitnym chyba trzeba mieć serio bzika na punkcie piłki jak np Pep a Messi wiemy jaki jest, kto wie czy on wgl prywatnie ogląda mecze piłki nożnej xD
0
Jeba* 1 z 10 bez Arthuraaaa nie oglądam.
0
@Emhyr nie powiedział że w Polsce. Może mieszka np w Etiopii
4
Polecam filmik Ćwiąkały na temat Gaviego. Słusznie stwierdza że uraz był fakt mechaniczny, ale gdy jesteś przemęczony , przeciążony nie biegasz naturalnie i jest większe ryzyko np krzywo stanąć itp co za tym idzie większe ryzyko doznania takiego urazu.
0
@AlwaysBlaugrana wymyślił że może teraz wrócić do 3-5-2
1
Z Rayo liczę na powrót 3-5-2 Felix jako niżej ustawiony napastnik i przed nim Lewy. Balde i Cancelo wachadla, środek De Jong, Pedri i Gundo lub Romeu. Środek Inigo, Araujo i Kounde.
0
@FanAtyk1987 w sumie to ja też , z tym ustawieniem graliśmy przynajmniej jakoś.
1
@domin682 tak, Mikołaj go w worku przyniesie
0
Tak czysto teoretycznie nie mogłaby Barca teraz wyrejestrować Gaviego by zwolnić miejsce w limicie płac? Wciągnąć Viktora a od nowego sezonu zarejestrować Gaviego?
0
Witam posiada ktoś może z La rambliwiczów range rovera evoque z 2012r? Planuje kupić taki egzemplarz i chciałbym się dowiedzieć jak z serwisem i awaryjnoscia tego auta?