reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy że się dogadają z materacami na kupno podobne jak w przypadku np Viktora czyli 40mln od razu plus 40mln w kolejnym sezonie.
Też chyba sobie zdają sprawę że jak wzrośnie jego wartość to tylko dzięki grze u nas, jak wróci do nich i nikt go nie kupi znowu pewnie jego wartość drastycznie spadnie
3
Pierwszy raz od nie pamiętnych czasów przy prowadzeniu 2 zero byłem pewny o wynik i o to że będzie jeszcze więcej goli. Taka Barcelonę chce się oglądać
1
@JimMorrisonFCB haha piraty się tak dawniej instalowało , z obrazu płyty w kompie
1
@Kgorecki2500 Oriolowi byś kawki nie zrobił? : D
0
@Kuczek po dzisiejszym meczu tak. Przynajmniej na sezon
0
W końcu mamy następcę Daniego Alvesa?
2
Ale Felix to kot! Jak go nie kupimy to nie wiem co to będzie !!!!
0
@Javier_Tebas a kto podawał do asystenta 4 stopnia?
0
Ogląda ktoś Valencie z materacami? Cisną ich ładnie czy fartem te 2 bramy?
0
Czy rekin dziś ukąsi? : D ?
2
@ToWinaSedziego Zapomniałeś jeszcze o finale ME w siatkówce. U mnie będzie leciał na 2 ekranie w tle meczu Barca vs Betis.
1
@JurtonFCB najlepsza pora to 20:30 niedziela. Kac zdąży minąć w pić już nie pijesz bo poniedziałek praca
1
@Mixtape Całkiem spoko cena. Udanego pobytu!
0
@MixtapeIle teraz kosztują takie 10 dniowe wakacje na Cyprze?
7
@MesQueUnClub96 Mbappe w wieku 16 lat to jeszcze od cyca mamy nie odchodził
1
Setien jest chyba wolny, może Kulesza się skusi haha
0
@LM10GOAT niby tak nie nabawi się kontuzji bardziej się martwię czyżby był aż tak bez formy? Początek w Barcelonie też średni w jego wykonaniu
2
A co tak Balde 2 mecz z rzędu ławka?
1
@LS właśnie zaliczyłem 1 odcinek i chyba na jednym się dzisiaj nie skończy. Dzięki przyjacielu, mega wciągający od 1 minuty serial.
0
Oglądał ktoś serial silos? Warto zaczynać? Uwielbiam takie klimaty postapo i właśnie zastanawiam się nad nim
0
@GeneralXavi sos bolognese :D
1
@krissu8 Walencja. Brat szwagra był i sobie chwalił.
6
Zmieńcie tytuł bo brzmi jak gej
0
@FCB_dimiC Dlaczego? Okej brak DM ale myślę że mógłby Christensen wypełniać tą luke idealnie.
3
Gdyby Xavi nie był takim betonem to może byłaby szansa po powrocie Pedriego na taki wyjściowy skład
https://zapodaj.net/plik-KqhF5CinGB
1
@Cvzx przepraszam masz rację mój błąd
1
@bartekvisca Jakie najlepsze występy miał na środku? Pep Guardiola przekształcił go w PO i to on wymyślił. Za jego czasów grał "solidnie" niestety to już już jest wypalony piłkarz który powinien odejść po tym sezonie
0
Czemu Athletic Bilbao ma w tym sezonie dokładnie takie same koszulki jak Atletico Madrid? A może na odwrót?
0
Komentarz usunięty
0
@Tomo1989 no tak przecież to pewne jak co okienko hahaha