0

Witam posiada ktoś może z La rambliwiczów range rovera evoque z 2012r? Planuje kupić taki egzemplarz i chciałbym się dowiedzieć jak z serwisem i awaryjnoscia tego auta?

0

Jak sobie tak myślę jak długo się czekało na powrót Pedriego i tak się człowiek niecierpliwił a teraz sobie uświadamia że takiego Gaviego zobaczy dopiero w następnym sezonie...

0

Tak jak pisałem nie raz, bardzo bym tego nie chciał ale to na chwilę obecną jedyny piłkarz na którym możemy dobrze zarobić. Za każdego innego wartościowego zawodnika w składzie i tak byśmy musieli kogoś innego kupić.

0

@Kgorecki2500 takie dość Chwała Bogu

0

Czy był kiedyś w Barcelonie chociaż jeden sezon bez jednej jakiejś poważniejszej kontuzji? Masakra co się dzieje

0

Dobra panowie warto kupić steam decka tego w nowej wersji OLED? Czy lepiej dołożyć tysiaka do Lenovo Go?

0

Jest jakaś szansa że Gavi doznał tylko naderwania a nie zerwania więzadła?

0

Jeśli okaże się że Gavi wypadadnie na cały sezon (mam nadzieję że oczywiście nie) to czy możemy już teraz kogoś kupić? Lub ściągnąć Viktora teraz? Był taki przepis że przy dłuższej kontuzji można kogoś zakontraktować poza okienkiem transferowym z tego co pamiętam.

Mam wielką nadzieje że to jednak tylko naderwanie! Jezu jak mi go szkoda tym bardziej że w tym sezonie zaliczał mega progres

0

Pedri , De Jong nasi dwaj najlepsi zawodnicy z pola a pomyśleć że w czasach Barcelony Guardioli czy Enrique siedzieli by na ławie.

2

@PolskiBarcelonista10 i to słusznego focha. Z całym szacunkiem dla Neuera ale to Ter Stegen powinien zostać już na stałe 1 bramkarzem Niemiec i to na nim opierać reprezentację.

0

Oglądam właśnie serial Barry. Całkiem ciekawy coś jakby odwrócony Dexter w czarnej komedii. Mam pytanie do osób które oglądały, co scenarzysta wziął przed stworzeniem 5 odcinka 2 sezonu? Chciałbym mieć taki towar haha

0

@Sewren122 Tylko że ŚO jest u nas najlepiej obstawioną pozycją (licząc że jeszcze wypożyczonego Garcię mamy) a tylko na Christensenie możemy dobrze zarobić. Patrząc na obecny sezon i to jak Xavi liczy na Inigo to Christensen może chcieć odejść z powodu mniejszej ilości minut

Nie licz że będziemy kupować bez dużych sprzedaży

2

Koniecznością będzie w następnym letnim okienku sprzedać Christensena. Jedyny gość na którym można zarobić około 50 mln , powinno starczyć na kupno Cancelo i rejestracje Victora. Wykupienie Felixa tylko pod warunkiem pewnie sprzedaży Fatiego. Chociaż ja bym wolał sprzedaż Fatiego wykorzystać na kupno dobrego DM.

0

@doc ten wąs nie jedną piz** trząsł

3

Dest w Barcelonie też o dziwo na LO lepiej się spisywał. Gdyby obniżył wymagania finansowe mógłby zostać jako zmiennik za Alonso

1

@LM10GOAT popatrz na Zalando, ostatnio tam widziałem stroje z tamtego sezonu, myślę że coś znajdziesz

3

@Rewolucja123 wczoraj oglądałem jego wszystkie najładniejsze bramki w barwach Barcelony. Co to była za przyjemność oglądania go w barwach Barcelony. Niestety w ostatnim sezonie hejtowany jak Lewandowski teraz poczym odszedł za bezcen. Musimy się bardziej cieszyć z takich wybitnych piłkarzy bo niestety w teraźniejszym futbolu coraz trudniej o takich

1

@fotohobby niby tak ale nie szukałabym tutaj sensacji. Później razem się cieszyli po zdobyciu bramki. Poprostu czysta sportowa złość , każdego dopadnie czy weterana czy młodziaka

0

@Messibestplayerintheworld Dla mnie Fermin Gundo lub Pedri. Kounde podnosi ocenę fenomenalna asysta natomiast 3 wyżej popełniała przez cały mecz błędy i w sumie nie jestem w stanie napisać cokolwiek pozytywnego o nich.

5

@karolup był spalony

0

@FC4BARCA sesrają się rzadko

0

@Slot lepiej ale kolega pytał o antenę czyli interesuje go antena.
@pikass14 istnieje coś takiego, wpisz sobie w google antena pokojowa.

0

@Rust_Cohle dokładnie. Buffon to taki Ronaldinho w rękawicach a Neuer to zdecydowanie Messi w rękawicach.

0

@Kgorecki2500 Bohaterski PiS broni nas przed otyłością. Chwała im za to.

0

Ostatnio miałem urodziny i dostałem od plusa 3 pakiety do wyboru. 100 zł na wybrany sprzęt, tidal na 12 msc lub Polsat go premium na miesiąc za darmo. Pytanie czy mając Polsat go premium będę miał kanały na których leci liga mistrzów? Bo jak nie to do bani z takim prezentem nawet mi się aktywować nie chce.

0

@RomanHoffer Jeremy Mathieu. Brakuje rudego, przynajmniej byśmy się teraz dowiedzieli o kim mówił ostatnio Gundogan

0

Jak zagrał Pedri według was?

0

Czuje się jaki kibic Realu. Mecz gówno i bramka w doliczonej xD

0

Jedynie jak Kounde wróci do pełni sprawności mógłby go odciążyć. Może dzisiaj przy korzystnym wyniku zmieni go w 2 połowie

0

@TheKlucha Roberto kontuzje ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?