reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jeszcze wpierdol od Barcy i w madrycie wakacje
0
@Pilka_jest_okragla nie wiem jak ti jest ale mnie nawet w okręgowej B klasie uczyli że jak jest różny to patrzymy na piłke!
0
@Encore chciałbym... siedzę na dworcu Berlinie, ale nie na głównym tylko w jakiś slamsach. Czekam na autobus 2 godziny...
0
@Kajtek77 taktyk.
32
Gdyby nie Braithwite byłoby 3:0
8
No i mamy nowego Pedro! Nie jest gwiazdą a robi większą robotę niż Griezmaan
1
Działają wam filmy na stronie 3filmy.com?
0
@RobsonPL ma, ma ;)
0
Ma ktoś może słuchawki Xiaomi Redmi AirDots? Będą działały same razem z smartwatchem galaxy watch 46?
0
@Yoshinho on sam chciał odejść. Mieli go na siłe trzymać?
0
@LuisSalvano i @Kleps0n dzięki
0
@Kleps0n no moja trasa ma trwać 13 godzin plus 2 h przesiadki. A są kontakty przy siedzeniach? Jeśli tak to jest na tyle miejsca by się rozłożyć z laptopem np?
0
Witam jeździł ktoś z was autobusem flixbus? Za tydzień jadę do Niemiec i kupiłem bilet w atrakcyjnej cenie tylko że z 2 godzinną przesiadką w Berlinie... bus wygodny? Da się wytrzymać kilka godzin w nim? Bo cena normalnie 1/3 tego co inne autobusy
34
Śmiejcie się śmiejcie a i tak byłby naszym najlepszym pomocnikiem :) w
0
@Encore Lost, Gra o Tron, The Walking Dead( pierwsze 3 sezony )
P.S oglądam teraz serial Dexter (tak haha pominąłem taką klasyczną perełkę) jestem w trakcie 2 sezonu i coś czuję że może wskoczyć do mojego top 3
0
Dziwne. Spotkanie z naszym prezydentem i od razu inna gadka. Jestem pewnien że on tak mu kazał mówić i to samo pewnie było z Valverde
2
Wtf co to jest? Da się wyłączyć komentatorów?
0
Co myślicie o zamianie Coutinho za Thiago?
2
@Kuczek Sam jesteś nikim kolego ale szkoda na gimbusa czasu pewnie jesteś grubasem ktory siedzi tylko przed kompem :)
P.S gram w 4 ligowej drużynie i dostaje za to pieniążki :)
3
@kamapl85 1000 mln? XD
29
Boże ludzie co z wamo, co wy myślicie że on specjalnie to robi? I że to jego wina, że tyle za niego zapłacono? Sam mam problem z kontuzjami. Już 4 kontuzja kolana w ciągu 2 lat mimo, że ćwiczę i staram się jak nie wiem. Bardzo mu współczuję bo widać jak bardzo chce wrócić do gry... obawiam się że to może mu zniszczyć karierę.
0
Koledzy koleżanki mam pytanie do tych co kupują ciuchy w necie. Sklep "Galeria marek" i bardziej popularny "Sizeer" to jest to samo? Bo mają prawie identyczną stronę, te same ceny te same promocje xD
0
@Chicken1992 no to mamy PRO8L3M
0
Skoro piłkarz jest zatrudniony na zasadzie umowy, to przysługuje mu możliwość urlopu na żądanie? Np jak ma urodziny siostry albo coś? xD
0
@Chwytliwy to jak grał?
0
Ten Trincao to ta bomba transferowa co zapowiadali? Bo chyba na to wygląda?
1
@Szicek10 eleven, bo wychodzi dużo taniej niż Polsat i Canal+ ( choć gdyby zdobyli prawa do LM cena za pakiet pewnie poszłaby do góry)
1
@Marcin1977 co ty ku@@@ Messi z małej? Chcesz w pape?
0
@Artsss haahahhaa jestes poje@@@@
0
Był ktoś na Bang 2 w Częstochowie? Bo widzę że w Krakowie zostały miejsca i zastanawiam się czy warto?