0

@Esteban_ zgadłeś! Gratulacje wygrałeś czajnik ;)

0

@Wawrzyszewski jasne a co ;)

0

@Witekk10 No to jak już czyta to może niech weźmie się za fitness bo Suarez jest zły że musi teraz dzielić ksywkę grubas z nowym kolegą ;p

2

Mam nadzieje ze Griezmann będzie miał w umowie zgolenie tego mopa z głowy na czas umowy z Barceloną ;)

3

@badej60 jak widze Karolaka to mam ochote wyrzucić telewizor przez okno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@hefaj6 ogladałem, film jeden z moich ulubionych????

0

Poleci ktoś na szybkości jakiś film do obejrzenia? (Komedia,thiller,horror,przygodowy,fantazy)

2

@arsenallondyn0 jeśli chodzi o horror to serie American horror story mile wspominam :p

3

@arsenallondyn0 wikingowie ( co prawda mało w nim fantazy ale serial bardzo podobny do GOTa)następnie polecam Lucyfera i Lost zagubieni

10

W tytule powinno być " W barcelońskich okolicznoŚCIAH" bo niektórzy łykają to jako przypadkowy błąd :p

0

Macie Jordiego Albe na insta? Hahaha czemu on jest na wakacjach z jakąś świnią?

0

@Pavu nie mam nic podpiętego

0

@mich_l dzięki spróbuję tak zrobić

1

Witam ostatnio nęka mnie problem na moim lapku a mianowicie świruje mi gdy oglądam filmy. Ogladam jakiś film no i po kilku minutach sam zaczyna się przewijać do przodu... i tak na okrągło. Kiedyś miałem tak samo to po czasie sam problem minął a teraz znowu to samo... dodam ze to nie wina aplikacji w której oglądam bo w kilku innych to samo się dzieje również na stronach internetowych typu cda.
Miał ktoś podobny problem? Już skasowałem antywirusem cofałem ustawienia w aplikacjach do ustawień fabrycznych i nic dalej to samo

0

@kejdzi a ta Kauflanda?

0

Ogląda ktoś z was nowy mini serial HBO Chernobyl? Ale to jest sztosss

0

@ToshyFCB trzeba. Chce obejrzeć cherbobyl i wyskakuje ze kup premium albo wroć za 4 h. 

0

Jakas strona z filmami? Bo na fili.cc coś odwalili i trzeba premium 

2

Poszukaj jakiegoś lapka z Lenovo, jedyne laptopy które mają subiektywną cene do jakości . Ja kupiłem 2 lata temu Lenovo ideapad 510 za 3 tys i do dziś daje rade. Smukły lekki podświetlana klawiatura a mocy ma tyle ze GTA V czy fifa 19 na średnich detalach smiga ładnie :)

0

Zdrowa nawet, zrobił by ją

0

No w moim wypadku tylko mobilny wchodzi w grę bo używam mobilnego routera na sim. A na tel mam heyah ( korzysta z nadajników t-mobile) i mam taki średni zasieg... z plusa jest fajny ale pakiety beznadziejne...

0

Jaka sieć ma najlepszy internet mobilny? Do tej pory używałem play taryfy internet na kartę i doładowywałem za 100 zł dostawałem 30 gb bodajże a za kase kupowałem pakiet za 40 zł nielimitowany internet na 30 dni (100gb z full prędkością ) musze zmienić karte bo na mojej wsi pogorszył się zasięg z tej sieci. Kupiłem kartę plusa ale tam nie ma fajnych pakietów a żeby mieć 100 gb trzeba doładować az 300 zł polecacie coś innego?

0

Zabrakło epickości wszystko wydaje się takie banalne w ostatnim sezonie wiele wątków zostało pozbawione sensu

0

Uwaga możliwe spoilery jak wam sie podobał 5 odcinek gota? Mnie trochę rozczarował...

0

Jakies strony podobne do fili.cc?

0

Czemu mają logo aspiryny?

0

Jakiś skrót z pl komentarzem? Bo na tvp.sport nie ma...

0

Bo nie wiedziałem że Barca zagra 1 maja? Heloł?

0

A zrobili w nienormalny? 1 pracuje bo jestem ogrodnikiem i ustawowo sezonowe pracy są wolne od zakazu handlu 1 maja. A 2 maja to zwykły dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?