0

Jest szansa że Suarez wróci na końcówkę sezonu?

1

To jak Schalke kupi go za 25 mln a my odkupimy za 50 mln to wyjdzie na to że daliśmy Schalke 25 mln za wypożyczenie xDD

17

@barpol11 dawaj dawaj, nie zwracaj uwagi na tych z kijem w du i w pie

36

Ale to by był historia... gość wydalony z Betisu, 4 wybór zarządu wygrywa nam tryplet w stylu Guardioli, Fati rośnie przy nim na nowego Messiego a De Jong z Arthurem na duet Xavi Iniesta. Cóż pomarzyć zawsze można

1

@Łysy86 znowu bez przesady, ja rozumiem że Leo nas przyzwyczaił do magicznej gry ale gdyby to jaką kolwiek 10 zagrała w ten sposób ocena podejrzewam byłaby wyższa

16

Ściah do dymisji!!!

1

@AdrianStoku Barca z 10/11 to by każdy zespół w Europie zjechała po 5:0 minimum

0

Jak ja tęsknię za taką Barceloną

0

@Avada Kedavra wyspę oglądałem, resztę obczaje,dzięki:)

0

@Avada Kedavra obojętnie byle nie romantyczny

0

Poleci ktoś jakiś fajny film na wieczór?

0

@Boniek10 u nas też tak grał

0

@tadzik447 kolejny serial który skończył się na 4 sezonie. Fakt 9 był nawet dobry czułem że serial wraca na właściwe tory a tu zonk 10 sezon i padaka...

0

@TheNekro94 Z domem z papieru w pełni się zgadzam. Podchodziłem 3 razy do niego i no po prostu nie mogę bo oglądać jest durny...

0

@TheNekro94 O Wikingów nie ma co się martwić bo sezon 5 i aktualnie 6 to dno...

0

@DejMian111 mi dziś prawie cały mecz płynnie w najwyższej rozdzielczośći. ostatnie 3 minuty doliczonego czasu lekko mi scinało

0

@DejMian111 na klasyki ogólnie polecam wykupywać eleven. 15 zł na miesiąc myślę że to kwota warta na wydanie by obejrzeć nawet tylko sam klasyk

19

@preemo pewnie powiedzieli mu że to Ramos i chce się odegrać na nin

0

@MadafakinGuy to też znam

0

@Messiah10 to też dobre ale nikt nie pobije tego Wikinga xD

0

@Misanthrope o tak o to chodziło! Dzięki wielkie!

0

Oglądał ktoś kiedyś na YT filmiki z takim szwedzkim kucharzem co przygotowywał dania rzucając składnikami jak popaprany? Kurczę potrzebuje znaleść a nie pamiętam jak się nazywał ten kanał...

0

@msmsms nudny ten sezon. Pierwszy odcinek nuuuuuda. Drugi coś lepszy,trzeci znowu nuuuuda. Oglądam z sentymentu i wiadome lepiej że jest jakby nic nie miało być ale łudziłem się że 6 sezon lepiej się zacznie.

0

@MesQueUnClub_87 No i dzięki, na prawdę tak trudno było @Gosciuu mi poszukać? :D

0

@Gosciuu *albo napisz na la rambla chciałeś napisać wiem :D

0

Witam, wymieniał ktoś już w serwisie baterie w galaxy s9? Wie ktoś ile kosztuje taka usługa?

0

@Mroziu no na razie na Artura nie wiadomo czy można liczyć... mega w kratkę gra i te kontuzje...

0

Mam nadzieję że dziś po 45 minut zagra Alba z Semedo i złapią rytm na Real. Następnie skład na Real, Ter Stegen, Alba, Lenglet,Pique, Roberto (Bo jednak Roberto z Realem gra na prawdę kozak. W 2 połowie Semedo na zmęczonego rywala) Busquets, De Jong i postawiłbym na Alenie (O ile dziś zagra i potwierdzi formę. W drugiej połowie przy korzystnym wyniku Rakiticia dla uspokojenia gry lub Vidala gdy będziemy przegrywać ) atak wiadomo jaki. W drugiej połowie fajnie jakby pojawił się pod koniec Fati albo Perez :)

3

@Puyolex jest Semedo. Bo wyjdzie na bank Alba z Roberto.

0

@reloaded wypatrzyłem*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?