rk

0

Wystarczy brać przykład z Bayernu czy Realu jak budować drużynę z głową a nie na hurra. Może kiedyś się odkujemy.

rk

0

Gdybyśmy byli lepsi gralibyśmy dalej i taka jest smutna rzeczywistość. Reszta to są niuanse więc nie ma co zakłamywać faktów. Szkoda tylko w tym wszystkim kibiców. Piłkarze zarabiają grube miliony i dużo za dużo jak za taką grę. Fajnie jak popykają z ogórkami wszędzie zachwyt a potem przychodzi kubeł zimnej wody. Oczywiście zespół jest w budowie dlatego jedna wielka niewiadoma jak to się skończy. Na tą chwilę nie ma żadnych argumentów żeby myśleć o wygraniu ligi czy cokolwiek osiągnąć w Lidze Europy, która chyba teraz będzie najsilniejsza od lat. Oby Xavi w końcu wstrzelił się ze składem. Może po kolejnej przerwie reprezentacyjnej zaskoczy :)

rk

0

Do uja pana panowie zarabiacie grube miliony i gadacie takie dyrdymały. Piłka nożna to chyba najbardziej przereklamowany sport. Przyrost formy nad treścią póki co i zostaje nam się cieszyć zwycięstwami z ogórkami i czekać aż coś w końcu zaskoczy.

rk

0

@bartekvisca jaki model ?

rk

0

Panowie czeka mnie zmiana lodówki. Coś polecacie? Może Haier ?

rk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

rk

0

Wszystko spoko ale panowie redaktorzy przecież on przed kontuzją też nie był w formie więc o czym Wy piszecie? Skoro już tu jest to życzmy mu jak najlepiej wiadomo.

rk

0

@FC1899Barca tak można pisać po spotkaniach z zespołami z topu w których do tej pory zawiódł. Dlatego jest bardzo dobry ale jeszcze czegoś mu brakuje

rk

0

@katalonczyk987 kolego Barcelona nie gra nic nowego, znowu tysiąc wrzutek ale w końcu się przełamali :) a reszta niech wie że nikt nie może być pewny miejsca.

rk

1

@korn234 przecież do bramki było z "milion" wrzutek.

rk

0

@korn234 o rany znowu Lewy burzy Twoją tezę :|

rk

3

@Kszysiek7 ale złota piłka nie jest za całą karierę więc zdanie najsłabszy zdobywca ZP od lat jest wg mnie nietrafione. Zasłużył za tamten sezon nawet bardziej niż niektórzy wcześniej. Odkąd pamiętam często były kontrowersje kto ma wygrać a tutaj nie było z tym problemu. Nie wiem czy można mówić że jest przereklamowany bo człowiek opiera się o tym co jest teraz i było niedawno. Zresztą nie wiemy co by było gdyby CR7 nie grał w Realu :)

rk

0

@korn234 i co to tylko jego wina że nie poszło w LM ? Gra na Lewego nie przyniosła wyników ? A kto ma najwięcej strzelonych bramek ? Jedynie co to powinien więcej odpoczywać i tyle. Logiczne że jest typową 9 to grają na niego co nie znaczy że ktoś reszcie broni strzelać samemu. Zobacz sobie ile razy Dembele na pazere grał.

rk

0

Szkoda że dobre występy przeplata głupimi błędami, które są dla Barcy bolesne. Ja bym go nie skreślał co nie znaczy że ma grać bo tak.

rk

1

@Limit_l3ss Dembele obojętnie na jakiej pozycji jest kompletnie bez formy podobnie jak Raphinia.

rk

0

Powiedział chyba to co każdy widzi. Zresztą nie jest to trudne do stworzenia.

rk

0

@korn234 Ty chyba jesteś naczelnym krytykiem Lewego odkąd tu przyszedł. Przypominam że to obecnie nasz najlepszy strzelec i ciekawe kto inny ma strzelać bramki. W Bayernie też grali na Lewego i co z tego ? Widocznie jest problem z resztą. Zespół jest bez formy i czy Lewy będzie czy nie ma tu żadne znaczenie skoro są słabi.

rk

4

@Przemek2323 skoro mieli ślub kościelny to normalna rada.

rk

0

@korn234 to tak jak z Messim ? Tylko że ten potrafił sam zrobić różnicę.

rk

1

@totalcrack czego Musiala miałby grzać ławę w Barcelonie ? Przecież nasza pomoc w wielu meczach nie istniała. Jeśli się nic nie zmieni za rok nie będzie nikogo z Barcelony i nie trzeba będzie mieć kompleksu tym bym się bardziej martwił.

rk

0

I to będzie jedyna wygrana z Bayernem w tym sezonie. Mam nadzieję że Xavi się ogarnie i coś poskleja z tych zawodników na następny sezon bo skład nie wydaje się taki zły ale coś ewidentnie kuleje a co mecz słychać tą samą gadkę.

rk

1

Cała ofensywa zdrowa więc co tu da że wróci Araujo czy Bellerin który przecież prawie nic nie grał a Araujo początek tez mial kiepski.

rk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

rk

0

@Encore Puyol zamiast Pique no bez jaj

rk

1

@stepkovski tyle się słyszy zewsząd żeby dać mu czy Gaviemu odpocząć więc sam już nie wiem. Ale początek sezonu miał lepszy.

rk

0

@Coutinho007 Benzema z tamtego sezonu pozamiatał Lewego i wszystkich innych. Ma większy wpływ na grę i potrafi wychodzić z trudnych sytuacji czego Lewemu trochę brak.

rk

1

@Pawel13sz Lewy to typowa 9 a Benzema jest jednak bardziej wszechstronny stąd Benzema.

rk

0

@POGROMCA a co nie ma racji ? Są bez formy i to wie przecież sam Xavi.

rk

10

Póki co to niech się uczy od starego Modricia. Pedri ma zadatki na wielki talent ale to jeszcze nie jest ten poziom. Mamy połowę października i już jest zajechany. Czyżby przygotowanie fizyczne w Barcelonie znowu kulało ? A miało być lepiej..

rk

2

Ja to nie rozumiem jak to jest że oni już w połowie października są zajechani. Rotacje rotacjami ale chyba zbyt wcześnie na taki stan ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?