rk

0

Na stojąco gwiazdory na pewno wygrają :) Już minęły te czasy że na słowo Barcelona uginają się nogi.

rk

1

Kogoś poniosło z tym Busquetsem. Od 2 sezonów nie da się oglądać jego gry a jest jednym z tych który gra za nazwisko.

rk

0

@dv7wisnia stosujesz zasadę żeby chwalić mimo wszystko ? Barca to więcej niż klub i nic dziwnego że ludzie krytykują jak widać tak od dawna nie jest.

rk

3

"W składzie Barcelony są gracze, którzy śpią dużo spokojniej niż inni, gdyż mają gwarantowane miejsce w jedenastce i dlatego mogą potraktować spotkania przedsezonowe z dużo większym luzem."

No tak i grają za nazwisko, przykład Pique, Rakitić, Busquets i Suarez. Messi też nie musi grać wszędzie od początku bo chyba każdy widział jego przechodzone mecze. Podstawa sukcesu to mocna ławka, każdy powinien gryźć trawę a za gwiazdorzenie mamy co widać. O 1 składzie powinna decydować aktualna forma i to powinno być brane pod uwagę przez Valverde.

rk

0

Musimy wygrywać ale niespodzianka :) Szkoda że zapomina o tym w najważniejszych momentach gdzie zaczyna się gwiazdorzenie itp. Na chodzonego bez darcia trawy nic nie będzie.

rk

5

@betonito jak dla mnie to Busquets wcale nie powinien być taki pewny gry

rk

1

Busquets jak nie poprawi swojej gry powinien grzać ławę.

rk

3

Czy on rozumie że LM bez solidnej kadry i mocnej ławki rezerwowej jest poza zasięgiem ? Z tym Barca ma problem od dawna i widać lepiej co roku przepraszać kibiców. Więcej niż klub ? :)

rk

3

Z topowych drużyn od lat zarząd Barcelony jest chyba najgorszy jeśli chodzi o kwoty ze sprzedaży zawodników.

rk

0

@MarioVeB! pomocników raczej średnich.

rk

0

@konkwistadore miałem pisać to samo :)

rk

0

Brak świętych krów ototo. Taki Busquets powinien grzać ławę większość sezonu, podobnie Rakitić. Nawet Suarez wiele razy na to zasługiwał. I tu właśnie pojawia się kwestia silnej ławki rezerwowej której brak.

rk

0

Tak dwa wielkie sezony zakończone wielkim wstydem w LM. Klub nazywający siebie więcej niż klub może uznać tylko za sukces wygranie ligi i pucharu krajowego ? Miarą sukcesów wielkich klubów są właśnie występy na arenie międzynarodowej.

rk

0

@catalanian09 widać efekty 

rk

0

Tak sobie myślę jaka to imponująca praca Valverde ?

rk

0

@l0Messini i z Busquetsem

rk

0

On jeszcze ma czelność mówić o uczuciach jak to człowiek bez twarzy. #valverdeout

rk

0

Xde ^^ a ogólnie jest super, zabrakło szczęścia. Dziękuje Dobranoc :)

rk

8

Rzygać mi się już chce jak widzę tego Valverde, stoi jak słup nawet nie krzyknie nic. Może to baba i nie ma jaj ?

rk

0

@messi 94 Liverpool idealnie podsumował jaki był sezon w wykonaniu Barcelony. Barca to ponoć więcej niż klub i nie muszę mówić czego się przez to oczekuje.

rk

1

Hehehe szkoda komentować stek bzdur. Barcelona to więcej niż klub więc co on wygaduje?! Jaja sobie wszyscy robią. Pora się też zastanowić jaka będzie przyszłość bez Messiego.

rk

1

@rybson4891 czemu pseudo ?

rk

0

@Czarny19 dzięki za rade.

rk

6

5 ? Wystarczy jeden - gryźć trawe 90 minut. Tego Barcelonie brakuje od dawna. 

rk

0

Czyli mimo słabej formy ma grać w ramach szacunku ? Żartujesz chyba ? Ja mu nic nie odbieram ale po prostu jest za słaby na 1 skład w tym momencie i tyle. Że też trzeba tłumaczyć takie rzeczy. Żyjcie przeszłością i czekajcie na LM czekajcie.

rk

18

Hehehe ktoś tu żyje przeszłością. Od 2 sezonów Busquets nadaje się co najwyżej na zmiennika. Latka lecą ale co super trener musi stawiać na święte krowy.

rk

13

Valverde to jest cipa nie trener. On ma jakieś emocje ? W ogóle nie widać w tym zespole emocji ani na boisku ani na ławce.

rk

1

Ponoć Barcelona to więcej niż klub więc tak totalna żenada to co odwalili z Liverpoolem.

rk

1

Nie ma czego świętować. W kontekście ostatnich wyczynów Barcy Puchar Króla to puchar pocieszenia. Za grę na stojąco i gwiazdorzenie ? O nie.

rk

3

Busquets powinien być zmiennikiem od tego trzeba zacząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?