rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na stojąco gwiazdory na pewno wygrają :) Już minęły te czasy że na słowo Barcelona uginają się nogi.
1
Kogoś poniosło z tym Busquetsem. Od 2 sezonów nie da się oglądać jego gry a jest jednym z tych który gra za nazwisko.
0
@dv7wisnia stosujesz zasadę żeby chwalić mimo wszystko ? Barca to więcej niż klub i nic dziwnego że ludzie krytykują jak widać tak od dawna nie jest.
3
"W składzie Barcelony są gracze, którzy śpią dużo spokojniej niż inni, gdyż mają gwarantowane miejsce w jedenastce i dlatego mogą potraktować spotkania przedsezonowe z dużo większym luzem."
No tak i grają za nazwisko, przykład Pique, Rakitić, Busquets i Suarez. Messi też nie musi grać wszędzie od początku bo chyba każdy widział jego przechodzone mecze. Podstawa sukcesu to mocna ławka, każdy powinien gryźć trawę a za gwiazdorzenie mamy co widać. O 1 składzie powinna decydować aktualna forma i to powinno być brane pod uwagę przez Valverde.
0
Musimy wygrywać ale niespodzianka :) Szkoda że zapomina o tym w najważniejszych momentach gdzie zaczyna się gwiazdorzenie itp. Na chodzonego bez darcia trawy nic nie będzie.
5
@betonito jak dla mnie to Busquets wcale nie powinien być taki pewny gry
1
Busquets jak nie poprawi swojej gry powinien grzać ławę.
3
Czy on rozumie że LM bez solidnej kadry i mocnej ławki rezerwowej jest poza zasięgiem ? Z tym Barca ma problem od dawna i widać lepiej co roku przepraszać kibiców. Więcej niż klub ? :)
3
Z topowych drużyn od lat zarząd Barcelony jest chyba najgorszy jeśli chodzi o kwoty ze sprzedaży zawodników.
0
@MarioVeB! pomocników raczej średnich.
0
@konkwistadore miałem pisać to samo :)
0
Brak świętych krów ototo. Taki Busquets powinien grzać ławę większość sezonu, podobnie Rakitić. Nawet Suarez wiele razy na to zasługiwał. I tu właśnie pojawia się kwestia silnej ławki rezerwowej której brak.
0
Tak dwa wielkie sezony zakończone wielkim wstydem w LM. Klub nazywający siebie więcej niż klub może uznać tylko za sukces wygranie ligi i pucharu krajowego ? Miarą sukcesów wielkich klubów są właśnie występy na arenie międzynarodowej.
0
@catalanian09 widać efekty
0
Tak sobie myślę jaka to imponująca praca Valverde ?
0
@l0Messini i z Busquetsem
0
On jeszcze ma czelność mówić o uczuciach jak to człowiek bez twarzy. #valverdeout
0
Xde ^^ a ogólnie jest super, zabrakło szczęścia. Dziękuje Dobranoc :)
8
Rzygać mi się już chce jak widzę tego Valverde, stoi jak słup nawet nie krzyknie nic. Może to baba i nie ma jaj ?
0
@messi 94 Liverpool idealnie podsumował jaki był sezon w wykonaniu Barcelony. Barca to ponoć więcej niż klub i nie muszę mówić czego się przez to oczekuje.
1
Hehehe szkoda komentować stek bzdur. Barcelona to więcej niż klub więc co on wygaduje?! Jaja sobie wszyscy robią. Pora się też zastanowić jaka będzie przyszłość bez Messiego.
1
@rybson4891 czemu pseudo ?
0
@Czarny19 dzięki za rade.
6
5 ? Wystarczy jeden - gryźć trawe 90 minut. Tego Barcelonie brakuje od dawna.
0
Czyli mimo słabej formy ma grać w ramach szacunku ? Żartujesz chyba ? Ja mu nic nie odbieram ale po prostu jest za słaby na 1 skład w tym momencie i tyle. Że też trzeba tłumaczyć takie rzeczy. Żyjcie przeszłością i czekajcie na LM czekajcie.
18
Hehehe ktoś tu żyje przeszłością. Od 2 sezonów Busquets nadaje się co najwyżej na zmiennika. Latka lecą ale co super trener musi stawiać na święte krowy.
13
Valverde to jest cipa nie trener. On ma jakieś emocje ? W ogóle nie widać w tym zespole emocji ani na boisku ani na ławce.
1
Ponoć Barcelona to więcej niż klub więc tak totalna żenada to co odwalili z Liverpoolem.
1
Nie ma czego świętować. W kontekście ostatnich wyczynów Barcy Puchar Króla to puchar pocieszenia. Za grę na stojąco i gwiazdorzenie ? O nie.
3
Busquets powinien być zmiennikiem od tego trzeba zacząć.