robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba widzi gdzie podaje? Czy na pamięć do Messiego>
9
Akcja leci na naszą bramkę, a Rakitic truchtem XDDDD
0
Valencia lepiej teraz sklepała niż Barca
0
Jestem ciekaw czy Valverde będzie zajeżdżał ten skład do 80-85min czekając aż Barca jakimś cudem strzeli gola czy jednak wpuści ofensywnego gracza już znacznie wcześniej?
8
Brakuje ofensywnego gracza na prawej stronie. Ja bym wpuścił Dembele.
1
Ciekawe czy Valdek pójdzie po rozum do głowy i wpuści następnego ofensywnego gracza jakim jest Dembele?
1
To jest dowód na to, że zarząd doprowadził pomoc Barcelony do kupy.
0
Bardzo śmieszna akcja Suareza kiedy wpadł w pole karne, raz się przewrócił i prawie 2 raz, ale potykał się o własne nogi haha
edit: Pooglądałby takiego Neymara na skrzydle. Tam na lewej albo prawej stronie goście aż sie proszą o drybling.
0
Nie jest lepszy. Gdyby grał Roberto to Barca z 3-0 by przegrywała. No może 3-1.
0
Na razie powolna, bardzo czytelna Barca. Nic ciekawego.
0
Ale to Vermalen... Po co Vermalen zamiast Lengleta? Co ten Valverde?>>>???
1
Mowilem? Mowilem? Po co Vermalen zamiast Lengleta?
1
Nie chce nic mówić, ale ten mecz to może być manitka. Do tej pory grał Lenglet to wchodzi teraz Vermalen. Zamiast dawać szansę gry talentom to stawia na starych gości co odejdą w lato. Znowu ten sam błąd popełnia i znowu na nowy sezon ekipa będzie się musiała zgrywać. Ojj jeszcze ten Denis na ławce kosztem Malcoma.
0
Schował do kieszeni Sona to schowa do kieszeni Guedesa
0
Niech Kubica zajmie miejsce Vettela. Znacznie większy talent, bo to co Vettel robi to głowa mała. Zachowuje się jakby nie umiał kierować samochodu.
1
To wejdz na profil na fb fifa coins i zobaczysz czemu to jest patola.
0
No i teraz każdy wie, że odwiedzasz stronę białych.
1
Bo jest kopalnią talentów. Samper to stracony talent przez Enrique, np.
Teraz to Messi byłby dla ludzi za słaby, bo Barca miałaby na bank innego, też dobrego skrzydłowego.
1
Dziwna sprawa w ogóle teraz jest z ZP. Modric nic nie gra. CR7 też tylko potrafi strzelać bramki i nic więcej. Messi gra z nich najlepiej.
0
No nie wiem czy Real znajdzie taką supergwiazdę jak CR7. Teraz kuszą takie zespoły jak PSG, City, Barca, United, Chelsea, Bayern czy Juventus. Może ktoś powiedzieć, że ambitny zawodnik jednak wybierze marzenia, ale coś mi się nie chce widzieć, by taki Mbappe przyszedł na tonący pokład i ryzykował zbieraniem gwizdów na stadionie.
Jednak nasi skauci są całkiem nieźli jeśli chodzi o talenty sprowadzane z Brazylii. Vinicius od początku nie wydawał mi się zawodnikiem z wielkiego topu jak Neymar. Ma mega technikę, ale jednak jak każdy Brazol. Rodrygo jest niesamowity, ale wątpię, że też się przebije, bo nikt pewnie tam nie zaryzykuje i kupią bardzo dobrego skrzydłowego.
Nie wiem jak ten Rodrygo to zniesie, bo ego ma niesamowite. Typ przed sezonem mówił, że jak przyjdzie do Realu to sobie nie wyobraża wypożyczenia czy siedzenia na trybunach/ławce. Jeszcze ten Asensio nie wiadomo, gdzie ma grać. Niezłe bagno trochę się tam tworzy.
1
Ba! Będzie tylko zwykłym trenerem, który trenował Porto bez powodzenia.
2
Szkoda Barcy. Można gdybać, ale gdyby nie te wpadki to by było już z -8 w Madrycie.
4
Tak się kończy wprowadzanie talentów w Realu. W styczniu Real pewnie kupi jakiegoś oporowego skrzydłowego, bo będzie się palić pod **** i to tyle z tych talentów. Oby Barca to wykorzystała. Nasi piłkarze mogą sobie zrobić fajną zaliczkę na trudny terminarz.
1
Ja bym quick sellował.
0
Gdyby Lenglet serio go tak uderzył jak ty mówisz to gość nie mógłby się podnieść przez 10-15 minut. Tylko otarł go łokciem.
0
Wiem, że kartka oczywista, ale teraz za łokieć na twarzy powinna być od razu kartka z automatu i Ramos na nią zasłużył kolejny raz.
1
w ***** takie sędziowanie w LL mam. Jak Barca nie zdobędzie mistrzostwa to zły nie będę. Specjalnie kłody pod nogi nam rzucają. Dla Lengleta czerwo lekką ręką typol dał mimo, że to on był faulowany. Ramos fauluje podwójnie w jednej akcji i nawet kartki nie ma.
0
Żeby udupić Barcelone i ich zdetronizować.
2
Nie oglądam meczu Realu. Powinno być czerwo dla Ramosa? Jak tak to mamy podwójne standardy w LL i to jest jednak prawda, że chcą ściągnąć nas z tronu.
1
Go go Alaves. Wierzę w was.