1

Tu nie ma innego stylu. Barca ma tylko jeden styl. Nie zrozum mnie źle. To oznacza, że trener nie może sobie pościągać zawodników typu Paulinho, bo tak chce grać i mieć wylane na styl Barcy. Malcom to skrzydłowy pasujący do Barcy. Jak można go nie chcieć?

1

Za Enrique zarząd się słuchał trenera i patrz kogo pościągali. Trener odejdzie, ale klub i zawodnicy dalej będą. Trzeba ściągać zawodników z wizją klubu, a nie trenera, bo to nie jest Bilbao. A jak trener nie popiera wizji klubu to trzeba go pożegnać.

0

Śmiesznie to dziś wyglądało jak trener Valencii robił zmiany prawidłowo, w drużynie, która wygrać z Barca nie musi, a Valverde robi zmiany w 83 i 88min w Barcelonie, która musi każdy mecz praktycznie wygrywać, albo dać argumenty, by powiedzieć, że zespół próbował, ale piłka nie wpadała do siatki. (Jak kiedyś z Chelsea)

Szkoda, że EV nie wpuścił Dembele za Rakitica. Tym bardziej, że Rakitic dzisiaj w destrukcji nie istniał, w jego ulubionej roli, a jak już ktoś przejmował piłkę to była to obrona.

5

Znajdzie się dziennikarz, który zapyta o zmiany czy nie? O co chodzi? Co to za dziennikarze?

0

Właśnie o to chodzi. Co? Barca kupiła by Williana, a potem sprzedała? I znowu drużyna nie była, by zgrana. To samo jest teraz kiedy gra Semedo zamiast Roberto, Dembele w składzie. @GenerałXavi dał kilka dni temu podsumowanie tego zjawiska. Tam wszystko jest wytłumaczone co i jak.

0

Z Sevilla, np.

0

Wiem, że była dobra, ale mi się wydaje, że wtedy Denis był nawet mocny. Wiesz do czego zmierzam? Że być może Malcoma na trybunach nie da się wytłumaczyć. Niczym, ot kaprysem EV.

0

"Mogliśmy kupić doświadczonego Williana". Tak na rok, by znowu zgrywać ze sobą na nowo zespół. Ja myślałem, że Malcom pogra, bo przechodził do naszego zespołu w rytmie meczowym, ale co tam. Denis w tamtym sezonie dawał świeżość z ławki.

0

Wiesz jakie są powody? Bo jest za szybki i za bardzo ofensywny. Daj mi jeden powód Valverde, który rok temu wysłał na trybuny Denisa i Semedo w tej fazie sezonu? Dalej tego nie rozumiem.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

"ciężki" teren, na którym sama Valencia nie może wygrać jest taka słaba XD Zmiany w 83-88 minucie. Nie chce się już powtarzać, ale gdyby zrobił wcześniej zmiany to mecz do wygrania na luzaku.

0

Tak mi szkoda Malcoma - Malcom - Dembele - Coutinho - Messi - Alena Ale potencjał! Jak można nie korzystać z usług Malcoma? Już mnie zaczyna trochę to nudzić.

PS. EV nie robi zmian, bo nie ma ławki.

1

Chyba nie muszę przypominać następnych meczy co? Bo z Sevilla, Realem i Atletico na pewno Barca punkty straci. Pytanie jest jedno. Ile Barca będzie tracić do lidera? Nie wierzę, ale trzeba się modlić o jak najmniejszą stratę.

0

No wina piłkarzy, że z Roma nie biegali czy Chelsea, a teraz z Leganes, Bilbao i Valencia

0

Tamten sezon to była jeszcze drużyna Enrique.

0

Hehe. Sezon temu było 12-13 piłkarzy teraz jest 11. Co ten trener robi ja się pytam? Powinien lecieć na dywanik do zarządu i się tłumaczyć. Abidal, by lepiej poprowadził ten zespół.

1

Ja nie moge! Masakra kompletna. Valverde żadnych wniosków nie wyciągnął! Jeszcze na dokładkę brakuje remisu z Sevilla, gdzie uwaga uwaga, Real wygra swój mecz to oni są liderem, a nie Barca i na dokładkę kolejną przegrana w El Clasico. Po tak słabym początku Realu. Tutaj powinno być -8, a jak nie -8 to -5. To nie przypadek, że Barca te mecze remisuje/przegrywa. To wina trenera.

To Messi wygrał dublet, nie Valverde. Dowód na to to odpadnięcie z Roma, gdzie trener Romy zjadł taktycznie EV. Już bym wolał Henry'ego bez doświadczenia.

0

Bo to Valverde. Trener na średniaka. Go satysfakcjonuje remis na "ciężkim" terene, gdzie sama Valencia nie potrafi wygrać XDDDDD

6

Jak Valverde przegra mistrzostwo to klub na koniec sezonu powinien nałożyć na niego karę finansową i go wyrzucić. Powinno już być -8 punktów. Dembele wchodzi na 5 min. A walić to.

Wystarczył jeden słaby mecz, by usadzić Dembele. Rakitica to już chyba 10-15 słaby mecz. A ja nie mogę już z tym trenerem. Dembele 2 skupiał na sobie i więcej miejsca się robiło. A szkoda strzępić ryja naprawdę. Denis rok temu słabego meczu nie miał w tej fazie sezonu i go usadził na trybuny. Malcom trybuny. Vidal się denerwuje. Valverde się nie nadaje.

6

ValverdeOut

3

Tak. Pasuje do nas

1

Brawo Rakitic, DO MESSIEGO! Większosć kibiców, by tak potrafiła.

0

Jak mnie EV *** to mało powiedziane

1

Czekam Panie

0

#ValverdeOut

0

Ten remis pasuje dla EV :) Ciężki teren.

0

Jak mnie EV denerwuje to masakra. Jednak miałem racje, że w 80 min zrobi zmianę. W tym sezonie miał nie zajeżdżać 11 piłkarzy.

1

Mało ruchu bardzo mało. Jak Xavi miał piłkę to miał od razu 3 warianty. Do tyłu, w bok i do przodu. Arthur się rozgląda, a z przodu pustka.

0

Rakitic chyba musi umrzeć, by Valverde go na trybuny czy na ławce posadził.

1

Alba widzi gdzie podaje? Masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?