3

Ahh jak patrzę na Dembele w BVB, a na Dembele w Barcelonie to się smutno robi, że EV nie potrafi wykorzystać jego potencjału.

0

Dobrze, że za tydzień Barca gra. A bym se obejrzał ofensywne zmiany przed 75-80min czy takiego Dembele lub Malcoma na prawej stronie. A zapomniałem XDDDDDD

6

Jakbym siedział na trybunach blisko ławki trenerskiej, to bym krzyknął co myślę o Brzęczku i co ma teraz zrobić. Dodam, że słów bym nie cofnął :)

0

Dobrze, że Piątek jednak nie wszedł na te 5min. Po co ma sobie psuć statystyki? Za mało czasu na strzelenie bramki z tym zespołem.

0

Wbrew opinii publicznej. Niczym Valverde. Bo co mi będą mówić jakieś Janusze z trybun bez licencji trenerskiej co ja mam robić.

2

Brzęczek niczym EV obsrał zmianę. Zobaczył, że coś się zaczęło dziać to zrezygnował. Najgorszy sort trenerów XD

0

I ten uśmieszek Milika haha xD Nie wiem czemu się denerwujecie. Grosicki miał piłkę pod kontrolą to on mógł to zakończyć, a Milik jak to Milik. Myślał, że ktoś mu piłke wybije to ze wślizgu strzelił, a strzały ze wślizgu wiadomo jak się kończą.

1

Jaki Grosicki to jeździec bez głowy. Chłopak ma szczęście, że potrafi szybko biegać, bo w normalnym świecie to on by zginął.

0

Robert "Ronaldo" Lewandowski

2

O Hajto plusik za przypomnienie meczu Barcelony jak i tamtych pięknych czasów.

1

Glik to jest patologia na tej obronie. Chłop nawet nie wie gdzie piłkę wybija.

1

Po co oni do bramkarza piłkę wycofują. Wycofanie piłki do Szczęsnego = strata piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest jego wina. Kto go zmusza do wystawiania Suareza, Rakitica czy Pique bez formy? No kto pytam się, no pytam się?

3

Odejście EV to będzie najlepszy transfer Barcelony. Innych wtedy nie będzie potrzeba. Jednak, gdy zostanie to będziemy świadkami transferów do środka pomocy, lewej obrony i ataku.

1

Tutaj potrzeba trenera z największymi fantazjami o ofensywie. Jak myślę o Valverde to mi się słabo robi. Ciężko takie rzygowiny oglądać, zwłaszcza gdy się jest fanem ofensywnego futbolu.

0

Niestety profesjonalistom takie kontuzje się przydarzają, a takiemu typowi co z walkami nie ma nic wspólnego tym bardziej. Coś strasznego.

1

Najgorsze jest to, że EV nie powołuje ich, bo niby Rafinha i Denis blokują miejsce, a powinien po prostu ich olać, bo oni i tak odejdą, a można na tym stracić 2-3 razy więcej jak oni grają. Wielkie talenty- Alena, Puig i Malcom.

0

Ale nudy. Normalnie byśmy komentowali możliwe składy bez Suareza, Rakitica i krytykowali Valverde, że jednak ich wystawił.

48

Pamiętam przed sezonem komentarze - "No Dembele się musi postarać, bo Malcom to niezła konkurencja".

-"O dynamiczną grę nie ma co się bać, bo jak Dembele nie będzie grać to Malcom wskoczy." XDDD

Okazuje się, że żaden nie gra i te śmieszkowanie abstrakcyjne przedsezonowe się sprawdziło - "U Valverde to będą obaj na ławce siedzieć." XD

24

No i dlatego to nie trener na Barce. Barcelone musi trenować ktoś z jajem co się nie boi pracy z młodzieżą i potrafi wykrzesać z nich wszystko co najlepsze. Bo nie ogarniam. Nie można wiecznie grać 30 latkami. Piłka nożna to sport dla młodych ludzi. Jakby Ci młodzi ludzie byli kalekami i taki EV boi się na nich postawić.

3

Niech go oddadzą City. Pep jak chce to chociaż realnie go chce, a Barca ostatnio nie ma pomysłów na młodych. Tylko się chłopak zmarnuje tutaj jak aktualnie Malcom, Munir, Dembele.

4

Malcom nawet w reprezentacji towarzyskiego nie zagrał XDDD Chłopak musi być załamany totalnie

0

A szkoda mówić. To była jedyna szansa Malcoma na zaprezentowanie się w tym roku, a on go na ławce wystawia i zajeżdża Coutinho zamiast też go posadzić na ławie i wsadzić tam kogoś innego.

4

Siostra CR'a. Instagramowa gwiazdeczka

16

Chyba u Ciebie w snach tak było :)

60

I dlatego trzeba się pożegnać z Valverde :) 140mln na ławce, a 40mln na trybunach i elo. A Dembele za dużo nie pomoże jak będzie go wpuszczać na 5min gry z czego minuta to piłka w grze.

Moim zdaniem to Suarez musi powąchać ławeczkę kosztem Dembele.

0

https://s.redefine.pl/file/o2/redefine/cp/x6/x6725qxe9c1qeeau5zdfv2my798w4v3v.jpg

Proszę bardzo, wiele szukać nie musiałem. Wpisałem w google - graliga nagrody i tyle. Żadnej filozofii nie ma. A no i szybciej się dowiesz niż tutaj. Same pozytywy samodzielności w tym wielkim świecie.

0





Obejrzyj to i już zakończ temat. Masz Semedo razem z Dembele na prawej. Rozwalali system.

0

Macie tak duzo wariantow ofensywnych, ze jak go pressuja przeciwnicy to mu sie nogi placza i musi wycofac do tylu czy bardzo czesto nabijac przeciwnika na aut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?