sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 Biorąc pod uwagę, że kupili go żeby wygrać LM to oczywiste, że nie.
5
@LuisSalvano No tak, a podpisując z nimi kontrakt żaden zawodnik nie wie, że ciężko będzie odejść.
1
@jacobFCB Dlaczego Twój syn ma się wychować bez ojca? Nie rozstajesz się z dzieckiem, a z jego matką. Po prostu zrób wszystko, żeby mieć dobry kontakt z synem.
2
@sebasek99 Znalazł się obrońca polskich wartości!
0
@sebasek99 okej, już cię nie lubię.
0
@Transu96 Twój był?
5
@Koors Dokładnie tak to wygląda. Wystarczy się sprzeciwić tej pseudo katolickiej moralności pseudo prawicy i automatycznie jest się lewakiem, marksistą, upadkiem moralnym, zdrajcą narodu i polskiej racji stanu.
Tyle tylko, że ta przeróbka ma raczej na celu ośmieszyć hipokryzję wszystkich stron konfliktu, bo ta jest wręcz wybuchowa.
10
@MarioVeB! Ee bo dla tych ludzi czyste powietrze jest tematem zastępczym. Uroili sobie, że ktoś tam chce zniszczyć polską gospodarkę zmuszając nas do rezygnacji z węgla... szkoda tylko, że jednocześnie ściąga się najwięcej od lat węgla z Rosji wspierając tym ich gospodarkę. Po prostu jedno wielkie "xd"
2
@Delolen W swojej głupocie jest to jeden z najmądrzejszych ludzi w tym sejmie. Wszyscy jedynie śmieją się z jego wpadek, ale wszyscy też zupełnie pomijają jego zdroworozsądkowe podejście do edukacji chociażby.
0
Denis sprzedany. Widziałam już wszystko, mogę umierać.
21
@Kusco15 Widzę, że panowie zrozumieli twoje przesłanie :D
0
@Commando Dlaczego?
19
Ideł faceta
11
@Colon Młodość jest zbyt krótka, życie jest w sam raz.
0
@SeeleyBooth Johnny mielony, wstrząśnięty niezmieszany. Uwielbiam człowieka.
3
Pięknie
https://www.facebook.com/sjpiekny/videos/2400906986799307/
2
@Encore Nie, wolę mężczyzn :P
0
@Encore Wygląda jakby sobie jakieś implanty w szczękę wsadził...
3
@kubix05 Linda im starszy tym bardziej przystojny.
13
Mam nadzieję, że to nie są puste słowa i że zarząd rzeczywiście będzie pamiętać sposób, w jaki Neymar odszedł z Barcelony.
0
Poleci ktoś dobry miód pitny, lub podobny trunek na prezent? Nie znam się na alkoholach.
4
@adambądkowski93 A co się dziwić. W Polsce to już chyba taka mentalność, że alkoholizm uważa się za coś zabawnego, że społeczeństwo bagatelizuje problemy swoich sąsiadów, ojców, matek, dzieci... Polska jest bardzo słabo wyedukowana na temat używek i nałogów.
9
@Commando Nie pora roku, a zmiany klimatyczne. Powodzie w maju, morderczo wilgotne powietrze latem. To nas czeka w najbliższych latach.
5
@Mario96w Może te małe rzeczy są powodem, dla którego kobiety nie lgną jak komary?
4
@damianex10 Z traum to kiedyś huśtałam się z taką koleżanką i ona była tak gruba, że kość w nadgarstku mi pękła od popychania huśtawki xd
5
@Michalowsky99 A ja jak słyszę coś takiego to mi się jedynie chce śmiać z "wielkiej" Ameryki i poziomu wyedukowania jej obywateli. Nie ma co się denerwować na nieuctwo, słabszym trzeba pomagać.
1
@kerouac Śmiej się, dzisiaj po Rzeszowie chodził taki jeden zwolennik ptasiej wolności xd
0
@Colon Poznam Twój słaby punkt, wytropię Cię i załatwię.
3
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Ziemia jest płaska.
0
@SeeleyBooth Raczej wszędzie stosuje te same zasady ;)