0

@Kusco15 Biorąc pod uwagę, że kupili go żeby wygrać LM to oczywiste, że nie.

5

@LuisSalvano No tak, a podpisując z nimi kontrakt żaden zawodnik nie wie, że ciężko będzie odejść.

1

@jacobFCB Dlaczego Twój syn ma się wychować bez ojca? Nie rozstajesz się z dzieckiem, a z jego matką. Po prostu zrób wszystko, żeby mieć dobry kontakt z synem.

2

@sebasek99 Znalazł się obrońca polskich wartości!

0

@sebasek99 okej, już cię nie lubię.

0

@Transu96 Twój był?

5

@Koors Dokładnie tak to wygląda. Wystarczy się sprzeciwić tej pseudo katolickiej moralności pseudo prawicy i automatycznie jest się lewakiem, marksistą, upadkiem moralnym, zdrajcą narodu i polskiej racji stanu.
Tyle tylko, że ta przeróbka ma raczej na celu ośmieszyć hipokryzję wszystkich stron konfliktu, bo ta jest wręcz wybuchowa.

10

@MarioVeB! Ee bo dla tych ludzi czyste powietrze jest tematem zastępczym. Uroili sobie, że ktoś tam chce zniszczyć polską gospodarkę zmuszając nas do rezygnacji z węgla... szkoda tylko, że jednocześnie ściąga się najwięcej od lat węgla z Rosji wspierając tym ich gospodarkę. Po prostu jedno wielkie "xd"

2

@Delolen W swojej głupocie jest to jeden z najmądrzejszych ludzi w tym sejmie. Wszyscy jedynie śmieją się z jego wpadek, ale wszyscy też zupełnie pomijają jego zdroworozsądkowe podejście do edukacji chociażby.

0

Denis sprzedany. Widziałam już wszystko, mogę umierać.

21

@Kusco15 Widzę, że panowie zrozumieli twoje przesłanie :D

0

@Commando Dlaczego?

19

Ideł faceta


11

@Colon Młodość jest zbyt krótka, życie jest w sam raz.

0

@SeeleyBooth Johnny mielony, wstrząśnięty niezmieszany. Uwielbiam człowieka.

2

@Encore Nie, wolę mężczyzn :P

0

@Encore Wygląda jakby sobie jakieś implanty w szczękę wsadził...

3

@kubix05 Linda im starszy tym bardziej przystojny.

13

Mam nadzieję, że to nie są puste słowa i że zarząd rzeczywiście będzie pamiętać sposób, w jaki Neymar odszedł z Barcelony.

0

Poleci ktoś dobry miód pitny, lub podobny trunek na prezent? Nie znam się na alkoholach.

4

@adambądkowski93 A co się dziwić. W Polsce to już chyba taka mentalność, że alkoholizm uważa się za coś zabawnego, że społeczeństwo bagatelizuje problemy swoich sąsiadów, ojców, matek, dzieci... Polska jest bardzo słabo wyedukowana na temat używek i nałogów.

9

@Commando Nie pora roku, a zmiany klimatyczne. Powodzie w maju, morderczo wilgotne powietrze latem. To nas czeka w najbliższych latach.

5

@Mario96w Może te małe rzeczy są powodem, dla którego kobiety nie lgną jak komary?

4

@damianex10 Z traum to kiedyś huśtałam się z taką koleżanką i ona była tak gruba, że kość w nadgarstku mi pękła od popychania huśtawki xd

5

@Michalowsky99 A ja jak słyszę coś takiego to mi się jedynie chce śmiać z "wielkiej" Ameryki i poziomu wyedukowania jej obywateli. Nie ma co się denerwować na nieuctwo, słabszym trzeba pomagać.

1

@kerouac Śmiej się, dzisiaj po Rzeszowie chodził taki jeden zwolennik ptasiej wolności xd

0

@Colon Poznam Twój słaby punkt, wytropię Cię i załatwię.

3

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Ziemia jest płaska.


0

@SeeleyBooth Raczej wszędzie stosuje te same zasady ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?