sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@CuleLbn Jak słaby to co się dziwić, moderacja dba o poziom :P
1
Nowy Muniek politycznie.
0
@kenneth99 No matoły.
0
@Colon Transgenderyzm to coś, czego moja wyobraźnia nie ogarnia. Nie wiem, być może nie jestem psychologiem i nie mam na ten temat wiedzy, ale dla mnie taka myśl, że ktoś urodził się kobietą w ciele mężczyzny i odwrotnie jest porównywalne do Jezusa chodzącego po wodzie (nie obrażając ani wierzących, ani transpłciowców). Nie powiem, że tego nie akceptuję, ale w moim wyobrażeniu jest to albo wymysł, albo medycyna zawiodła i nie potrafi leczyć zaburzeń osobowości, dlatego ludzie zmieniają sobie płeć.
0
@Fawrf Raczej mogłoby być pożyteczne, w przypadku, gdy wiele osób pytałoby się dlaczego dany użytkownik ma bana. Nie usuwając takiej dyskusji po prostu zostawiałoby się taką informację.
Poza tym kojarzę tylko jedną dyskusję o GX, w której kolega z wąsatym Rakiticiem proponował, że udzieli prywatnej informacji dlaczego ten ma bana, a to już niestety nie pozostawia moderatorom spojrzeć łagodniej ;)
0
@Fawrf No ma, bo moderator może przymknąć oko, jeśli ktoś po prostu pyta o użytkownika, który niedługo wróci ;)
1
@Fawrf Może Generał ma perma, albo nie ma akurat żadnego moderatora na stronie. To ludzie, nie roboty ;)
1
@Encore Raczej stało się jakiś czas temu jasne, że to piłkarz, dla którego pieniądze są ważniejsze niż poziom sportowy. Po co Barcelonie ktoś taki? ;)
0
@Encore Kiedyś tak, teraz nie.
4
@xVENUMx Jeśli kibicuje się jakiemuś klubowi, to dla kibica dobre imię i honor klubu powinien być ważniejszy niż byle gwiazdor. Neymar zakpił z Barcelony, nie ma tu dla takich osób miejsca.
Przypominam, bo chyba niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Neymar zrezygnował z bycia Socios i ma z Barceloną sprawę w sądzie. Chcecie tu kogoś takiego?
0
@Nano22 Ale Enrique to sobie fajnie wyglądał.
4
@michal26 Chyba wyjaśniłam dlaczego uważam, że nie istnieje. Poza tym to nie jest moja walka i nie będę się wypowiadać w obronie osób homoseksualnych, ani też nie będę krytykować. Rozumiem, że każdy człowiek potrzebuje być akceptowany i szanowany przez swoje społeczeństwo i tego będę się trzymać.
1
@Odesseiron Infantylizm występuje w każdym wieku, nie tylko dziecięcym. ;)
11
@Nigaki Ten kolega nie istnieje. To taki tekst powtarzany w koło po Korwinie, żeby pokazać "absurd" sytuacji. Głupoty zwyczajnie.
0
Liverpool spuchł, czekamy na Romę.
0
Ale przygotowanie fizyczne Liverpoolu robi wrażenie.
7
Rany ale kopanina.
5
Jeśli gra Tottenhamu zawsze tak wygląda, to może lepiej, że Pochettino nie chce trenować Barcy.
1
Tottenham to taka Barcelona, tylko bez Messiego.
0
No i zrobiła się z tego taka angielska kopanina.
2
@LuisSalvano Trzeba umieć przegrywać...
0
Nie jestem na bieżąco, za co tak nie lubicie Liverpoolu?
0
Są emocje, tak ma być.
0
Przystojny ten Pochettino.
1
@Cochise Nie ma co porównywać leniwych Greków do Polaków. Mądry Polak po szkodzie, to przysłowie nie wzięło się znikąd. Ja wierzę, że ludzie wreszcie się otrząsną i zrozumieją, że taka polityka do niczego nie prowadzi
4
@Cochise Mądra zagrywka. Jeśli PSL samodzielnie zdobędzie 10-15%, a do KO dołączy jeszcze Biedroń, to mają większą szansę na pokonanie PiSu, bo w ogóle jakąś.
A od socjalu może Polskę uratować tylko głęboki kryzys.
1
@kerouac Nie wiem, czy jest taka możliwość, ale znam fajną stronkę, z której można pobierać książki warte nawet tysiaka, więc jakby co to... ;)
3
@Colon Z PiSu droga prowadzi do Grecji.
0
@SeeleyBooth Ty przebrzydła feminazistko.
2
Ale, że PiS ma takie poparcie wśród młodych ludzi... O ile te dane są wiarygodne oczywiście.
https://www.facebook.com/223507664353257/posts/2348461241857878/