3

@CuleLbn Jak słaby to co się dziwić, moderacja dba o poziom :P

1

Nowy Muniek politycznie.


0

@kenneth99 No matoły.

0

@Colon Transgenderyzm to coś, czego moja wyobraźnia nie ogarnia. Nie wiem, być może nie jestem psychologiem i nie mam na ten temat wiedzy, ale dla mnie taka myśl, że ktoś urodził się kobietą w ciele mężczyzny i odwrotnie jest porównywalne do Jezusa chodzącego po wodzie (nie obrażając ani wierzących, ani transpłciowców). Nie powiem, że tego nie akceptuję, ale w moim wyobrażeniu jest to albo wymysł, albo medycyna zawiodła i nie potrafi leczyć zaburzeń osobowości, dlatego ludzie zmieniają sobie płeć.

0

@Fawrf Raczej mogłoby być pożyteczne, w przypadku, gdy wiele osób pytałoby się dlaczego dany użytkownik ma bana. Nie usuwając takiej dyskusji po prostu zostawiałoby się taką informację.
Poza tym kojarzę tylko jedną dyskusję o GX, w której kolega z wąsatym Rakiticiem proponował, że udzieli prywatnej informacji dlaczego ten ma bana, a to już niestety nie pozostawia moderatorom spojrzeć łagodniej ;)

0

@Fawrf No ma, bo moderator może przymknąć oko, jeśli ktoś po prostu pyta o użytkownika, który niedługo wróci ;)

1

@Fawrf Może Generał ma perma, albo nie ma akurat żadnego moderatora na stronie. To ludzie, nie roboty ;)

1

@Encore Raczej stało się jakiś czas temu jasne, że to piłkarz, dla którego pieniądze są ważniejsze niż poziom sportowy. Po co Barcelonie ktoś taki? ;)

0

@Encore Kiedyś tak, teraz nie.

4

@xVENUMx Jeśli kibicuje się jakiemuś klubowi, to dla kibica dobre imię i honor klubu powinien być ważniejszy niż byle gwiazdor. Neymar zakpił z Barcelony, nie ma tu dla takich osób miejsca.
Przypominam, bo chyba niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Neymar zrezygnował z bycia Socios i ma z Barceloną sprawę w sądzie. Chcecie tu kogoś takiego?

0

@Nano22 Ale Enrique to sobie fajnie wyglądał.

4

@michal26 Chyba wyjaśniłam dlaczego uważam, że nie istnieje. Poza tym to nie jest moja walka i nie będę się wypowiadać w obronie osób homoseksualnych, ani też nie będę krytykować. Rozumiem, że każdy człowiek potrzebuje być akceptowany i szanowany przez swoje społeczeństwo i tego będę się trzymać.

1

@Odesseiron Infantylizm występuje w każdym wieku, nie tylko dziecięcym. ;)

11

@Nigaki Ten kolega nie istnieje. To taki tekst powtarzany w koło po Korwinie, żeby pokazać "absurd" sytuacji. Głupoty zwyczajnie.

0

Liverpool spuchł, czekamy na Romę.

0

Ale przygotowanie fizyczne Liverpoolu robi wrażenie.

7

Rany ale kopanina.

5

Jeśli gra Tottenhamu zawsze tak wygląda, to może lepiej, że Pochettino nie chce trenować Barcy.

1

Tottenham to taka Barcelona, tylko bez Messiego.

0

No i zrobiła się z tego taka angielska kopanina.

2

@LuisSalvano Trzeba umieć przegrywać...

0

Nie jestem na bieżąco, za co tak nie lubicie Liverpoolu?

0

Są emocje, tak ma być.

0

Przystojny ten Pochettino.

1

@Cochise Nie ma co porównywać leniwych Greków do Polaków. Mądry Polak po szkodzie, to przysłowie nie wzięło się znikąd. Ja wierzę, że ludzie wreszcie się otrząsną i zrozumieją, że taka polityka do niczego nie prowadzi 

4

@Cochise Mądra zagrywka. Jeśli PSL samodzielnie zdobędzie 10-15%, a do KO dołączy jeszcze Biedroń, to mają większą szansę na pokonanie PiSu, bo w ogóle jakąś. 
A od socjalu może Polskę uratować tylko głęboki kryzys. 

1

@kerouac Nie wiem, czy jest taka możliwość, ale znam fajną stronkę, z której można pobierać książki warte nawet tysiaka, więc jakby co to... ;) 

3

@Colon Z PiSu droga prowadzi do Grecji. 

0

@SeeleyBooth Ty przebrzydła feminazistko. 

2

Ale, że PiS ma takie poparcie wśród młodych ludzi... O ile te dane są wiarygodne oczywiście.
https://www.facebook.com/223507664353257/posts/2348461241857878/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?