slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Kiedyś była już taka akcja że chyba właśnie Katar chciał sobie zrobić reprezentację z samych Brazylijczyków ale wtedy to nie przeszło. A zawodników z w występami w kadrze seniorów nie muszą kupować i zmieniać przepisów, wystarczy że "naturalizują" kilku zdolnych młodziaków, zapewnić sobie przychylność sędziów i działaczy z najwyższego szczebla i jest mistrz. Z trenerami to już żaden kłopot, wystarczy choćby zobaczyć gdzie zdobywa "trenerskie szlify" Xavi. Zresztą podobno idzie mu nie najlepiej.
0
@Pawlak1992 Stać ich na kupno miejsca na Copa America, stać ich na kupno MŚ, ciekawe kiedy sobie kupią miejsce w finale i zwycięstwa w tych turniejach.
1
@caminero Z tym Lachocośtam to prawda. Jak tylko zobaczyłem jego ryj to zrobiło mi się niedobrze i przed oczami stanęła końcówka meczu z Sevillą.Trzeba mieć narąbane żeby tego gwizdaka wyznaczyć do takiego meczu.
1
@Remi70 Może mu powiedzieli przed meczem że w tym roku jednak nie zdobędzie Złotej Piłki i zabrakło mu motywacji.
0
@monsterrize Nie chwal dnia na żywym niedźwiedziu.
0
@Filipfcb2000 Brzęczek się odegra za finał IO.
6
Tak trochę nie na temat: można być byłym wychowankiem?
0
@pax Może sprawdzili w kilku źródłach i zsumowali wszystko?
0
@KrystianR Też mu życzę żeby omijały go kontuzje, ale w innym klubie. Długo mu kibicowałem, liczyłem że coś wniesie do drużyny,wk...y mnie wszelkie jazdy po nim ale raczej nie ma szansy że spełni pokładane w nim nadzieje i lepiej dla wszystkich jak odejdzie z Barcy. Może gdzie indziej wskoczy na wysoki poziom.
0
@lukas10 Tu akurat nie masz racji, bo regularnie stara się udostępniać swoje miejsce. Tak czy siak szkoda tej kontuzji bo można było pomyśleć o sprzedaży już w zimie a tak to znowu będzie wisiał na liście płac. Długo wydawało mi się że jednak może odpali ale nie ma co dalej się z nim męczyć. Szkoda.
0
No wreszcie. .
8
@Bisz Oboje? Któryś (któreś?) z nich nie jest facetem?
0
Może mu trochę nudno samemu załatwiać codzienne sprawy a wyczaił gdzieś salon fryzjerski obok gabinetu lekarskiego?
0
@artur_26 Nie wiem czy ktokolwiek dałby sobie radę mając w składzie pięciu zawodników o identycznych parametrach.
14
No proszę, czyli Bartek jednak ma jakieś sukcesy transferowe.
0
Przed meczem w LM Barca i Borussia mają przetarcie w meczach z ostatnimi drużynami w tabeli. Dortmundowi wczoraj wyraźnie nie poszło, zobaczymy co dziś pokaże Barca.
0
Do czego to doszło, piłkarz Barcy żeby się ogrywać ma zastąpić w składzie Babę...
1
No i co wy krytykanci chcecie od Valdusia? Przecież przeprowadza zmiany, znaczy że jest dobry. A wy mu umniejszacie. Przepraszam, Mu. Przecież przeprowadzanie zmian to wielka zasługa dla klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bale ostatnio wyskoczył z flagą: "Walia, golf, Madryt - w takiej kolejności". Ciekawe jak ta hierarchia wygląda u Pique?
5
Dlaczego nic nie piszecie o Marcinie Bułce? Też jest piłkarzem P$G, w dodatku Polakiem więc jak już poświęcacie tyle miejsca klubowi z Paryża to można by napisać co u niego słychać.
5
@_Specjalista Najważniejszy wyraz z twojej laurki: BYŁ. Natomiast kompletnie nie wiadomo co można napisać o tym zawodniku w czasie przyszłym.
0
Wychodzi na to że już się zaczęło... zimowe okienko transferowe w mediach bo jak widzę codziennie zaczynamy być bombardowani kolejnymi opcjami transferowymi. Nie ma się co tym przejmować.
0
@SamuraJack W planach Barcy może nie ale co wiesz o planach Bartka?
0
@MarioVeB! Z tym pluciem to może przesada ale coś w tym jest że jak ktoś chce kupić kogoś z Barcy to liczy na ekstra promocję.
5
Podobno Maradona też był brany pod uwagę.
1
@snoop Ale co innego mógł odpowiedzieć na tak postawione pytania? Postawił sprawę jasno że nie ogląda Barcy i nie ma z nią zbyt wielu kontaktów, trudno więc wymagać od niego jakiś obszernych wypowiedzi.
0
@dariooo Stoper to jednak bardziej newralgiczna pozycja niż jakakolwiek w ofensywie więc ryzyko jest nieporównywalnie większe.
2
@Barca_Big_Moment A ja bym chciał żeby Valverde swoje plany na lato realizował w innym klubie. A najlepiej swoje plany już na zimę.
0
@wonsz_w_pomidorach A masz chociaż kurs pierwszej pomocy? Podobno Barca poszukuje zawodnika który mógłby przy okazji pomóc masażyście. Ja zgłosiłem swoją kandydaturę nawet na siedzenie na trybunach i zgodzili się ale pod warunkiem że najpierw kupię karnet.