0

@Bartex1981 Wyróżniali się np. Bartra, Montoya czy Tello, gdzie oni są dzisiaj? Czy któryś z nich choć zbliżył się do poziomu wymaganego przez Barcę? Bartra miał być następcą Puyola, nawet nie pamiętam gdzie dzisiaj gra.

2

@HavertzKai Tu już tylu młodych miało odpalić, że bałem się widoku jednej wielkiej łuny nad Camp Nou. I co? I jakoś nic. Oby mu się udało, ale jak będzie czas pokaże.

0

@pluszek NIEmar.

0

@Krzeczo Bez histerii, raczej jest za słaby na Barcę skoro nie widać żeby rozbijały się o niego jakieś topowe kluby.

0

@Laska5 A gdzie teraz gra Adama? Ile ma meczów w reprezentacji?

1

@Wieszcokruszysie Z głowy w sensie że transfer odbębniony a że nie będzie z tego żadnego pożytku to szczegół? Taki Boateng tylko trochę młodszy?

3

@Persyfl Jeszcze jedno - biorąc pod uwagę jaką karierę robią wychowankowie po odejściu z Barcy trudno zarzucić klubowi że tracą jakieś perełki (wyjątek to może Bojan ale to zupełnie inna opowieść). Z drugiej strony jest Sergi Roberto który ma tyle samo zwolenników co i przeciwników i całkiem możliwe że w nieco słabszym klubie mógłby regularnie grać w pomocy i w pełni rozwinąć swój potencjał. Generalnie co pół roku jest płacz o odchodzących wychowanków, którzy ostatecznie giną w przeciętności.

0

@pluszek Masz na myśli Mbappe?

0

@Chicken1992 Najpierw ktoś musi temu napastnikowi wykreować w miarę przejrzyste sytuacje, więc napastnik nie będzie automatyczną receptą na wszystkie bolączki. Poza tym nie wiem na ile oddawanie piłek Messiemu jest uleganiem mu a na ile brakiem inwencji i pójściem na łatwiznę, "niech się Messi martwi co z tym zrobić".

4

Wague powinien pomyśleć o nowym klubie póki czas, wychodzi na to że u Setiena też nic nie ugra.

0

@FafitFCB Można powiedzieć, że wymownie ilustruje problem pana G.

4

Są miejsca gdzie kamery nie powinny się wp...ć. Powinno się o tym pomyśleć przed rozpoczęciem zdjęć żeby uniknąć nieporozumień. A skoro teraz zawodnicy zgłaszają problem to powinno się to uszanować. Ale jak znam życie to nie, bo kasa, teraz już nic się nie liczy. Nawet to że kamera w szatni to dyskomfort który może negatywnie wpłynąć na koncentrację.

0

@Adtm No tak, podanie sponsora klubu do sądu o cokolwiek to rzeczywiście dobry pomysł.

7

Patrząc na tytuł w pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś wymyślił Milika jako alternatywę dla Suareza, dopiero później załapałem że przecież gramy z Napoli w LM.

1

@myscooter Wychodzi na to że od marca ubiegłego roku, chociaż też byłem przekonany że przedłużyli ją tylko do końca tego sezonu.

19

Clemente robi wrażenie faceta który wypowiada się na temat o którym nie ma pojęcia. Wychodzi na to, że dwie stracone piłki z Atletico były przyczyną zwolnienia Valverde. Tak jakby tematu jego zwolnienia wcześniej nie było. Tyle, że mecz z Atletico to były takie strzały w Sarajewie, prędzej czy później to musiało się stać.

22

Jeśli oprzeć się na doniesieniach mediów to Barca na razie ma same sukcesy: w przypadku Setiena podobno nie chciała długoterminowego kontraktu ale Setien chciał 2,5 roku i tyle uzyskał. W przypadku Todibo też klub nie chciał wypożyczenia z opcją wykupu zawodnika ale Schalke postawiło na swoim. W przypadku ligi i LM pewnie też będzie chciała zająć pierwsze miejsce ale to inni postawią na swoim.

1

@MarioVeB! Poza Schalke kto jest tą drugą stroną?

2

@marcin000019 Miejsce pewnie widzi ale nie takie które gwarantowało by odpowiednią dla młodego piłkarza ilość minut.

0

@IronSanHybrid Zapomniałeś o wymianie w gabinetach.

0

@Piotr777 Tu nawet nie chodzi o znajomość z Pique czy Busim ale o zdobycie doświadczenia trenerskiego w poważnej piłce i w poważnym klubie.

0

Zobaczymy co pokaże ale 2,5 roku jakie sobie wywalczył to chyba za długo. Powinien dostać kontrakt np na pół roku, ew. 1,5 roku z opcją przedłużenia w razie zadowalających postępów. Jeśli coś pójdzie nie tak to będzie znowu problem.

4

@Vhaeraun To nie ten czas. Haland właśnie podpisał kontrakt z Dortmundem, zresztą było o tym i na naszej stronie.

1

Redakcja zapomniała o jednym punkcie: zmierzenie się z własnym brakiem doświadczenia. Tym bardziej jeśli miałby przejąć drużynę w tak trudnym momencie.

3

"Jak powiedział Carlos Velasco Carballo, wspomniane zmiany mają sprawić, że ludzie zrozumieją, co dzieje się na boisku" - jak dalej będą forsowane takie zmiany jak zamiana Superpucharu Hiszpanii na prywatny turniej szejków to ludzie nie będą musieli rozumieć co się dzieje na boisku.

3

Transfer z Brazylii i już zaczynają się schody bo trzeba się dogadywać z piętnastoma stronami. Te dwa kluby to pewnie dopiero początek.

11

Ta swoją drogą to Barca mogła by zaprosić Valencię na Puchar Gampera i zagrać ten mecz dodatkowo jako nieoficjalny mecz o superpuchar.

6

To już nie wolno mieć swojej prywatnej opinii na jakiś temat? Nie wolno wypowiedzieć swojego zdania jeśli nie jest zgodne z wymogami jakiejś tam organizacji?
I jeszcze mecz finałowy gdzie występowały drużyny które naprawdę na to zasłużyły nazywa "letnim teatrzykiem". To on jest letnim pajacykiem. Zastąpili mecz z długoletnią tradycją wydarzeniem biznesowym. Tak k...a wygląda "sport" w XXI wieku.

0

@Norkusik Wychodzi na to, że w różnych rozgrywkach jest różnie, czasem można grać pomimo dwóch żółtych/czerwonej kartki. W Hiszpanii akurat nie czego wcześniej nie sprawdziłem, sorry za wprowadzenie w błąd ale to trochę wina niejednolitych przepisów.

0

@Maniek1978 Podszkolił by się przy Gliku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?