0

Taa, to prawie taka sama drużyna, różnią się drobnymi detalami, np. Barca Guardioli grała w koszulkach w pasy, Barca dziś ma koszulki w kratkę ale przecież obie są granatowo-bordowe. Barca Guardioli grała w korkach i Barca Valdusia też więc tu nie mam żadnej różnicy.

1

@Balus Prawie. Sędzia przyjechał pociągiem i Ramos porysował wagon śrubokrętem.

1

@lukasz7531 Szczęściarz.

2

@Marjando A ja tobie życzę żebyś znalazł wreszcie pilota i przełączył na Barca Real.

1

Mina Valverde mówi wszystko. Jesteśmy słabsi.

2

Jeden idiota napisał coś o dmuchanych piłkach, ci od tego tsunami podłapali temat, jeszcze jakiś mundry stwierdził że to nic niebezpiecznego - ciekawe co będzie jak ludzie zaczną rzucać tymi piłkami na boisko i sędzia będzie musiał przerwać mecz.

9

@Mizander Dobre rozwiązanie, np dla kierowcy autobusu. Ktoś by mógł powiedzieć: o cholera, znowu słupek.

0

@ramon59 Sprzedać bez opcji pierwokupu? Można wypożyczyć z taką lub bez takiej opcji. A jeśli chodzi o opcję odkupu to wspomniany został transfer tylko z taką opcją.

0

@YoungMan Chyba żaden trener nie powie głośno takich słów, mimo wszystko trzeba zachować szacunek albo chociaż pozory szacunku dla rywala. Poza tym , my nie jesteśmy TĄ Barceloną przed którą wszyscy pękali, więc nie ma co się prężyć.

0

@janek_centrum Pewnie do pubu na mecz... chyba że będziesz miał szczęście i upolujesz bilet.

1

@przemek1920dm Jest wyczynowym sportowcem więc ma pewne ograniczenia z tym związane. Gdyby był np śpiewakiem operowym to też nie wolno by mu było robić pewnych rzeczy wpływających negatywnie na jego głos. To jest specyfika zawodu a nie niewolnictwo. Zresztą masz przykład Kubicy, który rozwijając swoją pasję praktycznie zniszczył dobrze rokującą karierę w F1.

1

@Kaktus3 Możesz mieć rację, jednak cały problem polega na tym żebyśmy to my mieli z niego pociechę a nie ktoś inny.

3

@LuisSalvano Aa, znaczy się to tylko deszcz pada?

0

@Elvisek Nie ważne kto wbiegnie i w jakiej koszulce, klub jest odpowiedzialny za to żeby nikt nie wbiegł. A jeśli wbiegłby ktoś np z Madrytu przebrany za kibica Barcy to raczej nie ma szans żeby go nie złapano i nie wyjaśniono kim jest.

0

@Douglasinho Transfer Boatenga nie wpłynął na ilość szans innych zawodników, tu może być podobnie. Tak czy siak kolejny pomysł z d...

3

@Remi70 O tak, bo jeden mecz weryfikuje całokształt pracy trenera.

1

@Borneo Tylko że jak wrzuciło się na boisko od razu całą armię rezerwowych to mieliśmy problemy z jakimiś leszczami w PK. Z Interem może być srogi wp...l.

1

@Maker0 Ale taki Jeffren jak wszedł to potrafił dobić Real.

0

Biznes się kręci, jest o czym pisać. W tej chwili zostaje w klubie sprzedany wcześniej Rakitić, odchodzą Vidal i Alena, za trzy mecze może będą jakieś roszady w składzie i prasa będzie sprzedawać kogoś innego, nie ma się co tym przejmować, to takie gadanie żeby tylko zapełnić szpalty i nazbierać kliknięć.

3

@podborski Oprócz kasy to on chciał mieć w kontrakcie zagwarantowany automatyczny awans do kadry A, bez względu na swoje postępy sportowe. Nie wydaje Ci się to chore? Może jeszcze powinien sobie zażyczyć zagwarantowania pozycji na boisku?

21

@Piotr777 Tylko weź sobie pod uwagę jak fakt przyznania takiej pensji jakiemuś żółtodziobowi wpłynął by na resztę drużyny i czy nie wiązało by się to z żadaniami finansowymi ze strony reszty zawodników. Poza tym wymagania odnośnie statusu w klubie(awans do kadry A bez uwzględniania postępów) to przesada. Nie sobie idzie do Realów, P$G i tym podobnych.

6

@lapa1173 Jak dla mnie to taka że Lewandowski strzela dla klubu którego nie lubię.

1

Co oni mają z tym strzelaniem prosto w bramkarza?

0

@xavi890 Jeśli leży na półce to i tak nie da się płacić i brać bo chętnych jest więcej więc trzeba się będzie mocno rozpychać łokciami, a poza tym oprócz tych 20 baniek to jest jeszcze licytacja co do jego poborów.

1

@cracker Jeśli już to Papę i wcale nie był jakimś tam żeli tylko zaj...m napadziorem.

0

Czyżby ten ruch miał wykluczyć innych kandydatów? Możliwe że ktoś myślał o kandydowaniu ale w terminowych wyborach. A w tej sytuacji ktoś na szybko musiałby zorganizować sobie poparcie klubów, kampanię itd. W tej sytuacji ryj Tebasa został jedynym kandydatem bez ryzyka wtopy. Chyba że nie przejdzie jako jedyny kandydat.

0

@FeloRPS Przeczytaj uważnie artykuł: tu nie chodzi tylko o brać ale i przelicytować innych w kwestii indywidualnego kontraktu. Tu może wyniknąć problem jak np w przypadku Deligta.

0

@xavi890 Problem jest taki, że napastnicy którzy spełniali by wymogi Barcy nie leżą na półce - tylko brać i płacić. Sam Suarez też może być problemem bo wiadomo że napastnik tej klasy nie zostanie z marszu odesłany na ławkę żeby grać ogony a potencjalni młodzi mogą kręcić nosem na możliwość rocznego czy dwuletniego terminowania u boku Suareza. Oni by chcieli miejsce w składzie, najlepiej zagwarantowane w kontrakcie.

1

@deiw99 Niby tak, ale czy biedaczek ostatnio nie gra za często? On taki słabowity...

0

@Pawlak1992 Kiedyś była już taka akcja że chyba właśnie Katar chciał sobie zrobić reprezentację z samych Brazylijczyków ale wtedy to nie przeszło. A zawodników z w występami w kadrze seniorów nie muszą kupować i zmieniać przepisów, wystarczy że "naturalizują" kilku zdolnych młodziaków, zapewnić sobie przychylność sędziów i działaczy z najwyższego szczebla i jest mistrz. Z trenerami to już żaden kłopot, wystarczy choćby zobaczyć gdzie zdobywa "trenerskie szlify" Xavi. Zresztą podobno idzie mu nie najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?