sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 racja. Rash jest w świetnej formie. Jak wróci Yamal i Rapha może jego na środek ...
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker cała druzyna grała ....
1
Była przerwa na wode po nie j wpadłgol wiec nie spodziewałbym sięże po długiej przerwie flick ich jakoś obudzi
0
@ROBSSSON tak zrobię.
0
@rayan_7 dlatego jha wyłączyłem masochistą nie jestem
1
A w dupie mam ich oglądanie. Tak samo jak oni mają w dupie grę w pilke
1
Hansi już teraz powinien dokonać xmian. Co to k... jest ?
0
I znowu w każdym aspekcie przeciwnicy lepsi. A to już nie jest jakaś topka przeciwnik
0
@KobeFR ha ha dobre XD
0
Hansi już widzi czym to pachnie
0
Znowu huja grają i wielkie oburzenie terZ
1
@Encore większy wałek to druga żółta i czerwona na nim. Tam to był druk 100% który ustawił mecz.
0
@kamillek88 to było załozne wręcz
1
@Barca_bwo skoro sędzię zdejmuje im piłkarzy za przelewy od Pereza ...
1
VIlla przynajmnie ciągnie z tego meczu remis. dobrze grają a sreal już sie poci. Atleti pokazało jak ichj robić.
0
@Destroyer_of_Worlds wyczekał ... leżąc ;)
1
@BenHeadley89 błędne podejście to jest zrażanie do siebie całego świata piłkarskiego i wojna z Barceloną i sędziami poza boiskiem. Wasze grzanie tematu negreiry i stronnicze rozliczanie sędziów jak tylko nie idzie na boisku to jest żałosne i wszyscy to widzą. Jeszcze jeden sezon i nikt nie będzie chciał miećnic wsólnego z takim snobistycznym klubem
18
Już wole chyba się brataćz Cerefinem i Arabem niż z Perezem i jego chorą narracją i propagandą w naszą stronę.
0
@AduŚ07 mam to samo. Irytujący jak cholera. 20 minut cyrku później 70 minut żenady. Bardziej celebryta niż piłkarz. Oby się ocknął i grał jak na początku przygody u nas bo to w złym kierunku idzie. Jeszcze jakby on faktycznie sam ciągnął ten wózek jak Messi przez lata no ale taki mega mecz w jego wykonaniu jak do tej pory widziałem jeden, z Interem (pomimo porażki)
0
@maroon tylko plebs pije wode
7
Widać po nim że kocha nasz zespół ale jego PSG dziś duuzo lepsz i nie ma co cukrować.
4
Szczerze ... zespół ma lepszy ale ten Vithinia to może buty czyścić Pedriemu
0
@cules100pro oni też mieli 2 skład wiesz o tym ?
0
@Kimi88 w sumie ja lubie ten jego styl wole tak niż jakies szachy które później i tak się źle kończą jak się cofamy bronic. Dalczego sie źle kończą ? Bo Flick ich w ogóle tego nei uczy... i dobrze wole Flicka niż takiego Simeone. Niech dobrze opanuje presing i nie wchodzi do wody której nie zna bo to się źle skończy
5
@spiderman1899 no trzeba przyznać dwoił się i troił kiedyś go nie lubiłem ale zastarbia w ostatnich miesiącach moje zaufanie.
0
Po dzisiejszym maczu mam jedno w głowie ... "i bardzo k.... dobrze!!!" jak by to przpeślizgali w takim stylu to po prostu słabe dla tego sportu by było
0
@Roobo ja w tym sezonie nie pamiętam jego dobrych meczy ale ok może jestem już uprzedzony
6
@AdrianFCB10 Flick to może byćwściekły najbardziej na siebie bo dziś to praca trenera przeważyła.
1
@Commando jasne ale w sumie dziś to wstyd straszny za 2 połowę.