1

@macio_944 racja. Rash jest w świetnej formie. Jak wróci Yamal i Rapha może jego na środek ...

0

Komentarz usunięty

0

@partymaker cała druzyna grała ....

1

Była przerwa na wode po nie j wpadłgol wiec nie spodziewałbym sięże po długiej przerwie flick ich jakoś obudzi

0

@ROBSSSON tak zrobię.

0

@rayan_7 dlatego jha wyłączyłem masochistą nie jestem

1

A w dupie mam ich oglądanie. Tak samo jak oni mają w dupie grę w pilke

1

Hansi już teraz powinien dokonać xmian. Co to k... jest ?

0

I znowu w każdym aspekcie przeciwnicy lepsi. A to już nie jest jakaś topka przeciwnik

0

@KobeFR ha ha dobre XD

0

Hansi już widzi czym to pachnie

0

Znowu huja grają i wielkie oburzenie terZ

1

@Encore większy wałek to druga żółta i czerwona na nim. Tam to był druk 100% który ustawił mecz.

0

@kamillek88 to było załozne wręcz

1

@Barca_bwo skoro sędzię zdejmuje im piłkarzy za przelewy od Pereza ...

1

VIlla przynajmnie ciągnie z tego meczu remis. dobrze grają a sreal już sie poci. Atleti pokazało jak ichj robić.

0

@Destroyer_of_Worlds wyczekał ... leżąc ;)

1

@BenHeadley89 błędne podejście to jest zrażanie do siebie całego świata piłkarskiego i wojna z Barceloną i sędziami poza boiskiem. Wasze grzanie tematu negreiry i stronnicze rozliczanie sędziów jak tylko nie idzie na boisku to jest żałosne i wszyscy to widzą. Jeszcze jeden sezon i nikt nie będzie chciał miećnic wsólnego z takim snobistycznym klubem

18

Już wole chyba się brataćz Cerefinem i Arabem niż z Perezem i jego chorą narracją i propagandą w naszą stronę.

0

@AduŚ07 mam to samo. Irytujący jak cholera. 20 minut cyrku później 70 minut żenady. Bardziej celebryta niż piłkarz. Oby się ocknął i grał jak na początku przygody u nas bo to w złym kierunku idzie. Jeszcze jakby on faktycznie sam ciągnął ten wózek jak Messi przez lata no ale taki mega mecz w jego wykonaniu jak do tej pory widziałem jeden, z Interem (pomimo porażki)

0

@maroon tylko plebs pije wode

7

Widać po nim że kocha nasz zespół ale jego PSG dziś duuzo lepsz i nie ma co cukrować.

4

Szczerze ... zespół ma lepszy ale ten Vithinia to może buty czyścić Pedriemu

0

@cules100pro oni też mieli 2 skład wiesz o tym ?

0

@Kimi88 w sumie ja lubie ten jego styl wole tak niż jakies szachy które później i tak się źle kończą jak się cofamy bronic. Dalczego sie źle kończą ? Bo Flick ich w ogóle tego nei uczy... i dobrze wole Flicka niż takiego Simeone. Niech dobrze opanuje presing i nie wchodzi do wody której nie zna bo to się źle skończy

5

@spiderman1899 no trzeba przyznać dwoił się i troił kiedyś go nie lubiłem ale zastarbia w ostatnich miesiącach moje zaufanie.

0

Po dzisiejszym maczu mam jedno w głowie ... "i bardzo k.... dobrze!!!" jak by to przpeślizgali w takim stylu to po prostu słabe dla tego sportu by było

0

@Roobo ja w tym sezonie nie pamiętam jego dobrych meczy ale ok może jestem już uprzedzony

6

@AdrianFCB10 Flick to może byćwściekły najbardziej na siebie bo dziś to praca trenera przeważyła.

1

@Commando jasne ale w sumie dziś to wstyd straszny za 2 połowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?