0

@Walker jaki jebitny makijarz na oczach na niebiesko ... poza tym piękna muza.

0

@barcowy1899 To najlepsza z możliwych opcji ;) Niech walczą o to miejsce w podstawie. bo boczni obrońcy to raczej są na stałe aż sie zmęczą

0

@Gaucho Moim zdaniem słabo. widać że ma talent ale fizyczności mu brakuje i troche się bał chyba po prostu

1

@Aragorn33 jaki smiech w tle ;) zupełnie jak u mnie

1

@barcowy1899 A mi Martin rośnie w oczach jak żaden inny w tym zespole. Surowy to był jak go Flick postanowił przerobić na bestie. Ja przecieram oczy ze zdumienia co on zaczyna grać. Balde bedzie miał problem moim zdaniem

0

@directedbyfcb nawet Casado wiedział po co wchodzi ;)

2

@Aureczek Już od dawna jest zajebisty.

1

UJ znowu drukuje .najgorszy z najgorszych

3

Dla mnie Dro słabiutko w tym meczu

0

@RosjaninBut sociedad jest zawsze groźne. Nie można popuszczac lejcy

1

@SelloutCrowd ale się odgryzł ;)

3

Kundelek brawo !!!!

1

Rooney dziś świetny dro przestraszony za bardzo

0

Komentarz usunięty

0

@Colon pytanie czy to nie jest współczesny zwiastun bo wątpie w takie przerdstawienie filmu w latach jego powstania. Ten film był reklamowany tysiące razy a zwiastuny prawdopodobnie tworzyli na potrzeby "tubylców" ;)

13

@Tasde Le Normand zawieszenie 10 meczy

0

@fotohobby dokładnie tez mi to przyszło na myśl

4

kurde z tą akcją Le Normanda to to jest norma, biali też to robią na codzień ze sie tak wyraże jeśli ich tv będzie na tym jechać no to śmiech na sali. Warto powyciągac ich dokładnie takie same zachowania

0

@marcin62 na ale nie po pierwszej porażce w lidze gdzie na plecach mają 6 zwycięstw. No takich fikołow raczej nie pamiętam.

0

@Rastafarnianin kurde strasznie nie moge odżałowąć że mu unas nie wyszło uważam go za jednego zlepszych w tym sporcie na tej planecie.

1

@Andi18 staram się być obiektywny i wiem że unas też bywa ciekawie ale wydaje mi się że u nich jest "lepiej" ;)

2

@norbi77 nie pytaj będzie cały zeson o tym w ich tv wyjaśnią ci ;)

2

Ja prdl ale takich tekstów to u nas nie ma:

"Balonik pękł zanim się dobrze napompował. Kolejny sezon można zapisać na straty"

chyba że to trol jakiś, jesli nie to współczuję kibiców. Tam jest teraz niezły madhaus. Marzą o Hallandzie i żeby był mbappe z halandem w ataku.

0

@Aragorn33 przyjemnie się czyta ;)

1

Vini dziś z czerwcem kończy jak to trochę dłużej potrwa z takim wynikiem

0

Xavi to te zmiany wali na palę mam wrażenie. A nóż coś wyjdzie

0

@Borry oby się nie podniosl

1

Ha ha jak miło patrzeć jak puchną jajca tym gwiazdeczkom. Real tv już materiał zbiera XD

1

Jprdl a Turek zamiast zejść to miny strzela. To było czerwo

2

Przecież to jest k czerwo czyste !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?