sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"9 na 10 obrońców w takiej emocjonującej końcówce zrobiło by to samo" Pamiętaj że tutaj górę biorą emocje - nie mówimy o samych umiejętnościach. Tak odbijając trochę od tematu mam taką dygresję: wszystko posypało się od porażki z Realem tak jakby nam oddali tą lipną formę jaką mieli przez cały sezon. Szlag mnie trafia przez to. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie że gdyby nasi położyli wtedy Real dalej by była forma 9 pnkt. przewagi i LM w zasięgu ale to oczywiście tylko gdybanie ;)
0
Moja wina - nie wpisałem daty urodzenia ale uwierz mi jestem sporo starszy ;)
0
Ja trzymam kciuki że dadzą rade nie wypisuje głupot że tak się stanie. Wiem że emocje są duże ale Pique to ... no właśnie obrońca i ze swoich zadań wywiązuje się dobrze. Ja wyłączyłem TV po tym jego strzale tak się zagotowałem ale nie będe go negatywnie oceniać bo 9 na 10 obrońców w takiej emocjonującej końcówce zrobiło by to samo.
0
Oczywiście że dostrzegam ale TO NIE ZNACZY ŻE ODPUŚCILI :) . Kurde jest film jak Iniesta płacze w autokarze po porażce na Calderon. Daj spokój. To że dali z siebie wszystko jestem pewien w 100% inna sprawa że za dużo nie mieli już w baku i tyle. To też są ludzie.
0
Ale wiesz że nie mieliśmy spadku formy w lutym który jest praktycznie wpisany w każdy sezon? To sinusoida i praktycznie zawsze jest. Wiesz co to oznacza ? Że w końcu musiał nadejść i to przez to ze tak długo trzymaliśmy poziom nadszedł ze zdwojoną siłą. Nie gadaj głupot że im się nie chciało. Fizjonomii się nie oszuka. LE zagrał vabank z przygotowaniami i prawie mu się udało. Ja trzymam kciuki że dociągną i zdobędą te puchary. Jedziesz po najlepszej drużynie ostatnich kilku lat. trochę pokory. Jak Barca tak cie irytuje po takim dobrym okresie to nie wyobrażam sobie żebyś mógł być kibicem jakiejkolwiek innej drużyny które o wynikach Barcy z ostatnich lat mogą marzyć. Napisałem wcześniej i jestem tego pewien - mogli przejść do historii podwójnym trypletem. Niewierze ze odpuścili a jak ty tak uważasz to po prostu słaby kibic z ciebie. Nie bądźmy kibicami kilku ostatnich meczy bo to jest śmieszne - patrz na całokształt. Odbiją się jeszcze to jest BARCELONA
2
popieram w 100%. Dużo tu jest kibiców którzy traktują Barcelone jak dobry film. Nieważne że nie przegrali 39 meczy z rzędu nieważne że końcówka sezonu i oddychają rękawami. Muszą być najlepsi "bo przecież ja im kibicuje no nie" ? Jeśli ktoś uważa że mając szanse na drugi z rzędu tryplet nie dali z siebie wszystkiego nie jest po prostu kibicem. Ja im ufam - widziałem te mecze. Intensywność była na poziomie takim na jakim mogła być w tym momencie. Bo Messi człapał ? grał na nieziemskim poziomie prawie dwa sezony. Jak można tak pisać w ogóle ?
1
Tak wszystko racja. Sezon poprzedni bravo to jakas magia byla. Do tej pory nie moge uwierzyc ze nie dali go do 11 stki roku.Zdobyl wdzystko jako jedyny a dali nouera za mistrza niemiec i puchar niemiec. Bravo mial tryplet i puchar ameryki. No ale coz takie to wladze sa ;)
1
Tak masz rację .. lecz Bravo się nie wyłamał XD. Jak obserwowałem fatalną gre zespołu w ostatnich meczach to np bardzo rzuciło mi się w oczy że Masherano grał świetnie. Dwoił się i troił i grał sercem jak jasna cholera. Bravo miał szanse na tle kolegów się wybić ale tego nie zrobił
0
Odpisałem Ci na górze ;) że nie byłem nigdy fanem Matsa ale obiektywnie teraz moim zdaniem nadszedł jego czas. Widać że ma ambicje i bardzo chce, do tego jest opanowany jak cholera w polu. Pomine argument gry nogami bo mnie też to już wkurza ;). Bravo natomiast w tym sezonie gra przyzwoicie - poziom podobny do Matsa. No i ja tam pamiętam że to jednak Mats miał być numerem jeden a Bravo zamiennikiem
1
Nie jestem fanem Matsa w zasadzie długo nei mogłem się przekonać do niego. W tym momencie tdo zmiany podejścia bardziej nakłoniły mnie przeciętne występy Bravo.
1
Bravo miał jeden sezon fenomenalny ale tylko jeden. Pamiętaj że kupowaliśmy go jako zmiennika dla Matsa. Odpalił i chwała mu za to. Ale Nie można jechać cały czas na wrażeniu sprzed roku. Bravo spuszcza z tonu troche i tyle. Natomiast Marc ma ciśnienie - widaćże jest głodny gry. Nie wykorzystać tego i ciągnąć taki układ to moim zdaniem głupota.
0
Buffon grał chyba tylko we Włoskiej lidze która jest specyficzna (catanaccio - te sprawy). Nie chce mu umniejszać nic bo to legenda ale do Barcy by się moim zdaniem nie nadawał.
2
Tak tylko że obsada bramki Barcy nie jest łatwą sprawą. (gra nogami i te kwestie). Akurat Stegen idealnie się nadaje. Tobie też odpwiedziałem na dole. Uważam że Buffon by u nas kaszane grał
3
Na jakiej podstawie piszesz że lepszy ? Miał jeden sezon fenomenalny. Teraz puszcza co mecz. Jak dla mnie ostatnio Stegen lepiej sie prezentuje
2
True. Wszyscy tu jeszcze jadą na poprzednim sezonie gdzie Bravo był fenomenalny. W tym już nie jest więc obiektywne zmiany konieczne.
0
BO jest młodszy i w perspektywie czasu da nam więcej niż Bravo ? Poziom podobny
0
A z takiej że on już jest w 100% na to gotowy. Jest zajebistym młodym bramkarzem który powinien grać żeby się rozwijać. Bravo nam zapewnie jeszcze 1-2 sezony a Stegen z 10 lat grania na spokojnie.
0
Wóz albo przewóz w tym momencie. Pamiętajmy że dla niego właśnie się skończył sezon przez polityke grania tylko w pucharach (oczywiście finał pucharu króla został ale to tylko jeden mecz). Wydaje mi się że Lucho powinien odwrócić role. Ter Stegen na lige Bravo na puchary. Jak bravo się skończy to Ter Stegen ogarnie całość
1
Ludzie oni sa po prostu zajechani i tyle. W tym roku nie bylo spadku formy w lutym jak zwykle. Fakt mile to bylo ale liczenie ze nie nadejdzie do konca sezonu bylo po prostu naiwne. Trzymam kciuki aby dolek minol szybciutko. Kazdy zesół ma wzloty i upadki sukcesem jest szybko pokonywac upadki a barcelona umie to robic. Więc nie panikowac tylko kbicowac. Ocenimy po sezonie.
0
Jest dokładnie odwrotnie. Kibicowałem Barcelonie już w 93 ;) no ale cóż ....
0
Dzięki za odpowiedz. Ja widzę to jednak inaczej ale Cie rozumiem. Pozdrawiam.
2
Wkurzają mnie już te ględzenia. To tylko rozprasza. Jeśli matematycznie będzie roztrzygnięta to będzie. Na razie to tylko rozkojarza jak jeden będzwał z drugim trują swoje przypuszczenia. 3 mecze temu może bym to przemilczał ale dzisiaj to tylko przeszkadza niż pomaga i dalekie jest od prawdy
0
ja się zaczynam zastanawiać czy nie będę grał w następnej edycji serio :).
0
Jest jeszcze liga i puchar "kibicu"
0
Kurtis_w wydajesz się być obiektywnym fanem Realu (pisze serio). Powiedz prosze czy nie masz podejrzeń jeśli chodzi o te wasze losowania ? One naprawde dają do myślenia - bez spiny prosze. I nie chodzi mi tutaj akurat o City teraz, ale ogólnie o kilka ostatnich lat. Przecierz od przynajmniej dwóch lat można typować i w 90 procentach trafiać co dostajecie.
5
Myśle że większość już je znała przed losowaniem :)
2
Chłopie odkilku już lat można trafiać bez skuchy co trafi real. To nie jest teoria :)
3
to nie jaja to korupcja
0
Kóźwa i tak trafią w końcu na kosę. Ja podejrzewam że Man City już ich rozjedzie ale nawet gdyby nie. To finału już nie kupią.
0
Masz 100% racji. Ale często takie blokady schodzą właśnie w meczu i nagle taki Messi odwraca losy ja się w sumie nie dziwie że go trzymał. Równie dobrze mógł zaskoczyć i w końcówce walnąć hat-trika - nie raz już to oglądaliśmy. Ale teraz fakt - przerwę powinien sobie zrobić 1-2 mecze.