sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z nimi gralismy to widac bylo jak chorwat odstaje od naszych ... niestety.
0
Oczywiście na swojej pozycji. Ja go też nie lubię ale fakty są faktami ;)
0
Cafu lepszy był :)
0
Jeszcze wczesniej był zdaje sie Puskas. To był kozak dopiero ;)
0
Smieszne jest twoje zdziwienie. Luis Felipe miał sezon na poziomie naszego Suareza
0
O to to XD he he
7
Christo jak Zlatan. Charakteru mu nie brakuje. Jedni go kochają inni nienawidzą. Ja z zaciekawieniem oglądam jego poczynania w mediach i raczej go bardzo lubię :). Może i przegina ale kocha Barce więc ... ;)
0
Nasz bohater i obrońca *_* ;)
0
Moze za to wladnie zaplacil Perez ;)
1
Wtady białym nagadał glupot ten debil Maurinho. To przez niego sie tak zachowywali. Inna sprawa ze kazdy swoj rozum ma ....
1
Dzisiaj wygrana Barcy. Real se tez moze wygrac natomiast w LM tylko. Atleti :)
3
Maradona ... chyba na bramce XP
0
Trzymamy Kciuki za rudego :)
0
Pozniej beda latały Hamesy po 100 baniek w przecenie ;P
0
Bez przesady zakupy zrobil tylko bayern bo praktycznie skonczyli sezon. Reszta ekip w Europie nie chce rozpraszac transferami grajkow w najwazniejszym momencie sezonu.
0
ha ha ha barcafan_89 i KukiMonster przeciwstawne zdanie ale nie byłem w stanie nie polubić i jednego i drugiego komenta :D
0
Moje dragi nie sa mocniejsze od twojego kija w tyłku :P
0
Miodek Junior a może senior ? Czy zwykły mądrala ? Troche skrótów myślowych i wysyp polonistów z gimbazy ... a to ci heca!
4
podobno według mnie ;) a oficjalnie podaje hiszpański SPORT
2
Podobno Denis Suarez oficjalnie pierwszym wzmocnieniem w okienku letnim
3
Neymar stracił skuteczność i formę. Powinno się zawodników rozliczać na ich miarę a nie na miarę " dobrego meczu". To jest Neymar kupiony za grube kokosy. Oczekujemy od niego troszkę więcej niż nawet od Suareza. W końcu to spadkobierca splendoru Messiego i CR7... więc według mnie jak najbardziej rację mają jednak kibice. I wcale go nie hejtuje. Dalej w niego wierze ale to nie był "Zawodnik meczu". Dla przykładu Messi może człapać a i tak zrobi 3 asysty i strzeli gola. Rabony i wciskanie na siłę goli wypracowanych przez kolegów mnie nie przekonują.
8
Zgadzam się z NGRonnie10 Neymar jest pod formą na pewno nie zasłużył na zawodnika meczu. Tak na marginesie trochę cie wyobraźnia poniosła z tym wywodem. Jak widać po lajkach nie tylko on tak myśli.
3
Oceny MSN czytelników o wiele lepiej trafione niż oceny redakcji.
0
Poza tym niekoniecznie Hummels był priorytetem. Nikt nie ma monopolu na fajne transfery.
0
Mats Hummels podpisał kontrakt z Bayernem do 2021 :(
0
Dokładnie. Według mnie zbliźony do Bartry a jak wiadomo na Bartre nie stawiamy a chłopak ma przynajmniej serducho do gry
1
Te nazwiska budza lęk ? Bez jaj ;). Lęk to moze budzi Diego Godin np.
0
jeszcze sie obs .... ał przy łapaniu prostej piłki. Co za cieć
0
Stwierdzam tylko fakt osobiście mi to zwisa, jeśli uważnie czytasz to z przymrużeniem oka to napisałem więc się tak nie spinaj.
0
Powiedział coś miłego i już wszyscy że jest ok. A jak pojechał kopytkiem po Messim to chcieliśmy go zabić ;) he he