0

Jak z nimi gralismy to widac bylo jak chorwat odstaje od naszych ... niestety.

0

Oczywiście na swojej pozycji. Ja go też nie lubię ale fakty są faktami ;)

0

Cafu lepszy był :)

0

Jeszcze wczesniej był zdaje sie Puskas. To był kozak dopiero ;)

0

Smieszne jest twoje zdziwienie. Luis Felipe miał sezon na poziomie naszego Suareza

0

O to to XD he he

7

Christo jak Zlatan. Charakteru mu nie brakuje. Jedni go kochają inni nienawidzą. Ja z zaciekawieniem oglądam jego poczynania w mediach i raczej go bardzo lubię :). Może i przegina ale kocha Barce więc ... ;)

0

Nasz bohater i obrońca *_* ;)

0

Moze za to wladnie zaplacil Perez ;)

1

Wtady białym nagadał glupot ten debil Maurinho. To przez niego sie tak zachowywali. Inna sprawa ze kazdy swoj rozum ma ....

1

Dzisiaj wygrana Barcy. Real se tez moze wygrac natomiast w LM tylko. Atleti :)

3

Maradona ... chyba na bramce XP

0

Trzymamy Kciuki za rudego :)

0

Pozniej beda latały Hamesy po 100 baniek w przecenie ;P

0

Bez przesady zakupy zrobil tylko bayern bo praktycznie skonczyli sezon. Reszta ekip w Europie nie chce rozpraszac transferami grajkow w najwazniejszym momencie sezonu.

0

ha ha ha barcafan_89 i KukiMonster przeciwstawne zdanie ale nie byłem w stanie nie polubić i jednego i drugiego komenta :D

0

Moje dragi nie sa mocniejsze od twojego kija w tyłku :P

0

Miodek Junior a może senior ? Czy zwykły mądrala ? Troche skrótów myślowych i wysyp polonistów z gimbazy ... a to ci heca!

4

podobno według mnie ;) a oficjalnie podaje hiszpański SPORT

2

Podobno Denis Suarez oficjalnie pierwszym wzmocnieniem w okienku letnim

3

Neymar stracił skuteczność i formę. Powinno się zawodników rozliczać na ich miarę a nie na miarę " dobrego meczu". To jest Neymar kupiony za grube kokosy. Oczekujemy od niego troszkę więcej niż nawet od Suareza. W końcu to spadkobierca splendoru Messiego i CR7... więc według mnie jak najbardziej rację mają jednak kibice. I wcale go nie hejtuje. Dalej w niego wierze ale to nie był "Zawodnik meczu". Dla przykładu Messi może człapać a i tak zrobi 3 asysty i strzeli gola. Rabony i wciskanie na siłę goli wypracowanych przez kolegów mnie nie przekonują.

8

Zgadzam się z NGRonnie10 Neymar jest pod formą na pewno nie zasłużył na zawodnika meczu. Tak na marginesie trochę cie wyobraźnia poniosła z tym wywodem. Jak widać po lajkach nie tylko on tak myśli.

3

Oceny MSN czytelników o wiele lepiej trafione niż oceny redakcji.

0

Poza tym niekoniecznie Hummels był priorytetem. Nikt nie ma monopolu na fajne transfery.

0

Mats Hummels podpisał kontrakt z Bayernem do 2021 :(

0

Dokładnie. Według mnie zbliźony do Bartry a jak wiadomo na Bartre nie stawiamy a chłopak ma przynajmniej serducho do gry

1

Te nazwiska budza lęk ? Bez jaj ;). Lęk to moze budzi Diego Godin np.

0

jeszcze sie obs .... ał przy łapaniu prostej piłki. Co za cieć

0

Stwierdzam tylko fakt osobiście mi to zwisa, jeśli uważnie czytasz to z przymrużeniem oka to napisałem więc się tak nie spinaj.

0

Powiedział coś miłego i już wszyscy że jest ok. A jak pojechał kopytkiem po Messim to chcieliśmy go zabić ;) he he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?