tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Czekaj aż Neymar będzie kazał potrzymać piwo ;)
2
@macio_944 ja w pierwszej kolejności czekam na Cirillę Fionę Elen Rianon, a dopiero później na inne tytuły ;)
1
@Hosh papalev
1
@Tasde Odwołać te mistrzostwa i tyle :P
1
@macio_944 poranna kupa i do roboty
0
@Lordzi ja w planach mam ewentualny finał tylko i to jeszcze jak nic nie będę miał do roboty ;)
0
@Recha_0684 ja z reguły oglądałem mecze Polaków oraz ewentualny finał ;)
0
@Recha_0684 ja jakbym miał obejrzeć 20 procent meczów to chyba byłby mój rekord ;D
1
@Faro szybciej się zacznie, szybciej się skończy ;)
0
@marcin62 co mówi bezimienny gdy chcesz otworzyć zamek, a nie masz wytrychów?
0
@marcin62 czym?
0
@Hosh może to jakiś spoiler, że bohater dokona rzeczy wielkich, np. przegoni jakiegoś demona albo pocałuje Gomeza w dupę
1
@Giwera ja właśnie zjadłem ostatni kawałek kiełbasy ;D
1
@Kozinho. Widzisz? Okazuje się, że nie jesteś wyjątkowy
2
@Encore to i tak słabo w porównaniu z panem Adamem Małyszem
2
@aspr1me przecież to tylko fajne ciepełko
7
@Hosh Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tutaj tylko po to, by móc pocałować Gomeza w dupę.
1
@mordini123 ale napisałem :D miało być "to co wstawiłeś to rozdzielacz" :D
4
@mordini123 To jest wstawiłeś to rozdzielacz.
Złodziejka jest poniżej
https://apmal.pl/images/produkty-apmal/gniazda_na_kabel/rozgaleznik_dp_2_cz/zlodziejka-czarny-podwojny-rozgaleznik-do-gniazdka-retro-z-uziemieniem-loft-apmal%20(1).jpg
2
@Criss18Barca A ja nie widzę ani jednego, bo mam go w ignorowanych oraz mam wtyczkę od @PeRRy ;)
1
@Raphinha11 Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
0
Komentarz usunięty
1
@Misiusessi ja mam wolne cały tydzień. Pozdrowienia z Trójmiasta ;)
1
@APTAPT dwa przeczące sobie wydarzenia
0
@pt9 Kogoś obrazić to fajnie, ale jak Ciebie to niefajnie.
0
@pt9 Może to dlatego, bo widziały Ciebie? :P
2
@marcin62 Ich gry to istny majstersztyk ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z kim się widzimy w niedzielę w na Ergo Arena? :P
https://www.ebilet.pl/media/cms/media/qxmoljbv/656x369-copy-3-kopia-3-copy-1-4eaec081-cf62-4782-a4c7-2153f594f418.webp
1
@pt9 Skąd wiesz, że te singielki po prostu nie wyszły na spacer z psami, a chłop był np. w robocie?