tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard masz chorom curke?
1
@Herato W tym roku wygra Ligę Mistrzów.
0
@MichalVamos Stray :P
0
@marcin62 Jak poszedłem do Asgardu to musiałem chwilę się zatrzymać i popatrzeć. Zawołałem też siostrzenicę i podziwiała widoki :D albo tam gdzie walczyło się z walkiriami Hirst i Mist, ta miejscówka też była przepiękna.
0
@marcin62 Grałeś w God of War: Ragnarok? Tam też są piękne widoki.
1
@Zbyszard Jeśli zrobiony w zgodzie z tradycyjną polską recepturą to tak ;)
0
@July_6_BcN U mnie jest tak, że ona sama chce pchać wózek. Już musi być naprawdę ciężki, żeby nie chciała :P
0
@ArcziArtt ja właśnie wróciłem z nocki
0
@Chaoss spadek też ;)
4
@gumaz szczyt głupoty
6
@Marusek nie mieli internetu, prądu to co innego pozostało? ;) chociaż wielu Rosjan dziś też tego nie ma ;)
0
Tor w Poznaniu wznawia działalność :P
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1616171423844629&set=a.515392603922522
1
@Aequlibre Zimne, darmowe i następne.
A tak na poważnie to nie piję piwa ;)
1
@agaFCB Może wcześniej był dziurawy i dlatego dźwięk się nie zmienił :P
1
Chodzą plotki, że Czarnego PANA w serialu w świecie Harry'ego Potter'a zagra kobieta. Ten serial to będzie hit na miarę Wiedźmina od netflixa :D
1
@Bolton Ale Lukebakio czy Bearman byli komplementowani :P
1
@PatrychoO porzygamy
0
@Karol145 Widzę, że mamy tu widza tej telewizji. Co było, a co jest mówione o tym człowieku? :P
0
@PatrykBarca We Francji, przybysze ze wschodu przesuwają kraje :P
1
@esem91 Bez S. Roberto nie mamy szans :P
0
@KrychaFCB Mieszkam niedaleko Poznania, a nie miałem o tym pojęcia :D
0
@KrychaFCB To w Poznaniu był jakiś tor?!
3
@Mario96w za to samochody same chodzą :P
2
@EzioAuditoreDF Mnie nie zdziwi żaden zawodnik w żadnym klubie ;)
0
@Tomaszekkkkk a może sny to prawdziwe życie, a to co uważamy za jawę to faktycznie sen?
1
@macio_944 Ja prawdopodobnie będę modernizował gdy Wiedźmin 4 będzie miał wyjść. To już taka moja tradycja przy grach Redów ;)
2
@Sulimo Geralt z Yennefer lubią to
0
@Blantozaur W filmie też jest poruszony ten temat. Polecam obejrzeć.
1
@PeRRy Jakby się dało to mógłby wyskakiwać komunikat osobie ignorowanej, żeby mnie nie oznaczała, bo tak tego nie odczytam :D
0
Kacper Pitala o dogadywaniu się z kosmitami