tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca its de fajnal dziam dziam
1
@Commando Nie znowu tylko cały czas.
1
@Stinger_ I tyle samo Maciej Kot ma zwycięstw w konkursach Pucharu Świata :P
10
@matador Ja pytam z ciekawości jak można kłócić się o polityków? Bo ja nie widzę żadnego powodu do kłótni na temat tych osób, niezależnie z którego ugrupowania są. Same hieny, mendy i złodzieje.
0
Nowy pracownik na frezarce
https://jbzd.com.pl/obr/4309354/normalne
0
Geralt gdy zobaczy potwora
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/jbvE2MkIPV6wqvdykLWsRZPtacj0hel9.mp4
3
@AxelF życie na Marsie
https://pobierak.jeja.pl/images/b/f/0/136160_zycie-na-marsie.jpg
0
@tbas nawet lepiej, bo wyższy poziom będzie ;)
0
@fejkenq ale może też nie wygrać :P
0
Jakie noty za styl?
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/pb8fS2bTntK7vHNFsgyxWpzNp1M4XY1D.mp4
0
@Kgorecki2500 Zgłodniejesz to postoisz :P
2
@Stinger_ 3 - tyle Kamil Stoch będzie miał zdobytych w karierze Kryształowych Kul.
1
@gumaz dłubię w nosie
1
@TR3YWAY dwie poprzednie zimy śmigałem na letnich ;)
1
@macio_944 Jest wystarczająco głupi by być posłem*
1
@ranger3120 To przez poniedziałek i to po tygodniowym odpoczynku :P
3
@macio_944 sparing z City? ;)
1
Co lubią wiedźmaki
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/11/normal/t5UmIdg8X6YPGYDPwGnauGpwnO2y0hn4.png
0
@Faro Nie no, płacenie za brak reklam jest gorszą rzeczą przez nich wymyśloną :P
0
@4drian0 Będzie The Last Of Us Part 3
0
Cyber Marian z nowym sucharem
0
@FcPortoFan1999 chyba laktozy
1
@barcafan1789 Co prawda inna sytuacja, ale się podzielę. Kolega miał 2 czy 3kg nadbagażu. Musiał za to zapłacić. Inna osoba mieściła się w limicie, ale...
on chudy jak patyk, a tej drugiej osobie musieli pasy bezpieczeństwa dokładać, bo była tak gruba, że były za krótkie. Kto w takim przypadku miał większy "bagaż"? :D
1
@Popitek12 Dobrej pizzy hawajskiej nie da się nigdzie zjeść, bo taka nie istnieje :P
0
@marcin62 A to już nie można filmiku skomentować? Ludzie komentują też filmy nagrywane przez aktorów i/lub animacje :P
0
@BorzyKrzys U mnie na wsi są otwarte :P
4
@patrix211 To i tak o 169,50 za drogo
0
@Foton zaraz zeżre tę biedną ekspedientkę :P
0
@norbi77 taktyczny
3
Program zawodów na Lillehammer, Falun i Rukę @July_6_BcN @JanneAhonen @Criss18Barca @VegetaPolska
https://zapodaj.net/plik-KWBzhZJaxz