0

@Hosh Takie błędy można wybaczyć :)

0

@Hosh Meczyki podają, że stołeczni są ostatni :P

0

W ekstraklasie odpowiedni klub na odpowiednim, ostatnim miejscu ;)

0

@Roobo Znam inne przyśpiewki o tym klubie

1

@Hosh Jestem gdzieś tam :P


2

Oby stołeczne kluby dziś przegrały

3

Najważniejszy polski sportowiec


3

@Foton przesuń "j" na koniec nazwiska :P

0

@Criss18Barca Pan Kamil przerwie tę serię :P @July_6_BcN

0

@Popitek12 skaczący i wygrywający

0

@BulaKG To akurat szkoda, że się stało, ale są jeszcze dwa tygodnie :P

1

@Gibbon_FCB Lepiej mieć dwóch niż jednego :P

1

Spokojnie, dobrze jest


0

@BulaKG Ciekawe dlaczego :P :D

7

@Giwera Wbrew obiegowej opinii, langusta żywi się wyłącznie owocami morza… choć gdyby mogła, jadłaby dżem.

1

@L4ngusta Ciesz się, że jeszcze jesteś młody i nic ci nie strzyka :P

0

@UriBoyka Jak to się mówi? "Selekcja naturalna"? :P

1

@heniusss Hunter jest tylko jeden


0

@Stinger_ niedługo Polacy będą wygrywać

0

@Criss18Barca A między drugim a dziesiątym zawodnikiem jest 15,1 pkt różnicy :D

0

@July_6_BcN Oglądaj, oglądaj i się nie przejmuj ;) :P

0

@UriBoyka Domenator

5

@Eklerek Powiedzmy sobie szczerze. Przyszedłeś tu tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę.

0

@Stinger_ I tak do końca konkursu

3

@mordini123 Kolejni proszą się o piracenie :P

1

@PatrychoO żebym nie musiał Ci tego przypominać ;)

3

@kubix05 Bulbulator

5

@lukaszmatusiewicz FC Albatros

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?