tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj pisałem jak fajnie brzmi "In The Army Now" Status Quo w prędkości 1.5. Teraz stwierdzam, że We Are The CHAMPIONS jest piękne, w każdej możliwej wersji, w każdym możliwym języku...
0
Zależy ile do tej pory wypiłeś :)
0
Masche gola i wieczór idealny :)
0
I nawet samobóje strzelają :)
1
Chyba pomału można zacząć świętować :)
1
Piwko otwarte. Zaczynamy, mam nadzieję, mecz o mistrzostwo.
0
Liverpool i Lech Poznań.
3
Tarzan jak prawdziwy. El capitano ma talent nie tylko do piłki :)
0
Polityka polityką, ale ci najeźdźcy zagrażają życiu Europejczyków i nie tylko zresztą. Warto rozmawiać!
5
A średnie średnimi :P
0
Ja nikogo nie obrażam(przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak któryś z moderatorów się zdenerwuje to rożnie może być :) Dlaczego posty o atakach terrorystycznych są prawie natychmiast usuwane?
5
Teraz trzeba uważać, żeby bana nie dostać. Ludzie! Uważajcie na niePOprawność polityczną...
0
Pewnie Nirvana "Smells like teen spirit" też nie jest Ci obca :) Chociaż to bardziej rock niż metal, ale również klasyk
2
Nie wiem po ile teraz stoją telefony marki Sony, ale któryś z serii "Xperia Z". Miałem dwa i nie narzekałem. Kiedyś Sony Xperia Z i teraz mam Xperia Z3 compact.
0
Jakby grywał to dlaczego nie? Z kolei jakby miał siedzieć na ławce i się marnować to STANOWCZE NIE :)
0
Jakbym wygrał, którąś stówkę to pewnie potem zagrałbym za połowę wygranej i bym przegrał. Potem znowu za połowę z tego co mi zostało i tak w kółko Macieju :)
0
Ja jeszcze bardziej wolę w wykonaniu Sabatonu :) Tak w ogóle Sabaton to mój drugi ulubiony zespół muzyczny, pierwszy jest nasz rodzimy Hunter :)
0
Status Quo - In The Army Now w szybkości 1.5, coś wspaniałego
1
Suwalszczyzna :P
28
Maradona i Messi, muszę to zobaczyć!
1
Rok urodzenia również :) Tylko nie sprawdzaj, bo nie mam ustawionego :P
0
Ale i tak prędzej czy później wszystko przegrasz, być może narobisz sobie długów. Tak czy owak, życzę powodzenia :)
1
Albo do Frei :P
1
Akurat dwójka jest moim zdaniem najgorsza z całej serii :) Co nie znaczy, że to jest słaba gra, nic z tych rzeczy!
0
Dodatek do Wiedźmina jest najbardziej wyczekiwaną grą roku :)
0
Grałem w Uncharted 3 i powiem Ci, że Wiedźmin bije te grę na łeb, na szyję. W czwórkę nie grałem, bo mam tylko ps3 i PC :P
0
Prawdziwe kłamstwa :P
0
Ja zawsze gdy usłyszę czyjś wiek to się śmieje, że to stary (i tu pada niecenzuralne słowo na "ch", którego ze względu na regulamin pozwolę sobie nie zacytować) :) Ta osoba może być nawet młodsza ode mnie :P
1
Na pewno nie wiecie. Yaya Toure obchodzi dziś 33 urodziny!
0
Jak gra w piłkę może być działaniem antymuzułamńskim? Jak? Niech ktoś mi to wytłumaczy. To samo tyczy się tego chłopca w "koszulce" Messiego.