0

Wczoraj pisałem jak fajnie brzmi "In The Army Now" Status Quo w prędkości 1.5. Teraz stwierdzam, że We Are The CHAMPIONS jest piękne, w każdej możliwej wersji, w każdym możliwym języku...

0

Zależy ile do tej pory wypiłeś :)

0

Masche gola i wieczór idealny :)

0

I nawet samobóje strzelają :)

1

Chyba pomału można zacząć świętować :)

1

Piwko otwarte. Zaczynamy, mam nadzieję, mecz o mistrzostwo.

0

Liverpool i Lech Poznań.

3

Tarzan jak prawdziwy. El capitano ma talent nie tylko do piłki :)

0

Polityka polityką, ale ci najeźdźcy zagrażają życiu Europejczyków i nie tylko zresztą. Warto rozmawiać!

5

A średnie średnimi :P

0

Ja nikogo nie obrażam(przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak któryś z moderatorów się zdenerwuje to rożnie może być :) Dlaczego posty o atakach terrorystycznych są prawie natychmiast usuwane?

5

Teraz trzeba uważać, żeby bana nie dostać. Ludzie! Uważajcie na niePOprawność polityczną...

0

Pewnie Nirvana "Smells like teen spirit" też nie jest Ci obca :) Chociaż to bardziej rock niż metal, ale również klasyk

2

Nie wiem po ile teraz stoją telefony marki Sony, ale któryś z serii "Xperia Z". Miałem dwa i nie narzekałem. Kiedyś Sony Xperia Z i teraz mam Xperia Z3 compact.

0

Jakby grywał to dlaczego nie? Z kolei jakby miał siedzieć na ławce i się marnować to STANOWCZE NIE :)

0

Jakbym wygrał, którąś stówkę to pewnie potem zagrałbym za połowę wygranej i bym przegrał. Potem znowu za połowę z tego co mi zostało i tak w kółko Macieju :)

0

Ja jeszcze bardziej wolę w wykonaniu Sabatonu :) Tak w ogóle Sabaton to mój drugi ulubiony zespół muzyczny, pierwszy jest nasz rodzimy Hunter :)

0

Status Quo - In The Army Now w szybkości 1.5, coś wspaniałego

1

Suwalszczyzna :P

28

Maradona i Messi, muszę to zobaczyć!

1

Rok urodzenia również :) Tylko nie sprawdzaj, bo nie mam ustawionego :P

0

Ale i tak prędzej czy później wszystko przegrasz, być może narobisz sobie długów. Tak czy owak, życzę powodzenia :)

1

Albo do Frei :P

1

Akurat dwójka jest moim zdaniem najgorsza z całej serii :) Co nie znaczy, że to jest słaba gra, nic z tych rzeczy!

0

Dodatek do Wiedźmina jest najbardziej wyczekiwaną grą roku :)

0

Grałem w Uncharted 3 i powiem Ci, że Wiedźmin bije te grę na łeb, na szyję. W czwórkę nie grałem, bo mam tylko ps3 i PC :P

0

Prawdziwe kłamstwa :P

0

Ja zawsze gdy usłyszę czyjś wiek to się śmieje, że to stary (i tu pada niecenzuralne słowo na "ch", którego ze względu na regulamin pozwolę sobie nie zacytować) :) Ta osoba może być nawet młodsza ode mnie :P

1

Na pewno nie wiecie. Yaya Toure obchodzi dziś 33 urodziny!

0

Jak gra w piłkę może być działaniem antymuzułamńskim? Jak? Niech ktoś mi to wytłumaczy. To samo tyczy się tego chłopca w "koszulce" Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?