2

Dzięki za odpowiedź, teraz trzeba iść po piwko, bo się zdenerwowany chodzę od kilku dni przez jakiegoś złodzieja. Może się trochę uspokoję :)

I jeszcze reklamówka mi się podarła...

0

Co można zrobić gdy się zakupiło przedmiot na alledrogo, pieniądze wysłało się z góry, a sprzedający milczy? Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile.

0

Nie znam jej :P

1

To się zgraliśmy :)

1

To nie jest to czasami?

0

Ja nie. Łatwa była czy nie do napisania?

0

Lordi był najlepszy w całej historii tego konkursu :)

0

The walking dead, ewentualnie M jak miłość :)

0

To w takim razie "autostrada czasoprzestrzenna" ale wtedy dolatuje się z punktu A do punktu B, jak na przykład między miejscowościami. A co gdy dolecisz do punktu B i sobie możesz dalej eksplorować wszechświat? Moim jednym z największych marzeń jest wylecieć w kosmos.





1

Milionerzy w "TVN".

0

Ciekawe jak wygląda koniec kosmosu. Lecisz, lecisz i bum? Czy może lecisz bez końca i wtedy okazuje się, że kosmos jest kulą i latasz z dookoła bez końca, czy może lecisz,lecisz i nic, koniec nie ma już nic. Tylko ciemność.

0

Wszechświat powstał z wyniku "wielkiego wybuchu". Można to porównać do wielkiego balona zawierającego wszystkie pierwiastki. Pytanie skąd się wziął się pierwszy, drugi i kolejny pierwiastek.

1

Kiedyś bajką było porozumiewanie się na odległość czy podróżowanie w powietrzu. Kto by pomyślał, że można jeździć bez pomocy koni?

1

Kiedyś nie znano elektryki. Przypuszczam, że jest jeszcze wiele rzeczy, zjawisk do odkrycia na naszej planecie, a co dopiero w kosmosie. Życie prawdopodobnie istnieje, ale w jakiej formie to już ciężko stwierdzić.

0

Kiedyś odbyła się tu rozmowa na temat życia pozaziemskiego. Jeżeli ono istnieje to jak sobie je wyobrażacie? Ludzie tacy jak my, potwory jak w "Obcym", "Cosiu", "Dniu niepodległości" , może jakieś bakterie albo coś na wzór "Gwiezdnych wojen", wiele ras, roboty itp. itd?

0

Na tej stronie jest trochę "trollów" może koledzy Barta z Wiedźmina :)

0

Albo jestem ślepy, albo nie widzę, żeby ktoś już to wstawił :P

7

2

Dobra, ok, ale dlaczego abonenci cyfrowego polsatu muszą dodatkowo płacić?

0

Podobno tak, ale ja w to nie wierzę. Moim zdaniem i tak się wszystko przegra. Prędzej czy później.

2

Nie wiem czy oficjalnie czy nie, ale prawdopodobnie premiera Krwi i wina będzie 31 maja!

0

1.23.

1

Wrócę z roboty, trochę odpocznę i meczyk :)

2

Tylko szkoda, że u nas ta walka stoi na trochę niższym poziomie :)

0

Stare, niemodne, do niczego niepodobne.

0

No i padły moje liczby w lotto. Szkoda tylko, że nie zagrałem...

0

Chyba w FIFA Euro 2016 :) czy jakoś tak :P

8

Wczoraj był atak hakerski a nie przerwa techniczna.

0

Brat obstawił, że Polska wygra turniej. Ja osobiście nie bawię się w to :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?