tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzięki za odpowiedź, teraz trzeba iść po piwko, bo się zdenerwowany chodzę od kilku dni przez jakiegoś złodzieja. Może się trochę uspokoję :)
I jeszcze reklamówka mi się podarła...
0
Co można zrobić gdy się zakupiło przedmiot na alledrogo, pieniądze wysłało się z góry, a sprzedający milczy? Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile.
0
Nie znam jej :P
1
To się zgraliśmy :)
1
To nie jest to czasami?
0
Ja nie. Łatwa była czy nie do napisania?
0
Lordi był najlepszy w całej historii tego konkursu :)
0
The walking dead, ewentualnie M jak miłość :)
0
To w takim razie "autostrada czasoprzestrzenna" ale wtedy dolatuje się z punktu A do punktu B, jak na przykład między miejscowościami. A co gdy dolecisz do punktu B i sobie możesz dalej eksplorować wszechświat? Moim jednym z największych marzeń jest wylecieć w kosmos.
1
Milionerzy w "TVN".
0
Ciekawe jak wygląda koniec kosmosu. Lecisz, lecisz i bum? Czy może lecisz bez końca i wtedy okazuje się, że kosmos jest kulą i latasz z dookoła bez końca, czy może lecisz,lecisz i nic, koniec nie ma już nic. Tylko ciemność.
0
Wszechświat powstał z wyniku "wielkiego wybuchu". Można to porównać do wielkiego balona zawierającego wszystkie pierwiastki. Pytanie skąd się wziął się pierwszy, drugi i kolejny pierwiastek.
1
Kiedyś bajką było porozumiewanie się na odległość czy podróżowanie w powietrzu. Kto by pomyślał, że można jeździć bez pomocy koni?
1
Kiedyś nie znano elektryki. Przypuszczam, że jest jeszcze wiele rzeczy, zjawisk do odkrycia na naszej planecie, a co dopiero w kosmosie. Życie prawdopodobnie istnieje, ale w jakiej formie to już ciężko stwierdzić.
0
Kiedyś odbyła się tu rozmowa na temat życia pozaziemskiego. Jeżeli ono istnieje to jak sobie je wyobrażacie? Ludzie tacy jak my, potwory jak w "Obcym", "Cosiu", "Dniu niepodległości" , może jakieś bakterie albo coś na wzór "Gwiezdnych wojen", wiele ras, roboty itp. itd?
1
Huragan Pedro
http://1gr.cz/fotky/lidovky/13/123/lnorg/MIH501057_ACO08_SOCCER_SPAIN_1222_11.JPG
0
Na tej stronie jest trochę "trollów" może koledzy Barta z Wiedźmina :)
0
Albo jestem ślepy, albo nie widzę, żeby ktoś już to wstawił :P
7
http://www.meczyki.pl/obrazki,43656
Fajna fotka :)
2
Dobra, ok, ale dlaczego abonenci cyfrowego polsatu muszą dodatkowo płacić?
0
Podobno tak, ale ja w to nie wierzę. Moim zdaniem i tak się wszystko przegra. Prędzej czy później.
2
Nie wiem czy oficjalnie czy nie, ale prawdopodobnie premiera Krwi i wina będzie 31 maja!
0
1.23.
1
Wrócę z roboty, trochę odpocznę i meczyk :)
2
Tylko szkoda, że u nas ta walka stoi na trochę niższym poziomie :)
0
Stare, niemodne, do niczego niepodobne.
0
No i padły moje liczby w lotto. Szkoda tylko, że nie zagrałem...
0
Chyba w FIFA Euro 2016 :) czy jakoś tak :P
8
Wczoraj był atak hakerski a nie przerwa techniczna.
0
Brat obstawił, że Polska wygra turniej. Ja osobiście nie bawię się w to :)