tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurczę, że też muszę iść za chwilę do roboty.
0
Za niespełna miesiąc też będę miał 23 lata i powiem ci, że gry też mnie zaczęły nudzić. Dopiero jak zacząłem grać w Wiedźmina (całą serię od nowa) to magia gier powróciła. Obecnie kończę grać trzeci raz w "Dziki Gon" i nie mogę się doczekać jak wypuszczą drugi duży dodatek do tej gry, "Krew i wino". W międzyczasie planuję pograć sobie w coś innego, ale jeszcze nie wiem w co :)
0
W Polsce obrona mistrzowskiego tytułu. Byle w Hiszpanii nic złego się nie wydarzyło.
0
Udręczeni i obie części Sinister.
0
Sabaton i Hunter.
0
Ja często tak mam. Do tego śnią mi się jakieś demony i duchy:) i zazwyczaj budzę się około drugiej, trzeciej w nocy :)
0
Dwa dni pod rząd będę świętował, ponieważ urodziłem się pierwszego kwietnia :)
0
Dziwnie, że nie wyświetlił się komunikat, że już dodałeś taki komentarz...
4
Dwie godziny temu zadałeś to samo pytanie. Dostałeś odpowiedź, więc nie spamuj.
0
Dobrze, poznaj moją wielkoduszność. Wybaczam ci, tym razem :)
0
Komentarz usunięty
0
To w takim razie anty islamicznych postów nie powinien blokować...
2
Waćpan trudnych słów używa. Waćpan mądry.
0
Być może już po najbliżej kolejce będzie dwucyfrowa przewaga nad drugim zespołem :)
0
Decyzja sędziego jest święta, a że trener go nie posłuchał to stwierdził, że niech sam sobie sędziuje. :)
0
Nie tu. Pomyłka.
0
A ja wiem? Premia dla tych co zatrzymali tego handlarza, kupno nowego radiowozu. Może jakieś szkolenia. Możliwości jest wiele.
1
Pieniądze są przekazane na rzecz policji :)
1
Sony xperia z3.
Edit. Za swoją z3 compact jakiś czas temu dałem 1500 złotych. Telefon dobry, nie wiesza się, ale jak będę kupował kiedyś telefon to nie będę nawet patrzył na te w "mniejszej wersji". No chyba, że nie chcesz zbyt dużego telefonu to bierz "compacty" :)
2
Te niebieskie są najładniejsze.
1
Łap linka :) http://www.fcbarca.com/68415-barcelona-jedynym-klubem-z-szansa-na-sto-punktow.html
1
Nie żebym się czepiał, ale był o tym artykuł :)
0
Czy rozliczanie z fiskusem ze strony http://www.e-pity.pl/ jest bezpieczne? Korzystał ktoś z programu zamieszczonego na tej stronie? Nie było żadnych problemów, że deklaracja nie doszła czy coś?
0
Jak na mój gust wyłączą 28, ale pytanie, o której godzinie :P
1
Istnieje nawet szesnaście takich klubów :)
Edit. Jakby ktoś się pytał, są to kluby z polskiej ekstraklasy:P
0
Na meczykach w większości dzieciaki się wypowiadają. Ostatnio nawet szukam komentarzy z dużą ilością minusów, żeby zobaczyć co te półmózgi znowu nawypisywały :)
2
Jak dla mnie stołeczne kluby bez względu na ligę mogą zawsze przegrywać :)
1
Ale jak dziewczyna ocenia wygląd innej dziewczyny to jest ok?:)
3
Moim zdaniem ma kształt sześcianu...
0
Oj tam. Jeżeli wyszedłby im ten film porównywalnie do Władcy Pierścieni to szybko by im się zwrócił :)